خرید بایننس کوین | قیمت بایننس کوین BNB

BinanceCoin

BNB

قیمت بایننس‌کوین
$618.38154 4.64%
قیمت فروش ما
404,691,264 ریال
قیمت خرید ما
398,530,293 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید بایننس کوین

بایننس کوین که در بازار ارزهای دیجیتال با نمادBNB  شناخته می‌شود توسط صرافی بزرگ چینی بایننس در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد. هدف از پروژه این ارز دیجیتال جذب سرمایه برای توسعه و گسترش این صرافی بود. توکن BNB در ابتدا بر روی بلاک‌چین اتریوم و با استاندارد ERC-20 اجرا می‌شد و به دلیل انطباق آن با استانداردها و قوانین حاکم بر بلاک‌چین اتریوم بایننس‌کوین قادر به استفاده از ثبات و ایمنی بلاک‌چین و شبکه اتریوم می‌شد. مدتی بعد، بایننس کوین به بلاک‌چین اختصاصی خود بایننس منتقل شد.

خرید و فروش بایننس کوین در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز بایننس کوین برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. صرافی ارز دیجیتال اکسکوینواز جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این میم‌کوین است. برای خرید بایننس کوین می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید بایننس کوین

خرید بایننس کوین در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید بایننس کوین کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند بایننس کوین را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله بایننس کوین را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش بایننس کوین

برای فروش بایننس کوین هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید ارز دیجیتال بایننس کوین می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از بایننس کوین‌های خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با ثبت قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش بایننس کوین خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان بایننس کوین موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

 کارکرد بایننس کوین

ارز دیجیتال بایننس کوین چندین کارکرد مهم در بازار ارزهای دیجیتال دارد که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

ترید: ارز دیجیتال بایننس را می‌توان با بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر در صرافی بایننس و سایر صرافی‌های ارز دیجیتال که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند معامله کرد.

رزرو سفر: از بایننس کوین می‌توان برای رزرو هتل و پرواز در وب سایت‌های منتخب استفاده کرد.

سرگرمی: از دیگر کاربردهای BNB به پرداخت هزینه گیف‌کارت‌های مجازی و خرید بلیط‌ های لاتاری و بسیاری خدمات دیگر در حوزه سرگرمی می‌ةوان اشاره کرد.

وثیقه وام: ارز دیجیتال بایننس کوین را می‌توان به عنوان وثیقه برای وام در سیستم عامل‌های خاص مورد استفاده قرار داد.

سرمایه‌گذاری: علاقمندان به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال می‌توانند از بایننس کوین با استفاده از چندین پلتفرم در سهام، ETF‌ها و سایر دارایی‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

مهمترین ویژگی‌های بایننس کوین

پروژه ارز دیجیتال بایننس کوین علاوه‌بر مقیاس‌پذیری، عدم تمرکز و امنیت را برای کاربران سراسر دنیا فراهم می‌کند. از مهمترین ویژگی‌های بلاک‌چین بایننس کوین به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

۱- حل مشکلات مقیاس‌پذیری

۲- پشتیبانی از زبان‌های برنامه‌ نویسی گوناگون

۳- انجام تراکنش‌های بسیار سریع و تولید بلوک

۴- سطح امنیت بالا

امنیت بایننس کوین چگونه تامین می‌شود‌؟

از آنجا که ارز دیجیتال بایننس کوین تحت فناوری بلاک‌چین طراحی شده همین مسئله سبب شده تا از امنیت بسیار بالای شبکه بلاک‌چین برخوردار باشد. همچنین امنیت و شهرت بسیار بالای صرافی این ارز دیجیتال یعنی بایننس باعث شده تا کاربران براحتی و با اطمینان خاطر با مراجعه به این صرافی به خرید و فروش ارز دیجیتال بومی این پلتفرم بپردازند.

 

سوالات متداول