خرید بیت تورنت BTTC

BitTorrent

BTTC

قیمت بیت‌تورنت
$0.0000014338 0%
قیمت فروش ما
1 ریال
قیمت خرید ما
1 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید بیت تورنت

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست؟

بیت تورنت با نماد اختصاری BTT در ژانویه سا۲۰۰۱ خلق شد و پلتفرم بلاک‌چینی ترون TRON آن را در جولای ۲۰۱۸ خریداری کرد. از زمانی که ترون این پلتفرم را خریداری کرده تاکنون ابزارهای متنوع و زیادی به آن اضافه شده است. ارز دیجیتال بومی این پلتفرم BTT نام دارد که با استاندارد TRC-10 در بلاک‌چین ترون راه اندازی شد.

کاربرد بیت تورنت چیست؟

محبوبیت اصلی پلتفرم بیت تورنت این است که به عنوان ابزاری برای اشتراک گذاری و توزیع فایل‌‌های حجیم مانند فیلم‌های ویدئویی، ‌بازی‌های رایانه‌ای، آهنگ و غیره از طریق اینترنت عمل می‌کند و به همین دلیل توجه علاقه‌مندان به موسیقی و فیلم را به خود جلب کرده است. هدف اصلی توسعه‌دهندگان بیت تورنت از خلق این کوین افزایش انگیزه کاربران برای تبادل فایل‌ها و مرتفع کردن مسائلی همچون سرعت پایین دانلود و کاهش دسترسی به فایل‌ها با گذشت زمان است.

اکوسیستم بیت تورنت این امکان را به افراد می‌دهد که به عنوان درخواست‌کننده یا ارائه‌دهنده خدمات عمل کنند. متقاضیان در این پلتفرم می‌توانند بیت تورنت BitTorrent را در ازای منابعی مثل پهنای باند برای دریافت محتوا، فضای ذخیره‌سازی برای پشتیبان‌گیری از راه دور و یا خدمات غیرمتمرکز به ارائه‌دهنده خدمات ارائه کنند.

ویژگی‌های اصلی ارز دیجیتال بیت تورنت چیست؟

- امکان افزودن افزونه‌‌های جدید مربوط به پرداخت و دریافت ارز بیت تورنت به منظور ارائه یا دریافت پهنای باند به مرورگرهای خود

- امکان بهبود سرعت دانلود با پرداختBTT

- امکان افزایش دسترسی به فایل‌ها با مشارکت هر چه بیشتر افراد در شبکه

- افزایش امنیت فایل‌ها با تکه تکه شدن آن‌ها، امنیت آن‌ها. با این تکنولوژی دانلود فایل‌های ویروسی و آلوده به حداقل می‌رسد

- امکان درآمدزایی با نگهداری فایل‌ها. برای مشارکت در شبکه بیت تورنت نه تنها نیازی به دستگاه‌های ماینینگ پیچیده ندارید بلکه تنها با نگهداری فایل‌های دانلود شده خود می‌توانید در کسب درآمد از این شبکه و دریافت پاداش مشارکت داشته باشید.

- بیت تورنت امکان سانسور و حذف فایل‌های شما را به هیچ شخص ثالثی نمی‌دهد.

قیمت ارز بیت تورنت BTT

شما علاقمندان به خرید و فروش و معامله رمز ارز بیت تورنت می‌توانند از بالای همین صفحه قیمت لحظه ای ارز BTT را مشاهده کنید.

ارز دیجیتال بیت تورنت در حال حاضر در رتبه ۲۰۷ در بین ارزهای دیجیتالل قرار دارد. حجم بازار این رمز ارز چیزیحدود ۶۶۵،۲۰۸،۰۰۰ است و تمامی کوین‌های قابل عرضه آن یعنی ۹۹۰ میلیارد توکن BTT در بازار عرضه شده و در حال گردش است.

بهترین کیف پول ها برای بیت تورنت کدام است؟

اگر شما هم از علاقمندان به خرید و ذخیره ارز دیجیتال بیت تورنت هستید از بهترین کیف پول‌های پشتیبان‌کننده این رمز ارز به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

 • کیف پول تراست ولت
 • کیف پول لجر نانو اس
 • کیف پول لجر نانو ایکس
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول کوینومی
 • کیف پول ترون لینک
 • کیف پول بایننس اسمارت چین
 • کیف پول اتمیک ولت
 • کیف پول اکسودوس
 • کیف پول Gate.io

خرید ارز دیجیتال بیت تورنت در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش بیت تورنت برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید توکن BTT می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید بیت تورنت کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند بیت تورنت را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله بیت تورنت را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز بیت تورنت

برای فروش رمز ارز بیت تورنت هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید بیت تورنت می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از بیت تورنتهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش بیت تورنت خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان بیت تورنت موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.