اخبار آلت کوین

Base به اتریوم پل می‌زند!

Base، لایه مقیاس‌پذیر اتریوم L2 (لایه 2) که توسط Coinbase ساخته شده است، شبکه اصلی خود را در 9 آگوست باز می‌کند. طبق صحبت‌های مطرح‌شده هر توسعه‌دهنده‌ای که علاقه‌مند به این شبکه باشد می‌تواند به‌راحتی پروژه‌های مختلف را روی این بستر مستقر کند. این پروتکل همچنین امکان دسترسی به توکن‌های منتخب ERC-20 را از طریق پل زدن به شبکه اصلی اتریوم، برای کاربرهایش فراهم کرده است.

البته در حال حاضر فقط امکان bridge یا پل زدن ارز دیجیتال اتریوم، توکن‌های ERC20، دای و USDC از شبکه Base به شبکه اتریوم و بالعکس وجود دارد. اما با این حال، طبق ادعای کوین‌بیس، توکن‌های بیشتری هم در آینده به این مجموعه اضافه می‌شود. ناگفته نماند که شبکه Base در حال حاضر به‌عنوان یکی از ده راه‌حل برتر برای مقیاس‌پذیری با بیشترین دارایی قفل‌شده شناخته می‌شود.

با معرفی bridge اتریوم، Base به بالاترین ارزش خودش رسید و توانست بیش از 92 میلیون دلار را به‌صورت ارزش کل قفل شده یا TVL ثبت کند. این شبکه در گذشته هم صعود چشمگیری را به‌دلیل انتشار میم طاس در تاریخ 30 ژوئن تجربه کرده بود، به‌طوری که ارزش آن تنها در 48 ساعت 40000٪ افزایش پیدا کرد، اما بعد از مدت کوتاهی سقوط کرد و به سطح قبلی خودش برگشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا