خرید کرو دائو CRV

Curve DAO

CRV

قیمت کرو دائو
$0.46079488 -4.3%
قیمت فروش ما
274,512 ریال
قیمت خرید ما
263,639 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید کرو دائو

ارز کرو دائو CRV چیست؟

ارز دیجیتال کرو دائو که با نماد CRV در بازار شناخته می‌شود یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 و توکن بومی صرافی غیرمتمرکز کرو فایننس است. این توکن همچنین یکی از توکن‌های گیمینگ با پتانسیل بازار مالی غیرمتمرکز بهره برده است. کرو دائو به اکوسیستم کرو فایننس (Curve.fi)، این امکان را داده تا به عنوان یک بازارساز خودکار عمل کند. CRV در واقع یک توکن منحصربه‌فرد است که از پتانسیل بازار مالی غیرمتمرکز بهره برده است.

کارکرد کرو دائو چگونه است؟

بر خلاف صرافی‌های غیر متمرکز سنتی که برای مطابقت سفارشات خرید به سفارشات فروش احتیاج دارند، کرو فایننس برای تقویت نقدینگی بازارهای خود از الگوریتم یا الگوریتم‌های سازنده بازار استفاده می‌کند. این امر Curve Finance را به یک پروتکل بازارساز خودکار (Automated Market Maker) که به اختصار به آن AMM می‌گویند، تبدیل می‌کند.

ویژگی‌های منحصربفرد کرو دائو

یکی از ویژگی‌های منحصربفرد CRV کارمزد و تغییرات ارزشی کم آن است. Curve Finance همچنین به شکل non-custodial عرضه می‌شود. یعنی هیچ شخصی حتی طراحان این پروژه به وجوه و دارایی‌های شما دسترسی نداشته و این خود شما هستید که مدیریت بودجه خود را به دست می‌گیرید.

از دیگر ویژگی‌های اصلی این توکن این است که امکان مبادله استیبل کوین‌های مشابه و توکن‌های ERC-20 را با لغزش و کارمزدهای کم برای کاربران خود فراهم کرده است.

فناوری استفاده‌شده در کرو دائو توکن که کرو فایننس را به یک تبادل جذاب در بخش دیفای تبدیل کرده، آن را منحصر‌به‌فرد می‌کند. Curve DAO به‌جای تکیه بر دفترهای سفارش، استخرهای نقدینگی را براساس قراردادهای هوشمند تشکیل می‌دهد که به‌عنوان یک بازارساز خودکار عمل می‌کنند.

بهترین کیف پول برای ذخیره CRV کدام است؟

همانطور که پیشتر گفتیم کرو دائو یکی از توکن‌های اتریومی است که ز استاندارد ERC-20 پیروی می‌کند و به همین دلیل این توکن را می توان در تمامی کیف پول‌های اتریومی ذخیره و نگهداری کرد. اما بهترین و مطمئن‌ترین گزینه برای نگهداری این ارز دیجیتال کیف پول‌های سخت‌افزاری ترزور Trezor و لجر Ledger است.

قیمت کرو دائو CRV

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای و نمودار ارز دیجیتال CRV می‌توانید به صفحه قیمت‌گذاری اکسکوینو مراجعه کنید. همچنین می‌توانید قیمت زنده این ارز دیجیتال را در بالای این صفحه دنبال کنید.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، رمز ارز کرو دائو در حال حاضر رتبه ۷۵ بازار را به خود اختصاص داده است. تعداد عرضه کل این ارز دیجیتال۳،۳۰۳،۰۳۰،۲۹۹ واحد است که در حال حاضر از این میزان ، تعداد ۵۳۱،۵۸۳،۳۳۴ سکه در گردش است.

خرید کرو دائو در اکسکوینو

خرید کرو دائو در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید CRV کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند توکن CRV را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله کرو دائو را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش کرو دائو در اکسکوینو

برای فروش CRV هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید CRV می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از CRVهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش CRV خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان کرو دائو موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.