خرید کامپاند COMP

Compound

COMP

قیمت کامپاند
$51.84564 4.51%
قیمت فروش ما
30,746,124 ریال
قیمت خرید ما
29,716,189 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید کامپاند

پلتفرم کامپاند، یک پلتفرم وام‌دهی DeFi غیرمتمرکز است که برای کاربران خود، بستری برای دریافت وام بر پایه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. Compound دارای نرخ سود مستقل است و عملکرد آن، شباهت زیادی به عملکرد بانک‌ها دارد؛ با این تفاوت که به دلیل غیرمتمرکز بودن، شخص و یا موسسه‌ای کنترل روی دارایی شما ندارد و همه کارها توسط پلتفرم Compound انجام می‌شود. شما می‌توانید در پروتکل کامپاند، روی ارزهای دیجیتال مختلف سرمایه‌گذاری کنید، وام بگیرید و سود به‌دست بیاورید. این پروتکل با حمایت کوین بیس ایجاد شده و کوین بیس، بیش از ۱۰ میلیون دلار روی کامپاند سرمایه‌گذاری کرده است.

کامپاند COMP، در سال ۲۰۱۷ توسط جفری هیز و رابرت لشنر پایه‌گذاری شد؛ در کمال تعجب، پروژه کامپاند نقشه راه مدون و مشخصی ندارد، اما این نقطه ضعفی برای پروژه محسوب نمی‌شود و توسعه‌دهندگان و سازندگان کامپاند، تابه‌حال توانسته‌اند به تمام اهدافی که به هر نحوی مشخص کرده‌اند دست پیدا کنند. 

شما می‌توانید در این پلتفرم، دارایی کریپتویی خود را به‌عنوان وام در اختیار دیگران بگذارید و یا وام کریپتویی دریافت کنید. وقتی که دارایی خود را در استخرهای نقدینگی کامپاند، به‌عنوان وام در اختیار می‌گذارید، درواقع ارتباط مستقیمی با هیچ‌کدام از وام‌گیرندگان ندارید و به دلیل قرار دادن ارزهای دیجیتال خود در استخرهای نقدینگی، پاداش دریافت می‌کنید. 

کسانی که قصد وام گرفتن از کامپاند را دارند، باید وثیقه‌ای به‌صورت ارز دیجیتال در اختیار شبکه بگذارند. با توجه به نوع و مقدار وثیقه، مبلغ وامی که دریافت می‌شود، می‌تواند متفاوت باشد. اگر در بازپرداخت وام و بهره آن خودداری کنید و میزان بهره از میزان وثیقه شما بالاتر برود، شبکه به نقد کردن وثیقه‌ها می‌پردازد.

ارز دیجیتال کامپاند

ارز کامپاند که با نماد اختصاری COMP مشخص می‌شود، توکن رسمی و محلی شبکه کامپاند است و تعداد عرضه آن در نهایت، ۱۰ میلیون واحد است. این توکن‌ها بر بستر شبکه اتریوم و با استاندارد ERC-20 کار می‌کنند. دارندگان ارز دیجیتال کامپاند، از آن‌جایی که این ارز یک توکن حاکمیتی است، می‌توانند با رای‌گیری در تصمیم‌گیری تغییرات و به‌روزرسانی‌های پروتکل کامپاند Compound مشارکت کنند. توکن کامپاند در بیش‌تر صرافی‌های معتبر مانند بایننس و کوین بیس لیست شده و پشتیبانی می‌شود. همان‌طور که گفته شد، کوین بیس در ابتدای راه ارز کامپاند روی این رمز ارز سرمایه‌گذاری بزرگی کرد و این خود مهر تاییدی بر قدرت بنیادی ارز دیجیتال کامپاند است.  

به‌نظر می‌رسد با اقدامات و طرح‌های تشویقی که شبکه کامپاند compound درنظر گرفته است، احتمال به وجود آمدن مشکل نقدینگی بسیار پایین است. 

قیمت کامپاند Compound

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال کامپاند هم مانند نمودار قیمت ارزهای دیجیتال دیگر دچار تغییرات فراوانی شده است. با توجه به این که کامپاند، یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های DeFi است تاکنون ارزش خوبی به دست آورده است. لازم است که بدانید با توجه به غیرمتمرکز بودن کامپاند و وجود توکن حاکمیتی، آینده این شبکه و قیمت ارز کامپاند، در گرو تصمیماتی است که هولدرهای ارز دیجیتال COMP می‌گیرند. 

شما می‌توانید نمودار قیمتی این ارز را در وب‌سایت اکسکوینو به‌صورت آنلاین مشاهده کنید. 

خرید ارز دیجیتال کامپاند COMP

شما می‌توانید ارز کامپاند را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال کامپاند به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز دیجیتال کامپاند COMP با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

 

شما می‌توانید ارز دیجیتال کامپاند را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل متامسک، کوینومی، اکسودوس، اکسکوینو و کیف پول‌‌های سخت‌افزاری Ledger Nano S و Trezor One نگهداری کنید.

فروش رمز ارز کامپاند

برای فروش رمز ارز کامپاند COMP، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله رمز ارز COMP با دیگر کاربران

سوالات متداول