خرید اولانچ AVAX

Avalanche

AVAX

قیمت اولانچ
$9.122888 0.79%
قیمت فروش ما
4,586,901 ریال
قیمت خرید ما
4,469,498 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید اولانچ

درباره اولانچ

بلاک‌چین اولانچAvalanche  به عنوان یکی از رقبای اتریوم فعالیت می‌کند. توکن بومی این شبکه که با نماد AVAX در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود از قراردادهای هوشمند برای پشتیبانی از انواع پروژه‌های بلاک‌چین استفاده می‌کند. تراکنش‌ها در شبکه بلاک‌چین اولانچ به طور فوری پردازش می‌شوند و دلیل آن هم مقیاس‌پذیری بالای این شبکه است.

کارکرد اولانچ

اولانچ از شبکه‌ای از بلاک‌چین‌ها تشکیل شده است و سه بلاک‌چین درون‌ساخته مجزا در این شبکه با نام‌های X-Chain (به‌عنوان پلتفرمی غیرمتمرکز برای ایجاد و معامله دارایی‌ها)، P-Chain (با هدف هماهنگی اعتبارسنج‌ها در شبکه اولانچ) و C-Chain (برای ایجاد قراردادهای هوشمند) روش منحصربفردی را برای حل مشکلات بلاک‌چین‌های قدیمی ارائه می‌کنند.

مهمترین ویژگی‌های اولانچ

۱- بکارگیری فناوری نوآورانه: پروتکل اجماع منحصر بفرد و نوآورانه اولانچ علاوه‌بر عملکرد قوی در پردازش تراکنش‌ها و مقیاس‌پذیری این شبکه، از امنیت و تمرکززدایی بالایی برخوردار است.

۲- تیم حرفه‌ای: بنیان‌گذار بلاک‌چین اولانچ، فردی است که اولین ارز دیجیتالی را که از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) استفاده می‌کرد را در سال ۲۰۰۳ خلق کرد. او پروفسور علوم کامپیوتر در دانشگاه کرنل آمریکاست و جمعی از محققین این دانشگاه، توسعه‌دهندگان مرکزی شبکه Avalanche را تشکیل می‌دهند.

۳- پیشرفت و رشد سریع پروژه: شبکه اولانچ توانست هزاران نفر را به سرعت و در زمان کم در جامعه توسعه‌دهندگان خود جذب کند. شبکه آزمایشی این ارز دیجیتال نیز توانست به رکورد بیش از هزار گره تاییدکننده Validator Node دسا پیدا کند.

امنیت اولانچ چگونه تامین می‌شود‌؟

نودهای اعتبارسنج در شبکه بلاک‌چین اولانچ امنیت کلیه زنجیره‌های موجود در پلتفرم از جمله ریلی چین و پاراچین را تأمین می‌کنند. اضافه کردن یا حذف پاراچین‌ها نیازی به افزودن بیشتر اعتبارسنج‌ها ندارد. امنیت پلتفرم و تعداد پاراچین‌ها دو مقوله مجزا از هم محسوب می‌شود. با این‌حال، افزایش تعداد پاراچین‌ها باعث جذب کاربران بیشتر و در نتیجه افزایش اعتبارسنج‌ها شده که خود افزایش انعطاف‌پذیری و امنیت کلی شبکه را به دنبال دارد.

 خرید و فروش اولانچ در اکسکوینو

برای خرید و فروش اولانچ از طریق بستر معاملاتی اکسکوینو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید اولانچ

مرحله اول: ثبت‌نام در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com

مرحله دوم: موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید اولانچ کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند اولانچ را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام اکسکوینومارکت شناخته می‌شود کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله اولانچ را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش اولانچ

برای فروش اولانچ هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید اولانچ می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

- تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از اولانچ‌های خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.

- سفارش‌گذاری: در این قسمت، با ثبت قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش اولانچ خود را ثبت کنید.

- اکسکوینومارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود به این بستر یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو به این بستر، میزان اولانچ موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول