خرید سلر نتورک CELR

Celer Network

CELR

قیمت سلر نتورک
$0.029278284 0.25%
قیمت فروش ما
19,370 ریال
قیمت خرید ما
18,826 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید سلر نتورک

ارز دیجیتال سلر CELR چیست؟

سلر نتورک یا شبکه سلر (Celer Network) که با علامت اختصاری CELR نمایش داده می‌شود پروژه‌ای است که در آن از مقیاس‌گذاری لایه ۲ برای انجام معاملات سریع، آسان، کم‌هزینه و ایمن خارج از بلاک‌چین برای پرداخت‌ها و قراردادهای هوشمند غیر‌بلاک‌چین استفاده می‌شود.

این پروژه به‌منظور گسترش مقیاس‌پذیری بلاک‌چین‌های امروزی با ارائه یک تجربه بدون مشکل با استفاده از فناوری مقیاس‌پذیری لایه ۲ توسعه‌داده شده‌ چراکه توسعه‌دهندگان آن معتقدند فناوری بلاک‌چین در زمینه انتقال ارزش حتی در بخش مالی، به تنهایی از ارائه راه‌حل های غیر بلاکچین رقیب عقب‌تر است.

تاریخچه سلر

سلر فعالیت خود را از جون ۲۰۱۸ آغاز کرده است. این ارز از طریق پروژه لانچ‌پد بایننس (Binance Launchpad) ارائه شد. پروژه‌ای که بایننس برای فروش توکن‌ها و جذب سرمایه معرفی کرد. طراحان شبکه سلر با تمرکز و توجه بیشتر به عواملی مانند تعامل و هزینه‌های پایین سعی بر این داشتند تا علاقه‌مندان به این حوزه را به‌گونه‌ای متفاوت جذب و تسخیر کنند.

سلر نتورک چگونه کار می‌کند؟

هدف اصلی شبکه سلر توسعه راهکار مقیاس‌پذیری برون زنجیره‌ای است تا بلاک‌چین‌های مختلفی که بر بستر این پلتفرم اجرا می‌شوند را مقیاس‌پذیرتر کند. راهکارهای مقیاس‌پذیری برون زنجیره‌ای یا لایه ۲ از نظر تئوری نسبت به سایر راهکارها برتری دارند زیرا به شبکه موردنظر این امکان را داده تا به پردازش تراکنش‌های کوچکتر خارج از بلاک‌چین پرداخته و سپس آنها را به یک تراکنش درون زنجیره‌ای تبدیل کند.

بر همین اساس این راهکارها سبب کاهش ازدحام تراکنش‌های زنجیره اصلی شده که این مسئله خود موجب افزایش ظرفیت عملیاتی سیستم به طور کلی خواهد بود.

کاربردهای توکن سلر چیست؟

 • اثبات نقدینگی (PoLC)

این فرایند که از دسته فرایندهای ماینینگ مجازی به‌شمار می‌رود وظیفه تامین نقدینگی برای اکوسیستم برون زنجیره‌ی سلر را بر عهده دارد.

 • شبکه اس جی‌ان (State Guardian Network)

به‌عنوان یک زنجیره منحصربه‌فرد شناخته می‌شود که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا قبل از آفلاین شدن بتوانند وضعیت خود را در معاملات کاملا ثبت کنند. درنتیجه می‌توانند برای مدتی مشخص از وضعیت خود محافظت کنند.

 • نقدینگی پشتوانه مزایده

با این ویژگی، ارائه‌دهندگان سرویس برون زنجیره‌ای فادر خواهند بود تا از طریق وام‌گیری جمعی (Crowdlending)  درخواست نقدینگی ارائه بدهند.

بهترین کیف پول‌های سلر کدام است؟

از مهمترین و پرکاربردترین کیف پول‌ها برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال سلر به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • کیف پول اتمیک Atomic
 • میف پول تراست Trust
 • کیف پول مای اتر ولت  MyEtherWallet
 • کیف پول لومی والت  Lumi wallet

قیمت ارز دیجیتال سلر

طبق داده‌های سایت کوین‌ماکرت‌کپ Coinmarketcao، تعداد عرضه کل سکه‌های سلر ۱۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد است که از این میزان تا این لحطه تعداد ۵،۶۴۵،۴۵۴،۹۳۶ توکن CELR در بازار در گردش است.

سلر نتورک در رمان نگارش این مطلب با قیمتی معادل ۰۲۲۴۳/۰دلار در حال معامله است. این رمز ارز در حال حاضر در رتبه ۲۹۴ ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد.

شما می توانید قیمت و نمودار لحظه‌ای ارز دیجیتال سلر نتورک را از صفحه اصلی اکسکوینو یا از قسمت بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید و فروش سلر در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز سلر CELR برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این ‌کوین است. برای خرید سلر می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید سلر

خرید سلر در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید توکن CELR کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند سلر را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله CELR را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش سلر

برای فروش ارز دیجیتال سلر نتورک CELR هم مانند مراحل خرید ایاس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از CELRهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش سلر خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان CELR موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.