خرید هولو HOT

Holo

HOT

قیمت هولو
$0.00244728 -1.66%
قیمت فروش ما
1,417 ریال
قیمت خرید ما
1,375 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید هولو

ارز دیجیتال هولو HOT چیست؟

ارز دیجیتال هولو که با نماد اختصاری HOT در بازار رمز ارزها شناخته می‌شود یک توکن غیرقابل استخراج است که با هدف بهینه‌سازی عملکرد قرارداردهای هوشمند (Smart contracts) کار خود را آغاز کرده است.

هولو یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 و توکن اختصاصی پلتفرم هولوچین است که دارندگان این توکن برای فعالیت در شبکه غیرمتمرکز هولوچین از آن استفاده می‌کنند. پلتفرم هولوچین در واقع بستری غیرمتمرکز برای ذخیره‌سازی و تبادل اطلاعات و برنامه‌های غیر متمرکز به شمار می‌رود.

از آنجا که ارز دیجیتال هولو از یک فناوری پسا بلاک‌چین (Post-Blockchain) استفاده می‌کند که آن را از مکانیسم‌های اثبات کار و اثبات سهام بی‌نیاز می‌کند، بخه همین دلیل هولول از دسته رمز ارزهایی که امکان استخراج یا ماینینگ آن وجود ندارد.

شبکه هولوچین چگونه عمل می‌کند؟

مهم ترین ویژگی که باعث تفاوت شبکه بلاک چین هولو با سایر بلاکچین ها می گردد، روش تائید تراکنش ها در آن است. مهم ترین الگوریتم مورد استفاده در اکثر زنجیره های بلوکی، الگوریتم اثبات کار یا (PoW) می باشد. در این سیستم تمام نودهای در تائید تراکنش نقش دارند. همچنین یکی دیگر از الگوریتم های کاربردی، الگوریتم  اثبات سهام یا (PoS) می باشد. در الگوریتم اثبات سهام تمام اعضا در تائید تراکنش نقش نخواهند داشت و گره های خاصی این کار را انجام خواهند داد.

دارندگان توکن DCR همچنین این امکان را دارند تا با سپرده‌گذاری یا همان استیکینگ در رای‌گیری این شبکه سهیم باشند. این افراد به طور تصادفی انتخاب شده و برای رای‌گیری زنجیره ای فراخوانده می‌شوند. شایان ذکر است ۳۰درصد پاداش بلوک به کسانی که در آن بلوک رای می‌دهند، تعلق می‌گیرد و ۱۰درصد باقی‌مانده پاداش بلوک به توسعه‌دهندگان اختصاص داده می‌شود.

ویژگی‌های مهم هولوچین چیست؟

 • شبکه هولوچین از جمله شبکه‌های بلاک‌چینی سازگار با محیط زیست است.
 • هولوچین از یک قدرت محاسباتی‌ مشترک بین میزبان‌های شبکه برخوردار است.
 • سیستم حسابداری این شبکه شبیه به یک ترازنامه است که امکان هرگونه احتکار، احتراق و استخراج رمز ارزی رو غیرممکن می‌کند.
 • هولوچین با فراهم آوردن یک شبکه میزبانی توزیع‌شده، موجب کاهش هزینه‌های به مراتب پایین‌تر تراکنش‌های این شبکه شده است. این شبکه همچنین از طریق جدول هش توزیع‌شده خود (Distributed hash table) تایید و انجام سریع تراکنش‌ها در این شبکه را تضمین می‌کند.
 • شبکه هولوچین با استفاده از فناوری کلاسیک دفتر کل توزیع شده (Distributed Ledger Technology)، امکان میزبانی و استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف در شبکه را به کاربران خود می‌دهد. این برنامه در شبکه هولوچین با نام hApps شناخته می‌شوند. به همین دلیل هولو برای اجرای نودها نیازی به استیکینگ یا استخراج ندارد.

کیف پول‌هایی که از ارز دیجیتال هولو پشتیبانی می‌کنند کدام است؟

با توجه به اینکه توکن هات HOT یک توکن اتریومی است می‌توان آن را در تمامی کیف پول‌هایی که از استاندارد ERC-20 پشتیبانی می‌کنند نگهداری کرد. از بهترین این کیف پول‌ها به موارد زیر می‌توان اشاره کرد.

- کیف پول تراست Trust

- کیف پول کوینومی Coinomi

- کیف پول اتمیک Atomic

- کیف پول متامسک Metamask

- کیف پول سخت‌افزاری لجر Ledger

قیمت ارز دیجیتال هولو HOT

ارز دیجیتال هولو HOT در حال حاضر در رتبه ۹۹ در بین ارزهای دیجیتال قرار دارد. ارزش بازار این ارز دیجیتال چیزی حدود ۲۷۰ میلیون دلار است و بیش از ۱۷۳،۳۴۲،۹۷۴،۱۲۷ توکن هات در بازار در حال گردش است.

قیمت توکن هولو در ابتدای شروع به کار آن ۰.۰۰۰۱ دلار بود و این در حالی بود که ارزش این توکن بعد از در دو هفته از معرفی آن به بازار به ۰.۰۰۲ دلار رسید. بالاترین قیمت ارز دیجیتال هولو به آپریل ۲۰۲۱ برمی‌گردد که توانست به سطح ۰.۰۳ دلار برسد.

شما می‌توانید از قسمت بالای این صفحه، قیمت و نمودار لحظه‌ای HOT را دنبال کنید.

روش‌های خرید ارز دیجیتال هولو در اکسکوینو

خرید توکن هات در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید توکن هولو کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند HOT را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله هولو را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز هولو

برای فروش ارز دیجیتال هولو هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید HOT می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از توکن هولو خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان ارز موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.