خرید کارتسی CTSI

Cartesi

CTSI

قیمت کارتسی
$0.12875104 -0.47%
قیمت فروش ما
65,158 ریال
قیمت خرید ما
63,194 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید کارتسی

ارز دیجیتال کارتسی CTSI چیست؟

ارز دیجیتال کارتسی (Cartesi) که با نماد CTSI نمایش داده می‌شود در پلتفرم اتریوم و با استفاده از استاندارد ERC20  طراحی و ساخته شده است. این پلتفرم با اجرای یک نوع از رول اپ‌های خوش بینانه، مسئله فوری مقیاس‌پذیری و هزینه‌های بالا در بلاک‌چین ها را حل می‌کند.

در واقع یکی از اهداف تیم توسعه‌دهنده پروژه کارتسی برای ایجاد این ارز دیجیتال مرتفع کردن مشکلات قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم است. که از مهمترین این مشکلات به کارمزدهای بالای تراکنش و نیاز به مقیاس‌پذیری این شبکه می‌توان اشاره کرد.

کارتسی همچنین با حذف شکاف بین نرم‌افزار اصلی و با آوردن لینوکس به برنامه‌های بلاک‌چینی، از میلیون‌ها استارت‌آپ جدید و توسعه‌دهندگان آن‌ها به بلاک‌چین استقبال می‌کند. Cartesi به دنبال ایجاد انقلابی در برنامه‌نویسی قراردادهای هوشمند است.

ویژگی‌های اصلی ارز دیجیتال کارتسی چیست؟

از مهمترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های CTSI‌ به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • مقیاس‌پذیری: محاسبات سنگین و پیچیده در فضایی خارج از زنجیره اصلی با همان امنیت اولیه بلاک‌چین انجام می‌شود.
 • قابلیت برنامه‌نویسی: استفاده از لینوکس باعث می‌شود که توسعه‌دهندگان به راحتی بتوانند با استفاده از هزاران ابزار متن باز، برنامه غیرمتمرکز خود را در این محیط توسعه دهند.
 • تمرکززدایی: الگوریتم اجماع این پروژه بگونه ای است که تمرکززدایی را تضمین می‌کند.
 • قابلیت حمل: کارتسی مدعی است که dAppsهای این شبکه قابلیت استفاده شدن در فضای دیگر محیط‌های قرارداد هوشمند را به راحتی دارند.
 • حریم خصوصی: برنامه‌های غیرمتمرکز dApps در کارتسی می‌توانند به صورت خصوصی و ناشناس باقی بمانند.

کارتسی چه کاربردهایی دارد؟

هسته کارتسی: هسته کارتسی متکی بر یک مکانیسم داوری است که از ارز CTSI به عنوان یک اهرم جانبی استفاده می‌کند.

ساید چین کارتسی: کاربران ساید چین کارتسی به منظور استفاده از این محیط برای نگهداری موقت داده‌های خود باید از ارز دیجیتال CTSI استفاده کنند. این مقادیر به همراه کارمزد شبکه به تولیدکنندگان بلاک داده می‌شود.

اجماع: از آن‌جا که در ساید چین کارتسی از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده شده، نگهداری و استیکینگ ارز دیجیتال CTSI منجر به دریافت پاداش به صورت دوره‌ای می‌شود.

آیا کارتسی قابل استخراج است؟

در پایان سال ۲۰۲۰، تیم توسعه‌دهنده کارتسیی توانست استخراج اندوخته و اثبات سهام این شبکه را پیاده‌سازی کند. شبکه کارتسی به طور خلاصه دارای ویژکی‌های زیر است:

ماینرها یا همان استحراج‌کنندگان به ازای هر بلاک ساخته‌شده ۲۹۰۰ توکن  CTSI دریافت می‌کنند. به طور میانگین، هر بلاک در هر ۳۰ دقیقه تولید می‌شود.

سرمایه‌های کاربران در هنگام استیک کاملاً محفوظ بوده، و توسط شرکت «SlowMist» حسابرسی می‌شوند.

هیچ کسری یا جریمه‌ای به واسطه دسترس نبودن موقت نود لحاظ نخواهد شد.

پاداش‌ها مستقیماً به کیف‌پول کاربر واریز می‌شوند. بدین ترتیب، هیچ کارمزد اضافی برای این کار از کاربر دریافت نمی‌شود.

قیمت ارز دیجیتال کارتسی

طبق داده‌های سایت کوین‌ماکرت‌کپ Coinmarketcao، تعداد عرضه کل سکه‌های کارتسی ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد است که از این میزان تا این لحطه تعداد ۶۵۴،۱۰۷،۶۶۶ توکن CTSI در بازار در گردش است.

علاوه‌براین، طبق پیش‌بینی‌های انجام شده برای قیمت آینده این ارز دیجیتال در سایت کوین‌پرایسdigitalcoinpri ، قیمت‌های پیش‌بینی‌شده تا سال ۲۰۲۸ ارز دیجیتال کارتسی به این شرح است:

 • پایان ۲۰۲۲ :۲.۵ دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :۳.۲ دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :۳.۶ دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :۴.۵ دلار

خرید و فروش کارتسی در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز CTSI برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این ‌کوین است. برای خرید کارتسی می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید کارتسی

خرید کارتسی CTSI در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید توکن CTSI کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند کارتسی را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله CTSI را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش کارتسی

برای فروش ارز دیجیتال کارتسی CTSI هم مانند مراحل خرید کارتسی می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از CTSIهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش CTSI خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان کارتسی موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.