خرید آلفا | قیمت آلفا ALPHA

Stella

ALPHA

قیمت استلا
$0.12489048 4.3%
قیمت فروش ما
72,870 ریال
قیمت خرید ما
70,594 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید آلفا

شبکه آلفا alpha یک پروتکل DeFi متقاطع زنجیره‌ای با ساختار قابل همکاری است که برای اتصال کاربران به خدمات مالی، ابزارها و محصولات مختلف طراحی شده است. پلتفرم DeFi Alpha Finance دارای یک پروتکل وام‌ دهی به نام Alpha Lending است که اولین محصول مالی میزبانی‌ شده در شبکه است. این شبکه همچنین امکان ارائه محصولات مختلف و مبادله دائمی آنان را دارد. به این ترتیب است که آلفا alpha به تقاضا برای محصولات DeFi رسیدگی می‌کند و یک تجربه کاربرپسند را امکان ‌پذیر می‌سازد.

خرید ارز دیجیتال آلفا Alpha

شما می‌توانید خرید ارز دیجیتال آلفا alpha را به‌ صورت مستقیم و ریالی از پلتفرم اکسکوینو خریداری کنید. 

مرحله اول: ثبت‌ نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال آلفا alpha به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز آلفا alpha با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

خرید ارز دیجیتال آلفا بدون احراز هویت در صرافی اکسکوینو

صرافی اکسکوینو فرصتی را برای خرید ارز دیجیتال الفا به صورت بدون احراز هویت فراهم می‌کند. این پلتفرم این امکان را به کاربران ارائه می‌دهد تا بدون نیاز به احراز هویت، ارز دیجیتال الفا را به صورت ریالی تهیه کنند. کاربران می‌توانند با ثبت‌نام در صرافی اکسکوینو، دسترسی به امکانات خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت به دست آورند. همچنین کاربران می‌توانند با واریز آنلاین یا آفلاین، موجودی ریالی حساب خود را افزایش داده و برای خرید آلفا بدون احراز هویت اقدام کنند.

 برای دسترسی به تمامی امکانات خرید و فروش رمزارزها در اکسکوینو، احراز هویت الزامی است. اگر کاربر تصمیم به عملیات واریز و برداشت ریالی دارد، احراز هویت الزامی می‌شود. احراز هویت در اکسکوینو نقش اساسی در افزایش امنیت و حفاظت از اطلاعات حریم خصوصی کاربران دارد و از سوءاستفاده از اطلاعات شخصی و بانکی آن‌ها جلوگیری می‌کند. به طور کلی، احراز هویت به کاربران اطمینان می‌دهد که اطلاعات آن‌ها به‌طور صحیح مدیریت و محافظت می‌شود.

فروش ارزدیجیتال آلفا Alpha

برای فروش رمز ارز آلفا، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌ توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینومارکت برای مبادله ارز دیجیتال آلفا alpha با دیگر کاربران

قیمت ارز دیجیتال آلفا Alpha

 آلفا alpha توکن ابزار چند منظوره پروتکل Alpha Finance است. توکن ALPHA روش اصلی پرداخت در شبکه است، اما همچنین برای سرمایه ‌گذاری، در پروتکل Alpha Lending و استخراج نقدینگی نیز استفاده می‌ شود. کاربران روی شبکه کنترل دارند، زیرا می ‌توانند نحوه تعامل پروتکل با سایر شبکه ‌ها و خدمات مالی را از طریق حاکمیت دوگانه مبتنی بر سازمان مستقل غیرمتمرکز که تیم توسعه‌ دهنده Alpha Finance قصد پیاده‌ سازی آن را دارد، انتخاب کنند. برای اطلاع از قیمت ارز دیجیتال آلفا alpha به مارکت اکسکوینو مراجعه کنید.

قیمت ارز دیجیتال آلفا به دلار

از اواخر ماه مه 2019، ارز دیجیتال آلفا (ALPHA) وارد بازار شد. در آغاز، قیمت آلفا به دلار چیزی در حدود 6.2 دلار بود و در 24 ساعت اول، با حجم معاملات نزدیک به 27 هزار دلار، توجه زیادی را به خود جلب کرد. قیمت ارز دیجیتال آلفا به دلار در سال 2019 برخی تغییرات کوچک را تجربه کرد، اما در سال 2020 با ورود به یک دوره نزولی شدید، در تاریخ 13 مه (24 اردیبهشت 1399)، کف قیمت تاریخی خود را با 0.3702 دلار ثبت کرد.

 از میانه سال 2020، قیمت ارز دیجیتال آلفا به سمت افزایش رفت و پس از چند نوسان، در پاییز 2021 به شدت افزایش یافت و رکورد سقف تاریخی با 95.76 دلار در تاریخ 9 نوامبر 2022 (18 آبان 1400) را ثبت کرد. از آن زمان تاکنون، قیمت آلفا نسبت به این سقف، مسیری نزولی طی کرده است. قیمت آلفا به دلار در حال حاضر 0.002036 دلار خرید و فروش می­شود.

قیمت ارز دیجیتال آلفا به تومان

با بررسی تاریخچه قیمت ارز دیجیتال آلفا (ALPHA) به تومان و دلار، می‌توان مشاهده کرد که در تاریخ 18 آبان 1400، هر توکن ارز دیجیتال آلفا (ALPHA) با قیمت تقریبی حدود 300,000 تومان در بازار خرید و فروش می‌شد. ارزش مارکت کپ این توکن در این قیمت نیز چیزی حدود 6.4 میلیارد تومان بود. اطلاعات نشان می‌دهد که بیش از 60 درصد از دارندگان ارز دیجیتال آلفا (ALPHA) افرادی با حجم بزرگ سرمایه‌گذاری بوده‌اند. قیمت آلفا به تومان در حال حاضر 104 تومان خرید و فروش می­شود.