خرید انکر ANKR

Ankr

ANKR

قیمت انکر
$0.052340571 4.58%
قیمت فروش ما
34,481 ریال
قیمت خرید ما
33,515 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید انکر

ارز دیجیتال انکر Ankr چیست؟

رمزارز انکر که با نماد ANKR در بازار های مالی شناخته شده است از جمله پروژه‌های زیر ساخت ابری مبتنی بر شبکه بلاک‌چین است. این رمز ارز را می‌توان برای پرداخت هزینه خدمات در پلتفرم انکر، مانند استقرار نود، استفاده کرد. انکر همچنین به عنوان مشوقی برای شرکت‌کنندگان درگیر در این شبکه عمل می‌کند.

انکر (ANKR) توکن بومی پلتفرم انکر و یک توکن اتریومی است. به این معنی که این ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد  ERC-20 بوده که بر بستر بلاک‌چین اتریوم کار می‌کند و به کاربران این امکان را داده تا در طیف گسترده‌ای از کیف پول‌ها از هر دو نوع سخت افزار و نرم افزار ذخیره شود.

ارز دیجیتال انکر چگونه کار می کند؟

هدف اصلسی از روی کار آمدن ارز دیجیتال انکر، گسترش و توسعه نسل بعدی اینترنت غیرمتمرکز در سطح جهان است.  این پروژه با استفاده از قدرت محاسباتی پشتیبانی‌شده توسط دفتر کل، دسترسی به تمرکززدایی برنامه‌ها و پشتیبانی از زیرساخت وب ۳ را امکان‌پذیر می‌کند.

توکن بومی این شبکه یعنی Ankr ابزارهای متنوعی از جمله پرداخت‌ها و دسترسی به برنامه‌های مستقر در این شبکه را فراهم می کند.

ویژگی‌های اصلی پروژه ارز دیجیتال انکر

۱- تامین امنیت پلتفرم با استفاده از اثبات اجماع کار مفید POUW

الگوریتم اثبات اجماع کار مفید که اصطلاحا به آن POUW گفته می‌شود این شبکه بلاک‌چینی را قادر می‌سازد تا بدون اتلاف انرژی به امنیت دست یابد.

۲- استفاده از پلتفرم توزیع شده رایانش ابری  DCC

این پلتفرم امکان برقراری ارتباط برای محاسبه بین کاربران را به صورت نظیر به نظیر فراهم می‌کند.

۳- سرویس اوراکل

رمز ارز انکر با بکارگیری سخت افزار قابل اعتماد، یک سیستم داده معتبر را معرفی کرده که این سیستم شامل ۳ بخش اصلی است.

۴- ساختار چند‌زنجیره ای

مقیاس‌بندی بلاک‌چین انکر با اجرای پلاسما و شاردینگ انجام می‌شود. این شبکه از یک ساختار بلاک‌چبن درختی تشکیل شده که در آن زنجیر‌ه‌های مختلف کاربردی به یک زنجیره اصلی متصل هستند. از این زنجیره اصلی برای اجرای قراردادهای هوشمند به‌کار گرفته می‌شود.

۵- بازیافت قدرت محاسبات شرکت های ارائه‌‌دهنده محاسبات ابری

فناوری انکر، شرکت‌ها را قادر می‌سازد قدرت محاسبات ابری اضافی به‌دست آمده از مراکز داده که با تمام پتانسیل خود استفاده نمی‌شدرا به‌کار گیرند.

۶- زیرساخت اطلاعات توزیع‌شده

بلاک‌چین انکر برای پیشبرد تکنولوژی‌هایی مانند فناوری اینترنت اشیا (loT)، نیاز به زیرساخت‌ها، خدمات و اطلاعات بسیار توزیع‌شده را افزایش می‌‌دهد.

کیف پول‌های پشتیبان انکر

علاوه بر کیف پول‌های سخت‌افزاری معروف در دنیای رمز ارزها همچون ترزور (Trezor)، لجر (Ledger) و کیپ‌کی (KeepKey) که از ارز دیجیتال انکر پشتیبانی می‌کنند، از مهمترینکیف پول‌های نرم‌افزاری که می‌توانید این رمز ارز را درآن‌ها ذخیره و نگهدلری کنید به این موارد می‌توان اشاره کرد:

  • کیف پول تراست (Trust Wallet)
  • کیف پول اتمیک (Atomic Wallet)
  • کیف پول مای اتر (MyEther Wallet)
  • کیف پول کوینومی (Coinomi Wallet)

قیمت انکر ankr

حداکثر عرضه رمز ارز آنکر برابر با ۹،۶۶۲،۸۹۹،۳۷۸ عدد برآورد شده است. حداکثر عرضه سکه‌های انکر ۱۰ تریلیون توکن است. رمز ارز انکر در شرایط فعلی رتبه ۱۲۴ را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است.

قیمت و نمودار لحظه‌ای ارز دیجیتال انکرankr  را از وب سایت رسمی اکسکوینو و در بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید ارز دیجیتال انکر

خرید انکر در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید ankr کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند انکر ankr را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله انکر را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش ارز انکر ankr

برای فروش انکر هم بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از انکرهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش انکر خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان انکر موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.