پیام رسان ژاپنی ارز دیجیتال خود را راه‌انداری و وارد بازار نمود!

ارز دیجیتال مخصوص به پیام رسان ژاپنی

پیام رسان ژاپنی ارز دیجیتال خود را راه‌انداری و وارد بازار نمود!

پیام رسان LINE  نیز ارز دیجیتال خود را ارائه کرد!

همانطور که می‏دانید در یکی دو تا سال اخیر، بازار ارزهای دیجیتال، از رشد و توسعه‌‏ی قابل توجهی برخوردار بوده است. به طوری که در طی این مدت، افراد زیاد و جدیدی با اصطلاحات مربوط به ارزهای دیجیتال و خود بازار ارزهای دیجیتال آشنا شده و با یک قدم جلوتر رفتن، وارد امر سرمایه‏ گذاری در این زمینه شده‏ اند. به طوری که در حال حاضر، همه روزه افراد زیادی در بازار ارزهای دیجیتال، مشغول خرید و فروش ارز دیجیتال می‌‏باشند. در این بین، علاوه بر افزایش علاقه مردم برای سرمایه ‏گذاری، به همان نسبت نیز ارزهای دیجیتال جدیدی وارد بازار شدند. به طوری که می‌‏توان گفت که در یک سال اخیر تعداد بسیار قابل توجهی ارز دیجیتال جدید وارد بازار شده‌‏اند که در این بین باید گفت که هر یک از ارزهای دیجیتال با هدف خاصی تولید شده و وارد بازار می‌‏شوند.

برخی از آن‏ها با قصد و نیت کسب درآمد و سرمایه، توسط شرکت‏های معتبر وارد بازار می‌‏شوند و برخی دیگر نیز برای رفع مشکلاتی خاص در بخشی از امور مشخص تولید می‏‌گردند که در این راستا اخبار متنوعی در مورد ارزهای دیجیتال جدید وارد شده در بازار منتشر می‏‌شود که در یکی از آخرین اخبار منتشر شده در این زمینه، گفته شده که پیام رسان ” Line “، که یک پیام رسان ژاپنی می‏‌باشد، ارز دیجیتال مخصوص به خود را تولید کرده و وارد بازار ارزهای دیجیتال نموده است. این ارز دیجیتال جدید وارد شده در بازار ارزهای دیجیتال، ” LINK ” نام دارد.

LINE چگونه LINK را در بازار پر هیاهوی ارزهای  دیجیتال مطرح خواهد کرد؟!

این حرکت پیام رسان ” Line “، در راستای تولید ارز دیجیتال جدید و مخصوص به خود، یک حرکت نوین نبوده و در حال حاضر اکثر شرکت‏های قدرتمند در پی تولید ارز دیجیتال مخصوص به خود هستند. البته تنها تولید ارز دیجیتال کافی نبوده و باید بازاریابی مناسبی در راستای گسترش استفاده و افزایش ارزش سهام آن در بازار صورت گیرد.

برای این کار، روش ‏ها و دستورالعمل‏ های متفاوتی وجود دارد. یکی از این روش ‏ها، استفاده از ” ICO “ها برای افزایش کاربرد ارز دیجیتال جدید می‏‌باشد که در این روش، تعداد زیادی از ارز دیجیتال مورد نظر با قیمت بسیار اندک و در برخی موارد نیز به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‏‌گیرد که با استقبال کاربران مواجه می‏‌شود که در حال حاضر این روش از جمله روش ‏های پر کاربرد برای معرفی و توسعه‏ ی یک ارز دیجیتال جدید می‌‏باشد که با وجود محبوبیت این روش، نرم افزار ” Line ” در توسعه‌‏ی ارز دیجیتال ” LINK ” از این روش استفاده نکرده و نخواهد کرد و در عوض برای معرفی و افزایش کاربرد ارز دیجیتال ” LINK “، پیام رسان ” Line “، قصد دارد که از روش ” airdrop ” استفاده نماید. ” airdrop “، روشی است که در آن به صورت کاربردی از ارز دیجیتال جدید استفاده می‏‌شود.

بدین صورت که پیام رسان ” Line “، به صورت کاربردی از ارز دیجیتال جدید خود در داخل پیام رسان و پرداخت‏ های صورت گرفته‌‏ی داخل آن استفاده خواهد کرد و با توجه به این که تعداد کاربران این پیام رسان بالا می‌‏باشد، پیش ‏بینی می‏‌شود که ” Line “، بتواند از این طریق ارز دیجیتال خود را بسیار با ثبات‏ تر از روش ‏های دیگر، معرفی کرده و توسعه دهد.

LINE پیام رسان ضد زلزله!

در مورد پیام رسان ژاپنی ” Line ” هم باید گفت که این پیام رسان در سال ۲۰۱۱ و بعد از وقوع زلزله ‏ی شدید در کشور ژاپن، تولید و وارد بازار شده است. چرا که در موقع وقوع زلزله در سال ۲۰۱۱ امکان برقراری تماس‏ های تلفنی برای بخش ‏های حادثه دیده وجود نداشت و ژاپنی‏ ها از طریق تکنولوژی خاص به کار رفته در این پیام رسان سعی کردند تا جلوی این گونه نارسایی ‏ها در ارتباطات را بگیرند و از طریق این پیام رسان، افراد قادر باشند تا در هر شرایطی به ارتباط با یکدیگر بپردازند. همچنین باید گفت که بیش‏‏تر درآمد پیام رسان ” Line “، از طریق فروش استیکر و ایموجی‏ های مخصوص به خود این نرم افزار در داخل برنامه بوده که همواره بیش‏تر درآمد حاصل را صرف کمک به موسسات خیریه نموده است.
همچنین در این باره بخوانید:

تلگرام پیش‌فروش عمومی ارز دیجیتال خود را لغو کرد.