خرید آلیس | قیمت آلیس Alice

My Neighbor Alice

ALICE

قیمت آلیس
$1.34209 -0.53%
قیمت فروش ما
776,667 ریال
قیمت خرید ما
753,598 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید آلیس

ارز دیجیتال آلیس alice

ارز دیجیتال آلیس alice، توکن بازی "همسایه من، آلیس" است. My Neighbor Alice یک بازی برای کسب درآمد با تم کشاورزی است که بر اساس Chromia ساخته شده است. این بازی خود را شامل یک مکان است که «بازیکنان می‌توانند جزایر مجازی بخرند و مالک آن شوند، اقلام هیجان‌انگیز را جمع‌آوری کرده و بسازند و درعین‌حال دوستان جدیدی پیدا کنند». هر بازیکن آواتار مخصوص به خود را دارد که آن‌ها را در بازی نشان می‌دهد که می‌توانند آن را به دلخواه تغییر دهند. بازیکنان می‌توانند املاک و مستغلات مجازی را از آلیس، شخصیت اصلی بازی، یا بازار داخلی خریداری کنند. تمام زمین‌های خریداری‌شده به عنوان NFT درنظر گرفته می‌شوند.

هدف همسایه من آلیس معرفی بلاک چین به میلیون‌ها بازیکن و هدف‌ قراردادن جامعه بازی‌های متنوع در بازار بازی‌های سنتی است. اگرچه این بازی مبتنی بر بلاک چین است و ویژگی‌های DeFi را ادغام می‌کند، اما نیازی به دانش قبلی در مورد ارز دیجیتال و بلاک چین ندارد. همسایه من آلیس از چندین منبع محبوب الهام گرفته است. به عنوان مثال، وظایف روزانه درون بازی و جنبه‌های اجتماعی از Animal Crossing الهام گرفته شده است.

خرید ارز دیجیتال آلیس alice

شما می‌توانید خرید ارز دیجیتال آلیس alice را به‌صورت مستقیم و ریالی از پلتفرم اکسکوینو خریداری کنید. کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: ثبت‌ نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال آلیس alice به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز آلیس alice با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

فروش ارز دیجیتال آلیس alice

برای فروش ارز دیجیتال آلیس، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌ گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینومارکت برای مبادله ارز دیجیتال آلیس alice با دیگر کاربران

قیمت ارز دیجیتال آلیس alice

توکن های ALICE را می‌توان در پلتفرم‌های ارز دیجیتال معامله کرد. همچنین قیمت ارز دیجیتال آلیس alice را می‌توانید در مارکت اکسکوینو ببینید.