اولین محصول بیمه ارز دیجیتال در چین
اولین محصول بیمه ارز دیجیتال در چین راه‌اندازی شد

راه‌اندازی بیمه ارز دیجیتال در چین

اولین محصول بیمه ارز دیجیتال بانک مرکزی چین توسط شعبه شهر سوژوی شرکت بیمه پاسیفیک چین China Pacific و با همکاری بانک ارتباطات، پنجمین بانک بزرگ این کشور، به‌تازگی از راه‌اندازی شد. شایان ذکر است راه‌اندازی این محصول بیمه در شرایطی انجام شده که تعداد کیف پول‌های شخصی ارز دیجیتال در شهر سوژو چین از ۳۰ میلیون عدد فراتر رفته است.

این شرکت بیمه چینی در گزارش خود اعلام کرد:

« راه‌اندازی این محصول «پایه‌ای برای ارتقای مستمر و عمیق یوان دیجیتال به شمار می‌رود.»

این شرکت در ادامه افزود:

«این محصول علاوه بر کمک به گسترش موارد استفاده از یوان دیجیتال، «امنیت کیف پول‌های شخصی ارز دیجیتال » را نیز تضمین خواهد کرد.»

سوژو، یکی از شهرهای بزرگ استان جیانگ‌سو چین، از شهرهایی است که برای شرکت در طرح آزمایشی یوان دیجیتال انتخاب شده است. تا امروز، بیش از ۳۰ میلیون کیف پول الکترونیکی یوان چین (CNY) در این شهر ایجاد شده است. در این گزارش آمده است که این میزان رشد در تعداد کیف پول‌ها است که اهمیت داشتن یک محصول بیمه مناسب در دسترس کاربران e-CNY را افزایش داده است.

این گزارش در توضیح نحوه عملکرد این محصول بیمه‌ای، گفته که اگر وجوه شخصی به سرقت برود یا رمز کیف پول در طول مدت گارانتی به خطر بیفتد، کاربر کیف پول آسیب‌دیده می‌تواند ادعای خسارت خود را به این شرکت بیمه اعلام کند.

از زمان راه‌اندازی این محصول بیمه‌ای، بیش از ۵۰۰ نفر از جمله دانشجویان دانشکده بازرگانی دانشگاه سوچو و کارمندان سازمان‌های دولتی این شهر برای آن ثبت‌نام کرده‌اند.

از سال ۲۰۲۰، شعبه سوژو شرکت بیمه پاسیفیک چین استفاده از یوان دیجیتال را از طریق افزایش همکاری با سهامدارانی مانند دولت چین، بانک‌ها و مشتریان B-end و C-end گسترش داده است. در این گزارش آمده است که این ذینفعان وظیفه جمع‌آوری حق بیمه، پرداخت غرامت و صدور حقوق و مزایای کارکنان را بر عهده دارند.

اخبار Coincast امروز:

  • ممنوعيت تمامی معاملات اهرمی و مارجین در کانادا به دنبال سقوط FTX
  • برداشت حدود ۱.۹ میلیارد دلار از صرافی بایننس در ۲۴ ساعت
  • رئیس SEC باید درباره شکست قانون‌گذاریش در صنعت کریپتو، پاسخگو باشه
  • با اعلام نرخ تورم آمریکا، بازار رمزارزها جانی دوباره گرفت

شرح کامل این اخبار را در کوین‌کست امروز اکسکوینو در پلتفرم‌های زیر گوش کنید:

اکسکوینو در شنوتو

اکسکوینو در انکر

اکسکوینو در پادبین

شما عزیزان همچنین می‌توانید لایو تحلیلی اکسکوینو درباره رمزارزهای بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و یونی‌سواپ (UNI) را از کانال اکسکوینو در پلتفرم آپارات دنبال کنید.

اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.