خرید کرونوس | قیمت کرونوس CRO

Cronos

CRO

قیمت کرونوس
$0.098207252 2.79%
قیمت فروش ما
58,125 ریال
قیمت خرید ما
56,404 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید کرونوس

ارز دیجیتال کرونوس با نماد اختصاری CRO از رمز ارزهای اتریومی با استادارد ERC-20 است که توسط صرافی ارز دیجیتال کریپتو دات کام crypto.com که در شهر هنگ کنگ ژاپن مستقر است ایجاد شد. رمز ارز کریپتو به کاربران این پلتفرم این امکان را می‌دهد تا فرایند پرداخت و دریافت و به طور کلی تراکنش‌های این رمز ارز را به صورت سریع و با کارمزد کم انجام دهند. همچنین کاربران می‌توانند با استیک یا همان سپرده‌گذاری توکن صرافی کریپتو به کسب سود و پاداش بپردازند.

مزایا و ویژگی‌های کرونوس

از مهمترین مزایای توکن کریپتو (کرونوس) به این وارد می‌توان اشاره کرد:

 • تراکنش‌های سریعتر با کارمزد کمتر

ارز کریپتو با ارائه راه حل‌هایی در زمینه مقیاس‌پذیری، در عین افزایش سرعت انجام و پردازش تراکنش‌ها، هزینه‌های کارمزد انجام این تراکنش‌ها را کاهش دهد.

 • استفاده از فناوری غیرمتمرکز

صرافی ارز دیجیتال کریپتو دات کام از فناوری غیرمتمرکز استفاده کرده که با این ویژگی امکان حملات هکری و سرقت از شبکه کریپتو دات کام را به کاری دشوار و نشدنی تبدیل کرده است.

 • پشتیبانی از سرمایه‌ گذاران

صرافی کریپتو دات کام با راه‌اندازی و ارائه کیت توسعه نرم‌افزار اختصاصی خود یا همان SDK، امکان دسترسی به راه حل‌های بلاک‌ چین کریپتو دات کام را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

 • سهولت کنترل کاربران بر داده‌ها

کلیه تراکنش‌هایی که از طریق ارز کرونوس CRO پردازش می‌شوند در یک دفترکل عمومی حفظ و نگهداری شده و کاربران در هر زمان که بخواهند می توانند به این داده‌ها دسترسی داشته باشند و آن را مورد استفاده قرار دهند.

کیف پول‌های توکن کرونوسCRO

برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال کرونوس می‌توان هم از کیف پول‌های سخت‌ افزاری و هم کیف پول‌های نرم‌افزاری که از این ارز پشتیبانی می‌کنند استفاده کرد. از مهمترین این کیف پول‌ها به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • کیف پول سخت‌افزاری لجر Ledger
 • کیف پول نرم‌افزاری اتمیک Atomic
 • کیف پول نرم‌افزاری متامسک MetaMask
 • کیف پول نرم‌افزاری تراست Trust
 • کیف پول نرم‌افزاری سیف پل SafePal

قیمت ارز دیجیتال کرونوس CRO

بر اساس داده‌های سایت کوین مارکت کپ Coinmarketcap، ارز دیجیتال کرونوس در حال حاضر در رتبه ۲۴ در میان سایر رمز ارزهای بازار قرار دارد. در زمان نگارش این مطلب توکن کریپتو با قیمت ۰.۱۱۶ دلار در حال معامله است. بالاترین  قیمت ارز دیجیتال کرونوس این توکن به تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ برمی‌گردد زمانی قیمت آن به ۰.۹۶ دلار رسید. تعداد کل واحدهای کریپتو کوین ۳۰،۲۶۲،۰۱۳،۶۹۲ توکن است که از این میزان تعداد ۲۵.۲۶ تریلیون CRO در گردش است.

 خرید ارز دیجیتال کرونوس در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز کریپتو کوین برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید توکن CRO می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید کریپتو کوین (کرونوس) کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند کریپتو کوین (کرونوس) را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله کریپتو کوین را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز کریپتو کوین

برای فروش رمز ارز کریپتو کوین هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید کرونوس (کریپتو کوین) می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از کریپتو کوینهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش کریپتو کوین خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان کریپتو کوین موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول