خرید ای اُ اس EOS

EOS

EOS

قیمت ای اُ اس
$0.9015444 0%
قیمت فروش ما
474,771 ریال
قیمت خرید ما
467,827 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید ای اُ اس

ارز ایاس EOS چیست؟

ایاس با نماد EOS یک ارز رمزنگاری شده بر پایه بلاک‌چین است که به عنوان یک پلتفرم هوشمند برای انجام برنامه‌های غیر متمرکز عمل می‌کند. هدف این ارز انجام معاملات به صورت غیرمتمرکز و بدون هزینه، در کمترین زمان و در مقیاس بسیار بزرگ است.

کاربرد ارز دیجیتال ایاس چیست؟

دانشنامه اینترنتی آنلاین و سودآور اوریپدیا (Everipedia) که برنامه‌ای کاربردی است با استفاده از فناوری بلاک‌چین EOS انتشار یافته است. این فناوری بر اساس یک شناسه هوابرد به نام آی کیو (IQ) کار می‌کند که از تولید اطلاعات حمایت می‌کند. یکی از اهداف این شرکت آن است که با ادغام مدل بلاک‌چین از فیلتر کردن برخی محتواها توسط برخی از کشورها جلوگیری کند.

از دیگر کاربردهای مهم EOS استفاده از آن به عنوان یک ابزار پراخت است. ایاس سیستم پرداختی بسیار خوبی است که با آن می‌توانید هر میزان پولی که می‌خواهید برای افراد در هر کجای دنیا بصورت کاملاً رایگان و در چند ثانیه ارسال کنید.

ویژگی‌های اصلی و مهم ارز دیجیتال ایاس

به دلیل قابلیت پستیبانی از قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز dApps، خیلی‌ها از ایاس به عنوان قاتل اتریوم یاد میکنند

از ویژگی‌های مهم دیگر بلاک‌چین ایاس به مقیاس‌پذیری افقی و عمودی آن، سرعت بالا و عدم وجود ایرادات فنی در این شبکه می‌توان اشاره کرد.

بهترین کیف پول برای ذخیره EOS کدام است؟

بهترین گزینه کیف پول سخت‌افزاری برای ذخیره و نگهداری ارز یجیتال EOS به کیف پول ترزور Trezor می‌توان اشاره کرد. کیف پول‌های لجر نانو اس Ledger Nano S و Ledger Nano X از دیگر گزینه‌های کیف پول سخت‌افزاری مناسب برای نگهداری EOS محسوب می‌شوند.

همچنین کیف پول‌های سیف‌پل و اکسودوس را می‌توان در گروه مناسب‌ترین کیف پول‌های نرم‌افزاری برای نگهداری رمز ارز ایاس در نظر گرفت.

قیمت ایاس

رمز ارز ایاس EOS کار خود را با قیمت ۱.۰۳ دلار شروع کرد. اوج تاریخی این ارز دیجیتال به سال ۲۰۲۱ برمی‌گردد که توانست به ارزش ۱۴ دلار در هر سکه برسد هرچند بعد از آن دیگر نتوانست همچین رکوردی را به ثبت برساند. این رمز ارز در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۰.۹۰ دلار در حال معامله است.

قیمت و نمودار لحظه‌ای EOS را می‌توانید هم‌اکنون از بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید ایاس در اکسکوینو

خرید ایاس در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید ایاس کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند ایاس را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله ایاس را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش ایاس در اکسکوینو

برای فروش ایاس هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید ایاس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از ایاسهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش ایاس خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان ایاس موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.