خرید بیت کوین کش BCH

BitcoinCash

BCH

قیمت بیت‌کوین‌کش
$115.3015 1.42%
قیمت فروش ما
60,599,240 ریال
قیمت خرید ما
60,055,478 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید بیت کوین کش

ارز دیجیتال بیت کوین کش

بیت کوین کش Bitcoin Cash با نماد اختصاری BCH یک هاردفورک از بیت کوین است. در واقع مشکلات مقیاس‌پذیری بیت کوین منجر به ایجاد این ارز  دیجیتال در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۷ شد. از تفاوت‌های اساسی میان این دو شبکه  به سرعت بیشتر پردازش تراکنش‌ها در شبکه بیت کوین کش و درعین‌حال، کارمزد کمتر برای هر تراکنش در مقایسه با بلاک‌چین بیت‌کوین می‌توان اشاره کرد.

بیت کوین کش هم دقیقا مانند بیت کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتاست کهمی‌توان در هر زمان و از هر نقطه‌ای از جهان این رمز ارز را بدون واسطه برای افراد موردنظر خود ارسال کنید.

ویژگی‌های اصلی ارز دیجیتال بیت کوین کش

- همتا به همتا: همانطور که گفتیم بیت کوین کش یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز همتا به همتا است که به هیچ واسطه یا مرجعی مانند دولت یا موسسه مالی متکی نیست

- شفافیت: ثبت تراکنش‌ها در یک دفتر کل عمومی جهانی به نام بلاک‌چین به هر کسی این امکان را داده تا به راحتی تاریخچه کامل مالکیت را ببیند و به حذف احتمال تقلب کمک کند.

- امنیت: مکانیسم مورد استفاده در شبکه ارز دیجیتال بیت کوین کش از نوع اجماع اثبات کار PoW بوده و همین مسئله باعث رقابت ماینرها در جهت اضافه کردن بلوک‌های جدید به زنجیره می‌شود. علاوه براین، هزینه‌های بالای سخت‌افزاری و انرژی مرتبط با استخراج از طریق اجماع اثبات کار باعث شده تا حمله به این شبکه را بسیار گران کرده و مانع کسب سود مهاجمان از این شبکه می‌شوند.

قیمت ارز بیت کوین کش BCH

پس از عرضه‌ اولیه رمز ارز بیت کوین کش در سال ۲۰۱۷ با وجود اینکه این ارز دیجیتال همیشه یکی از بهترین ارزهای موجود در بازار بوده ولی قیمت آن همواره با نوسانات بسیار زیادی روبه‌رو بوده است.

اولین قیمت بیت کوین کش در شروع فعالیتش یعنی در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۷، عدد ۳۱۰ دلار بود. این در حالی بود که بهای این توکن بعد از ۵ ماه و در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۷ به بالاترین قیمت تاریخی خودش یعنی ۴،۳۵۵ دلار رسید و ظرف مدت زمان حدود ۶ ماه سود حدود ۱۰۰۰ درصدی را نصیب دارندگان خودش کرد.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ Coinmarketcap، حداکثر میزان عرضه بیتکوین کش ۲۱۷۰۰۰،۰۰۰ توکن است که در حال حاضر از این میزان ۱۹،۲۲۶×۶۵۰ توکن BCH در بازار در گردش است.

قیمت روز بیت کوین کش و در زمان نگارش این مطلب ۹۹.۹۷ دلار است و ارزش کل بازار آن حدود ۱،۹۲۲،۱۱۰،۱۸۱ دلار معادل ۳.۲۰درصد از ارزش کل بازار برآورد شده است.

اگر شما هم از علاقمندان به خرید و سرمایه‌گذاری و معامله این ارز دیجیتال هستید می‌توانید نمودار قیمت لحظه‌ای بیت کوین کش را در این صفحه دنبال کنید.

کیف پول‌های بیت کوین کش

برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال بیت کوین کش کیف پول‌های زیاد و متعددی وجود دارد و علاقمندان به این ارز دیجیتال می‌توانند آن را به راحتی بر روی سیستم کامپیوتر شخصی و گوشی تلفن همراه ذخیره، دریافت و ارسال کنند.

از جمله مهمترین این کیف پول‌ها به این موارد می‌توان اشاره کرد:

 • کیف پول نرم‌افزاری تراست والت
 • کیف پول نرم‌افزاری کوینومی
 • کیف پول نرم‌افزاری اتمیک
 • کیف پول سخت‌افزاری ترزور
 • کیف پول سخت‌افزاری لجر

خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش بیت کوین کش برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید توکن BCH می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید بیت کوین کش کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند بیت کوین کش را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله بیت کوین کش را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز بیت کوین کش

برای فروش رمز ارز بیت کوین کش هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید بیت کوین کش می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از بیت کوین کشهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش بیت کوین کش خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان بیت کوین کش موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول