خرید وان اینچ 1INCH

1inch

1INCH

قیمت وان‌اینچ
$0.43232904 -1.96%
قیمت فروش ما
250,802 ریال
قیمت خرید ما
243,452 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید وان اینچ

شبکه‌ی وان اینچ، یک شبکه‌ی DEX است که صرافی‌های غیرمتمرکز را به یک پلتفرم یک‌پارچه متصل می‌کند (تجمیع‌کننده یا DEX Aggregator) و به کاربران خود این امکان را می‌دهد که بدون مراجعه کردن به صرافی‌ها، معاملات و مبادله‌های خود را با یکدیگر مقایسه کرده و بهینه‌سازی کنند. این پلتفرم رمزنگاری در صرافی‌های غیرمتمرکز را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد و در ابتدا با هدف ارائه بهترین نرخ به کاربران خود راه‌اندازی شد.

وان اینچ 1INCH برای رسیدن به این هدف، از APIهای مختلف برای پیدا کردن بهترین مسیر ممکن جهت تعویض توکن‌ها استفاده می‌کند. 

شما می‌توانید با ورود به پلتفرم وان اینچ 1INCH، قیمت انواع ارز دیجیتال و کارمزد صرافی‌های غیرمتمرکز را با یک‌دیگر مقایسه کنید، گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید و توسط وان اینچ به‌صورت خودکار، به صرافی غیرمتمرکزی که انتخاب کردید متصل شوید.

وان اینچ 1INCH، به‌صورت DAO اداره می‌شود اما تفاوت آن در استفاده از مدلی به‌نام «حاکمیت آنی» است؛ این مدل باعث می‌شود که ایجاد تغییرات در پروتکل، آسان‌تر و با سرعت بیش‌تری انجام شوند.

ایده اولیه پلتفرم وان اینچ، در سال ۲۰۱۹  میلادی توسط سرژ کنز و آنتون بوکوف شکل گرفت و پس از آن نسخه اولیه این پروژه، یک بازارساز خودکار با نام Mooniswap بود که در آگوست سال ۲۰۲۰ عرضه شد و توانست تا آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی، ۲.۸ میلیون دلار سرمایه جذب کند. نسخه دوم وان اینچ در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ ارائه شد که از الگوریتم‌های Routing و Path Finder بهره می‌برد. با جذب سرمایه‌های بیش‌تر از سمت بنیان‌گذاران وان اینچ، توکن این صرافی که وان اینچ 1INCH نام دارد، در سال ۲۰۲۰ میلادی راه‌اندازی و عرضه شد.

کاربرد ارز وان اینچ 1INCH

ارز دیجیتال وان اینچ، که یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم است، به‌عنوان توکن حاکمیتی صرافی 1INCH معرفی شده و در پروتکل نقدینگی این صرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌دلیل حاکمیتی بودن این توکن، دارندگان آن می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های تاثیرگذار و جهت‌گیری وان اینچ 1INCH، شراکت کنند.

ارز وان اینچ، سه هدف کلی دارد که عبارتند از:

۱- تضمین مشارکت دارندگان ارز دیجیتال وان اینچ در توسعه حاکمیت

۲- به دست آوردن سرمایه برای توسعه بیش‌تر در آینده

۳- استفاده با هدف استیکینگ

کل عرضه فعلی توکن وان اینچ ۱.۵ میلیارد واحد است. 

قیمت وان اینچ

قیمت ارز دیجیتال وان اینچ در زمان عرضه به بازار، چیزی در حدود ۲.۸ دلار بود و پس از عرضه روند کاهشی پیدا کرد. البته این روند نزولی زیاد ادامه نداشت و ارز 1INCH با ورود به سال ۲۰۲۱، وارد دوره‌ی صعود خود شد و در ژانویه ۲۰۲۱، قیمت ارز وان اینچ به ۵ دلار هم رسید. 

نوسانات قیمت ارز وان اینچ هم مانند تمام ارزهای دیجیتال دیگر، به موارد زیادی بستگی دارد. فعالان بازار ارز دیجیتال معتقدند که با توجه به استقبال زیاد کاربران از پلتفرم‌های مالی و معاملاتی غیرمتمرکز و امکاناتی که صرافی وان اینچ به کاربران خود ارائه می‌کند، به‌نظر می‌رسد که ارز 1INCH آینده روشنی را پیش روی خود دارد.

خرید ارز وان اینچ 1INCH

شما می‌توانید ارز دیجیتال وان اینچ را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال 1INCH به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز دیجیتال 1INCH با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

ارز وان اینچ را می‌توانید در کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست ولت،‌ اتمیک والت، متامسک، SafePal، کیف پول اکسکوینو و کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر، ترزور و CoolWallet نگهداری کنید.

فروش ارز وان اینچ

برای فروش رمز ارز وان اینچ 1INCH، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله رمز ارز وان اینچ با دیگر کاربران


 

سوالات متداول