خرید هوبی توکن HT

Huobi Token

HT

قیمت هوبی توکن
$0.5816772774 -0.13%
قیمت فروش ما
340,661 ریال
قیمت خرید ما
324,328 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید هوبی توکن

ارز دیجیتال هوبی Huobi چیست؟

هوبی  Huobiتوکن اختصاصی صرافی هوبی (Huobi) است و از این لحاظ عملکردی مشابهی با بایننس‌کوین (BNB) دارد که ارز دیجیتال بومی صرافی بایننس است. هوبی توکن با نماد اختصاری HT در بازار شناخته می‌شود و بر بستر بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند.

صرافی هوبی در سال ۲۰۱۸، توکن انحصاری خود را به بازار معرفی کرد تا به کمک آن، مدیریت بر پلتفرم، دسترسی به رویدادهای ویژه و دریافت پاداش‌ها تسهیل یابد. در واقع هدف اصلی از ایجاد این توکن، حفاظت و نگهداری از اکوسیستم آن است.

گفتنی است بنیانگذار اصلی صرافی هوبی و هوبی توکن فردی به نام لئون لی (Leon Li) است که مهندس سابق کامپیوتر در اوراکل بود.

ویژگی‌های ارز دیجیتال هوبی چیست؟

هوبی یک سیستم امتیازی مبتنی بر توزیع و مدیریت بلاک‌چین است که به صورت محلی در بلاک‌چین اتریوم و با استاندارد ERC20 اجرا می‌شود. هوبی به روش‌های مختلفی قابل استفاده است که اساسی‌ترین کاربرد آن برای گرفتن تخفیف در هزینه‌های معاملاتی، تا 50 درصد است.

مزایا و معایب ارز دیجیتال هوبی

مزایا

- تخفیف در هزینه معاملات در صرافی هوبی برای دارندگان

- دسترسی زود هنگام به ایردراپ‌ها در زمان فهرست‌شدن کوین های جدید در صرافی

- امکان حق رای برای دارندگان این توکن در صرافی هوبی

- کارمزد ۲ درصدی معاملات هوبی توکن

- تخفیف ۵۰ درصدی برای کاربران صرافی هوبی و با خرید سطوح مختلف وضعیت VIP با استفاده از HT

معایب

- رقابت سنگین در بازار تبلیغات غیرمتمرکز

- مشکلات مقیاس‌پذیری در شبکه اتریوم

- عمده قعالیت صرافی هوبی و هوبی توکن در آسیا است

- امنیت نه چندان زیاد صرافی هوبی و سابقه چند بار هک شدن

کاربرد ارز دیجیتال هوبی توکن Huobi

از جمله مهمترین کاربردهای هوبی توکن، استفاده از آن دز پرداخت کارمزد معاملات در صرافی هوبی گلوبال است. شایان ذکر است میزان دارایی هوبی توکن کاربران بر میزان تخفیف کارمزدها تاثیر مستقیم دارد. به همین دلیل، میزان تخفیف کارمزدها برای همه کاربران یکسان نیست.

علاوه بر آن همانطورکه پیشتر اشاره شد، دارندگان هوبی توکن امکان رای دادن به وسیله این توکن را در صرافی هوبی گلوبال خواهند داشت. این رای‌گیری برای انتخاب رمزارزهایی است که قرار است در صرافی هوبی گلوبال لیست شوند.

کیف پول‌‌های هوبی توکن

از آنجا که ارز دیجیتال هوبی یک توکن اتریومی و با استاندارد ERC-20 است در نتیجه برای ذخیره و نگهداری این توکن می‌توان از تمام کیف پول‌هایی که از این استاندارد پشتیبانی می‌کنند استفاده کرد.

از جمله بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال هوبی به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

- کیف پول رسمی توکن هوبی  Huobi Wallet

- کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S

- کیف پول مای اتر والت My Ether Wallet

- کیف پول ترزور Trezor

- کیف پول کوینومی Coinomi

- کیف پول اکسودوس Exodus

قیمت ارز دیجیتال Huobi

بر اساس داده‌های سایت کوین‌ماکرت‌کپ Coinmarketcao، ارز دیجیتال هوبی در رتبه ۸۰ در میان سایر ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد و تعداد عرضه کل این کوین ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد است که از این میزان تا این لحطه تعداد ۸۴۴،۱۶۲،۲۳۳ توکن HT در بازار در گردش است.

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای و نمودار زنده این رمز ارز به صفحه اصلی اکسکوینو مراجعه کنید و یا از قسمت بالای این صفحه قیمت HT را دنبال کنید.

خرید و فروش هوبی توکن در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز HT برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این ‌کوین است. برای خرید توکن هوبی می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید هوبی توکن

خرید ارز دیجیتال HT در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید توکن هوبی HT کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند هوبی توکن را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله HT را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش هوبی توکن

برای فروش ارز دیجیتال HT هم مانند مراحل خرید آن می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از توکن‌های هوبی خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش توکن هوبی خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان HT موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.