خرید فلاکس FLUX

Flux

FLUX

قیمت فلاکس
$0.67218168 1.64%
قیمت فروش ما
402,929 ریال
قیمت خرید ما
387,251 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید فلاکس

درباره ارز فلاکس FLUX

فلاکس FLUX، یک پلتفرم ارائه خدمات محاسباتی غیرمتمرکز و زیرساختی بلاک چین (BaaS) است که امکان توسعه‌ی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApp) را برای کاربران خود فراهم می‌کند.  

در سال ۲۰۱۸ میلادی، پروژه‌ای به نام ZelCash آغاز به کار کرد که یک پروژه Web3 با اهداف مشخص بود. هدف زل‌کش این بود که زیرساخت و ابزارهای دسترسی به اینترنت غیرمتمرکز را آسان‌تر در اختیار بگذارد؛ در سال ۲۰۲۱ پروژه ZelCash به Flux تغییر نام داد.

پروژه فلاکس، از ارز دیجیتال فلاکس، شبکه عملیاتی FluxOS و FluxNodes، کیف پول ZelCore و شتاب‌دهنده‌ی FluxLabs تشکیل شده است. 

پروژه فلاکس که به آن اکوسیستم فلاکس هم گفته می‌شود، توسط پارکر هانی‌من Parker Honeyman (مدیر ارشد عملیات)، تدیاش کمنتا Tadeas Kmenta (توسعه‌دهنده) و دنیل کلر Daniel Keller (مدیر ارشد استراتژی) بنیان‌گذاری شد.

در شبکه فلاکس، بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی و بیش از ۱۰۰ اپراتور نود استفاده می‌شود و این گستردگی اجازه می‌دهد تا برنامه‌های نوشته شده روی این شبکه، به‌طور هم‌زمان در چندین نود راه‌اندازی شوند. 

جالب است بدانید که پروژه فلاکس، هیچ رقیبی در حوزه بلاک چین ندارد و رقبای آن، ارائه‌دهندگان سیستم ابری متمرکز مانند AWS هستند. 

کاربرد ارز دیجیتال فلاکس 

دارایی اصلی شبکه فلاکس، ارز دیجیتال FLUX است؛ این رمز ارز به‌عنوان محور اصلی پروژه فلاکس، برای پیشرفت عملیات و امنیت و کارکرد شبکه فلاکس بسیار مهم است. رمز ارز فلاکس مسئول ایجاد وثیقه FluxNode نیز هست و در تراکنش‌های درون شبکه‌ای و به‌عنوان پاداش ماینرهای PoW و FluxNodes استفاده می‌شود. یعنی کاربران می‌توانند این ارز دیجیتال را به‌عنوان پاداش برای مشارکت در FluxNodes، کسب یا استخراج کنند. هر بلوک معتبر در زنجیره ارز دیجیتال فلاکس، حدود ۷۵ رمز ارز تولید می‌کند و بلاکچین فلاکس، این پاداش را به‌طور مساوی بین FluxNodes و ماینرهای PoW تقسیم می‌کند.

یکی از جالب‌ترین نکات مربوط به ارز دیجیتال فلاکس این است که این توکن، یک فرم غیرمتمرکز از احراز هویت دو عاملی (d2FA) را نیز فعال‌سازی می‌کند. 

قیمت رمز ارز فلاکس

نمودار قیمت ارز دیجیتال فلاکس FLUX، مانند تمام ارزهای دیجیتال از زمان عرضه و معرفی تا به‌امروز دچار نوسانات زیادی شده است. ارز دیجیتال FLUX، از سال ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۱، روند قیمتی نسبتا ثابتی را پشت سر گذاشت و بعد از آن در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ روند صعودی آغاز کرد. ارز فلاکس FLUX در نوامبر ۲۰۲۰، پایین‌ترین قیمت خود (ATL) و در دسامبر ۲۰۲۱، بالاترین قیمت خود (ATH) را تجربه کرد. تحلیلگران معتقدند که شبکه فلاکس، به‌دلیل بی‌رقیب بودن در فضای بلاک چین آینده‌ی خوبی دارد و ارز دیجیتال فلاکس نیز، به دلیل کاربرد مهم این شبکه، در آینده ارزش بالایی پیدا خواهد کرد.

بهتر است که قبل از سرمایه‌گذاری در شبکه فلاکس، تمامی موارد را به‌خوبی درنظر بگیرید و بعد از آن با تحلیل‌های دقیق درباره آینده ارز FLUX، اقدام به تبدیل سرمایه‌ی خود به این رمز ارز کنید.

خرید ارز دیجیتال فلاکس FLUX

شما می‌توانید ارز دیجیتال FLUX را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال فلاکس به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز دیجیتال FLUX با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

شما می‌توانید ارز دیجیتال فلاکس را در کیف پول‌های مختلفی مانند تراست ولت، SafePal و کیف پول اکسکوینو نگهداری کنید اما شاید بهترین انتخاب ممکن برای نگهداری رمز ارز فلاکس، کیف پول Zelcore باشد. شما می‌توانید علاوه‌بر نگهداری FLUX در این کیف پول، در ایردراپ توکن‌های این شبکه نیز شرکت کنید.

فروش ارز دیجیتال فلاکس

برای فروش رمز ارز فلاکس FLUX، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله رمز ارز FLUX با دیگر کاربران

استخراج ارز فلاکس FLUX

رمز ارز فلاکس، با روند نسبتا ساده‌ای قابل استخراج است. این رمز ارز از الگوریتم هش اثبات کار ZelHash استفاده می‌کند و شما می‌توانید با پردازنده‌های گرافیکی AMD و NVIDIA اقدام به استخراج این ارز کنید. ماینرهای فلاکس هم برای سیستم عامل ویندوز و هم برای لینوکس در دسترس قرار دارند. 

برای استخراج ارز دیجیتال فلاکس، لازم است که یک کیف پول بسازید، نرم‌افزار ماینینگ قادر به استخراج ZelHash را نصب کنید و وارد یکی از استخرهای استخراج شوید. 

فلاکس یکی از رمز ارزهایی است که به‌صورت موازی و با کمک برنامه Fusion در شبکه‌های دیگر هم استخراج می‌شود.

سوالات متداول