خرید آیوتکس IOTX

Iotex

IOTX

قیمت آیوتکس
$0.054218736 4.01%
قیمت فروش ما
31,782 ریال
قیمت خرید ما
30,698 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید آیوتکس

ارز دیجیتال آیوتکس IOTX چیست؟

ارز دیجیتال آیوتکس که با نماد IOTX در بازار رمز ارزها شناخته می‌شود ارز دیجیتال بومی پلتفرم آیوتکس است. این پلتفرم یک سیستم بلاک‌چین منبع باز و مقیاس پذیر است که اساس و محوریت آن بر روی حریم خصوصی برای اینترنت اشیاء (IoT) بنا نهاده شده است. ارز دیجیتال آیوتکس توسط یک تیم جهانی متشکل از ۴۰ دانشمند و مهندس حرفه‌ای و مجرب طراحی شده است.

عملکرد ارز دیجیتال آیوتکس IOTX

یکی از عملکردها و قابلیت‌های اصلی ارز دیجیتال آیوتکس این است که به تراکنش‌های شبکه و قراردادهای هوشمند قدرت می‌بخشد. این ارز دیجیتال، به هر کاربر اجازه داده تا بر اساس میزان داریی خود در شبکه آیوتکس سهیم باشد. از آوریل ۲۰۱۹، شبکه اصلی آیوتکس بدون اشکال در حال فعالیت است.

مهمترین ویژگی‌های ارز دیجیتال آیوتکس چیست؟

از آنجا که آیوتکس یک سیستم غیرمتمرکز است به ماشین‌های مختلفی از دستگاه‌های هوشمند خانگی گرفته تا وسایل نقلیه خدمات می‌دهد. آیوتکس IoTeX، یک بلاک‌چین سریع با کارایی بالا و سازگار با EVM ساخته و راه‌اندازی کرده که انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری را برای برنامه‌های مختلف فراهم می‌کند.

به طور کلی این پلتفرم دارای این ویژگی‌های اصلی است:

سریع

سازگار با EVM

کارایی بالا

مقیاس پذیر

قیمت آیوتکس IOTX

ارز دیجیتال آیوتکس یک توکن اتریومی و با استاندارد ERC-20 است. بر اساس داده‌های سایت کوین مارکت coinmarketcap در حال حاضر این ارز دیجیتال رتبه ۱۱۰ در میان دیگر رمز ارزهای بازار را به خود اختصاص داده است و مجموع ۹،۴۲۱،۰۷۹،۳۲۷ توکن در گردش دارد. تعداد کل عرضه این توکن ۱۰ میلیارد توکن است

برای مشاهده قیمت ارز دیجیتال آیوتکس IOTX یا تاریخچه و نمودار قیمت این رمز ارز به ابتدای این صفحه مراجعه کنید. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی اکسکوینو به آدرس www.excoino.com به‌راحتی اقدام به خرید و فروش آیوتکس کنید.

خرید ارز دیجیتال آیوتکس در اکسکوینو

برای خرید رمز ارز iotx در اکسکوینو به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید ارز  دیجیتال آیوتکس کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند آیوتکس را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله IOTX را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز IOTX در اکسکوینو

برای فروش رمز ارز آیوتکس هم مانند مراحل خرید می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از آیوتکس‌های خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش آیوتکس خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان IOTX موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.