خرید آدکس | قیمت آدکس ADX

AdEx

ADX

قیمت ادکس
$0.2315904 -1.16%
قیمت فروش ما
154,776 ریال
قیمت خرید ما
147,417 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید آدکس

رمزارز آدکس ADX

AdEx آدکس یک محیط غیر متمرکز و مبتنی بر بلاک چین است که روی اتریوم میزبانی می‌شود و بر اساس یک قرارداد هوشمند مبتنی بر ارز دیجیتال اتریوم اجرا می‌شود. AdEx راه حل‌هایی را به تبلیغ‌ کنندگان و ناشران با هدف ایجاد یک محیط غیرمتمرکز کاربر محور برای تبلیغات بدون فعالیت‌های تقلبی و عدم وجود حریم خصوصی ارائه می‌دهد.

تبلیغ‌ کنندگان می‌توانند نمایه‌های AdEx خود را ایجاد و کنترل کنند، در حالی که کاربران می‌توانند تبلیغاتی را که می‌خواهند ببینند انتخاب کنند. این به ناشران تبلیغات اجازه می‌دهد تا تبلیغات مرتبط‌تر و کاربرمحور ایجاد کنند و از کمپین‌های تبلیغاتی خود بیشترین بهره را ببرند. برخلاف پلتفرم‌های تبلیغاتی محبوب مانند Google Ads AdEx تجربه منحصربه‌فردی را برای کاربران ایجاد می‌کند، زیرا امکان ایجاد شخصی پروفایل‌های AdEx را فراهم می‌کند.

کاربران می‌توانند در مورد فضای تبلیغاتی و مدت زمان میزبانی تبلیغات خود تصمیم بگیرند، در حالی که می‌توانند از DAI و ارزهای فیات برای خرید و فروش تبلیغات و فضای تبلیغاتی استفاده کنند. ADX یک توکن ERC-20 است که برای پاداش اعتبارسنجی در شبکه استفاده می‌شود. AdEx به طور گسترده در دسترس کاربران قرار می‌گیرد زیرا می‌تواند با هرنوع مرورگر، برنامه وب یا وب‌سایت ادغام شود.

در ژانویه 2020، Ambire پورتال سهام شرکت را برای پشتیبانی از طریق تبادل تبلیغات راه‌اندازی کرد. با استفاده از این گزینه، دارندگان ADX می‌توانند برای قرار دادن توکن‌های خود پاداش دریافت کنند. این جوایز در ابتدا به بخشی از هزینه‌های اعتبارسنجی پرداخت‌شده به ازای هرکمپین در پلتفرم تبلیغاتی Ambire AdEx محدود می‌شد. در سپتامبر همان سال، سرمایه‌گذاری گسترش یافت تا استخراج امنیتی را نیز در برگیرد، و بلافاصله پس از آن یک استخر وفاداری نیز با استفاده از فیدهای قیمت زنجیره لینک اضافه شد.

خرید رمزارز آدکس ADX

AdEx آدکس از ظرفیت فنی، فناوری پشت پروژه، موارد استفاده از آن و ارتباط کلی AdEx ارزش کسب می‌کند. این عناصر ارزش ذاتی پروژه را بر خلاف ارزش بازار آن تعریف می‌کنند که اغلب با ارزش واقعی درک‌شده آدکس و عملکردهای آن مطابقت ندارد. ارزش بازار AdEx در قیمت ارز دیجیتال ADX مشاهده می‌شود که در معرض نوسانات مکرر است.  در حال حاضر 142,557,534 ADX در گردش است. AdEx عرضه کل محدود دارد، به این معنی که عرضه توکن‌های ADX محدود است. عرضه محدود به عنوان مکانیزم ضدتورم توسط پروژه‌های ارزهای دیجیتال متعدد استفاده می‌شود. عرضه محدود از کاهش ارزش توکن های AdEx ناشی از تورم جلوگیری می کند.

برای خرید ارز دیجیتال آدکس ADX به مراحل زیر توجه کنید:

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال آدکس ADX به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز آدکس ADX با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

قیمت رمزارز آدکس ADX

قیمت ارز دیجیتالADX  مستعد تغییرات چشم‌گیر و رادیکال است که ممکن است قیمت را بالا ببرد یا پایین بیاورد، بسته به روند بازار و تغییر روند در یک زمان معین. در نهایت، AdEx به اندازه کاربرد و ارتباط موارد استفاده آن ارزشمند است. برای اطلاع از قیمت توکن آدکس ADX، به پلتفرم اکسکوینو مراجعه کنید.

فروش رمزارز آدکس ADX

تعداد توکن‌های ADX در گردش، ضرب در قیمت فعلی بازار آدکس برابر با ارزش بازار توکن‌های پروژه است. به طور کلی این شاخص ارزش بازار کریپتو را در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال رتبه‌بندی می‌کند و همچنین سهم و تسلط adx در بازار را مشخص می‌کند.

برای فروش رمز ارز آدکس، در قدم اول در پلتفرم اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینومارکت برای مبادله ارز دیجیتال آدکس ADX با دیگر کاربران

امینت توکن آدکس ADX

آدکس ADX تضمین می‌کند که عملیات شبکه ایمن و شفاف هستند، در حالی که اعتبارسنجی‌ها توسط دارندگان ADX انتخاب می‌شوند که موجودی ADX خود را در استخرهای سیستم به اشتراک می‌گذارند. اعتباربخش‌ها برای هرکمپین تبلیغاتی سازماندهی‌شده در شبکه انتخاب می‌شوند و نقش اعتبارسنجی پرداخت‌ها بین ناشران و تبلیغ‌ کنندگان را دارند.

امنیت شبکه نیز به میزان استقرار در شبکه بستگی دارد. هر چه سهام‌داران بیشتر و تعادل سهام بیشتر باشد، امنیت شبکه بیشتر می‌شود. عملکرد کلی قراردادهای هوشمند مورد استفاده در AdEx به اتریوم بستگی دارد، که همچنین عملیات قراردادهای هوشمند را برای کاربران AdEx ایمن می‌کند.

کیف پول توکن ADX

ADX به‌عنوان یک توکن ERC-20، را می‌توان در هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند، ذخیره کرد و نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید احتمالاً بستگی به این دارد که می‌خواهید از آن برای چه استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید. کیف پول‌های سخت‌افزاری یا کیف پول‌ های سرد مانند Ledger یا Trezor امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری آفلاین ارائه می‌دهند. با این حال، آن‌ها می‌توانند به دانش فنی بیشتری نیاز داشته باشند و گزینه گران‌تری هستند. به این ترتیب، آن‌ها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری از ADX برای کاربران با تجربه‌تر، مناسب‌تر باشند. کیف پول‌های نرم‌ افزاری گزینه دیگری را ارائه می‌دهند و استفاده از آن‌ها رایگان و آسان است. آن‌ها برای دانلود در برنامه‌های گوشی هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند.