خرید کازمس (اتم) ATOM

Cosmos

ATOM

قیمت کازمس
$9.0787284 1.41%
قیمت فروش ما
5,982,235 ریال
قیمت خرید ما
5,652,468 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید کازمس

ارز دیجیتال کازماس atom چیست؟

ارز دیجیتال اتم با نماد اختصاری ATOM رمز ارز بومی شبکه کازماس cosmos است. این شبکه یکی از شناخته‌شده‌ترین شبکه‌ها در دنیای بلاک‌چین محسوب می‌شود. ساختار و اهداف منحصربه‌فرد شبکه رمز ارز cosmos باعث تمایز و تفاوت زیاد این شبکه در مقایسه با دیگر پروژه‌های بلاک‌چینی مشابه شده است.

شبکه غیرمتمرکز ارز دیجیتال کازماس امکان تبادل داده‌ها میان زنجیره‌های مختلف را فراهم می‌کند. هدف این ارز دیجیتال ایجاد «اینترنت بلاکچینی» است تا مشکلات مقیاس‌پذیری در بلاکچین‌ها را حل کرده و همکاری بین آن‌ها را تسهیل کند.

کاربردهای ارز دیجیتال کازماس

شبکه cosmos و ارز دیجیتال این شبکه یعنی اتم امکان پیاده‌سازی آسان و راحت شبکه‌های بلاک‌چینی را برای توسعه‌دهندگان فراهم آورده و بسیاری از مشکلات مربوط به این حوزه فناوری از قبیل مشکلات مقیاس‌پذیری را مرتفع می‌کند. کازماس علاو‌ه بر کمک به حفظ حاکمیت شبکه های بلاک‌چینی به پردازش موثرتر تراکنش‌ها نیز کمک می‌کند.

شبکه cosmos همچنین امکان تبادل و ارتباط موثر و راحت‌تر بین شبکه‌های بلاک‌چینی را فراهم می‌کند. ابزارهایی همچون cosmos SD، Tendermint‌ و IBC از جمله ابزارهای منبع بازی موثر و کاربردی توسط کازماس است که با استفاده از آن‌ها بلاک‌چین‌های ایمن و سفارشی را با قابلیت همکاری به وجود می‌آورد.

ویژگی‌های کازماس

ارز دیجیتال کازماس به منظور ایجاد و تسهیل ارتباط بین بلاک‌چین‌های مستقل به‌وجود آمده است و از مهمترین ویژگی‌های این شبکه به رفع مشکلات اساسی مقیاس‌پذیری می‌توان اشاره کرد.

از دیگر ویژگی‌های اصلی شبکه ارز دیجیتال کازماس استفاده از دو نوع مقیاس‌پذیری افقی و عمودی در جهت رفع محدودیت‌های سرعت انجام تراکنش‌هاست. رمز ارز کازماس بر خلاف برنامه‌های غیرمتمرکز ساخته‌شده روی بلاک‌چین‌های همچون اتریوم که تنها قابلیت مدیریت ۱۵ تراکنش بر ثانیه را دارند، ۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه را مدیریت می‌کند.

شبکه ارز دیجیتال کازماس همچنین با استفاده از اجماع اثبات سهام به جای اثبات کار سرعت انجام تراکنش‌ها را تا حد زیادی بهبود بخشیده است.

کیف پول های ارز دیجیتال atom

از جمله مهمترین و بهترین کیف پول‌ها برای ذخیره و نگهداری رمز ارز کازماس به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • کیف پول سخت‌افزاری لجر Ledger
 • کیف پول کپیر Kepir
 • کیف پول کازماستیشن Cosmostation
 • کیف پول گواردا Guarda
 • کیف پول اکسودوس Exodus
 • کیف پول اتمیک Ato,ic
 • کیف پول مث Math
 • کیف پول کوین ۹۸ Coin98
 • کیف پول تراست Trust
 • کیف پول لومی Lumie

قیمت رمز ارز اتم atom

قیمت ارز دیجیتال اتم atom در زمان عرضه اولیه آن که به سال ۲۰۱۹ برمی‌گردد کمی بیشتر از ۷ دلار بود. در آگوست سال ۲۰۲۰ کازماس توانست به ارزشی معادل ۸.۸۶ دلار برسد.

رمز ارز کازماس در حال حاضر در رتبه ۲۲ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و ارزش بازار آن چیزی حدود ۳ میلیارد دلار است. 

برای آگاهی از قیمت زنده و نمودار لحظه‌ای این ارز دیجیتال می‌توانید به بالای این صفحه مراجعه کنید.

خرید و فروش رمز ارز اتم در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز کازماس برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این میم‌کوین است. برای خرید کازماس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید اتم

خرید کازماس در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید کازماس کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند کازماس را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله کازماس را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش اتم

برای فروش کازماس هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید کازماس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از کازماسهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش کازماس خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان کازماس موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول