اخبار ارز دیجیتال

کوین‌های ربات تلگرام وارد بازار کریپتو می‌شوند

این دارایی‌های رمزنگاری که در اکوسیستم تلگرام استفاده می‌شود، برای تسهیل معاملات کاربران در پلتفرم‌های صرافی غیرمتمرکز dex استفاده می‌شود. این دارایی‌های رمزنگاری متمایز به یک اقتصاد رو به رشد به ارزش ۱۳۸ میلیون دلار تبدیل شده است.

همانطور که می‌دانید، استراتژیست‌های مزرعه در دنیای کریپتو، وظیفه ترسیم نقشه راه ماینرها را دارند. همچنین چشم‌انداز ارزهای دیجیتال به طور مداوم توسط مجموعه‌ای از پروژه‌های مبتکرانه مانند اتریوم غنی شده است. قابل ذکر است که کوین‌های ربات تلگرام باعث ایجاد علاقه در بین سرمایه گذاران کریپتو شده است. آن‌ها نوعی ارز دیجیتال هستند که در اکوسیستم تلگرام استفاده می‌شوند و به‌عنوان برنامه‌های خودکاری عمل می‌کنند که معاملات را برای کاربران در صرافی‌های غیرمتمرکز (dex) تسهیل می‌کنند و می‌توانند استراتژی‌های مزرعه را اجرا کنند.

crypto in telegram

اساسا، این کوین‌ها با تسهیل معاملات توکن از طریق تلگرام، همه در یک محیط امن، توسط کاربران استفاده می‌شوند.
کوین ربات تلگرام UNIBOT نام دارد که ارزش بازار آن ۱۱۷ میلیون دلار است. ارزش بازار Unibot بیش از ۸۴ درصد از کل اقتصاد کوین ربات تلگرام را تشکیل می‌دهد. در unibot، هفت کوین اضافه شده‌اند که هر کدام ارزش بازاری ۱ میلیون دلاری یا بیشتر دارند.

اکوسیستم MEVFree شامل انبوهی از اجزای قوی و به‌هم‌پیوسته است که با هم یک پلتفرم جامع را تشکیل می‌دهند که نیازهای متنوع معامله‌گران ارزهای دیجیتال را برآورده می‌کند. با استفاده از این مجموعه یکپارچه از ابزارها و خدمات، کاربران می‌توانند استراتژی‌های معاملاتی خود را بهینه کنند، پتانسیل سود را به حداکثر برسانند و قابلیت‌های تولید درآمد کلی خود را افزایش دهند.

unibot

MEVFREE، ارزشی حدود 5.7 میلیون دلار دارد. از ۳۶ توکن ربات تلگرام که در coingecko.com لیست شده‌اند، دارایی‌های رمزنگاری‌شده تلگرام ۳۲.۴۰ میلیون دلار حجم تجارت جهانی در ۲۴ ساعت گذشته را تشکیل داده‌اند. در coingecko.com، فهرست unibot دارای دو هشدار است:

  • اولی درمورد انتقال پروژه به یک قرارداد جدید است.
  • دومی در مورد تابع مالیات متغیر در قرارداد هوشمند

اخطار در coingecko.com توصیه می‌کند: «تحقیق خود را انجام دهید و مراقب باشید اگر این توکن را معامله می‌کنید».

ده دارنده برتر mevfree، نزدیک به ۴۸ درصد از کل عرضه را در دست دارند که ۵۲,۶۸۹,۵۴۸ به MEVFREE می‌رسد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا