UNUS SED LEO

LEO

قیمت اونوس سد لئو
$5.99725 -0.17%
قیمت فروش ما
3,974,217 ریال
قیمت خرید ما
3,846,979 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید لئو

ارز دیجیتال لئو LEO چیست؟

ارز دیجیتال لئو با نام کامل اونوس سد لئو Unus Sed Leo توکن بومی و کاربردی صرافی بینتفینکس Bitfinex است که توسط شرکت آیفینکس برای کاربردهای مختلف در پلتفرم‌های متنوع آن در سال ۲۰۱۹ ایجاد شد.

دارندگان ارز دیجیتال لئو می‌توانند با استفاده از این توکن تراکنش‌ها را سریع‌تر و با هزینه پایین‌تر انجام دهند. در واقع هدف پروژه لئو این است که امکانات و فرصت‌های بیشتری را در اختیار صرافی بیتفینکس قرار دهد. بیتفینکس این امکان را به کاربران خود داده که بسته به تعداد توکن‌های لئویی که در اختیار دارند در انجام تراکنش‌های خود تخفیف دریافت کنند.

کارکرد ارز دیجیتال لئو

صرافی بیتفینکس با ارائه مکانات و طرح‌های تشویقی متنوع، کاربران خود را به هولد و استفاده از ارز دیجیتال لئو ترغیب می‌کند. از جمله مهمترین کابردهای این رمز ارز به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • تخفیف در انجام معاملات: دارندگان توکن لئو می‌توانند از ۱۵ درصد تخفیف در انجام معاملات  تراکنش‌های خود برخوردار شوند. همچنین آن دسته از کاربرانی که ارزش توکن‌های لئوی آنها بیش از ۵ هزار دلار باشد علاوه بر این تخفیفات از تخفیف ۱۰ درصدی مازاد برای تراکنش‌های خود برخوردار خواهند شد.
 • تخفیفات وام‌دهی: وام‌گیرندگان در پلتفرم بیتفینکس با سرمایه گاری در این صرافی به ازای هر ۱۰ هزار دلار  توکن لئو، تخفیف نرخ بهره حداکثر به میزان ۵ درصد دریافت می‌کنند.
 • تخفیف کارمزد واریز و برداشت: افرادی که توکن لئو دارند می‌توانند برای واریز و برداست ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات خود تا ۲۵ درصد تخفیف بگیرند. علاوه براین، کاربرانی که بیش از ۵۰ میلیون دلار LEO داشته باشند این امکان را داشته تا ماهانه ۲ میلیون تتر بدون اینکه نیاز به پرداخت هیچ هزینه کارمزدی داشته باشند از حساب خود برداشت کنند.
 • تخفیف در کارمزد معاملات مشتقه: کاربران با سرمایه‌گذاری ماهانه و انجام معاملات مشتقه در ارز دیجیتال لئو به ازای هر ده هزار دلار ۱ درصد کارمزد کمتر پرداخت خواهند کرد. نکته قابل توجه اینکه حداکثر تخفیف در کارمزد معاملات مشتقه در حال حاضر ۲ درصد توافق شده است.
 • تخفیف در سایر پلتفرم‌های آیفینکس: دارندگان ارز دیجیتال لئو همچنین می‌توانند از تخفیفات مشابهی در دیگر محصولات و پلتفرم‌های مرتبط با شرکت آيفینک برخوردار شوند.  

شرکت توسعه‌دهنده ارز دیجیتال لئو یعنی آیفینکس با اقدامی مشابه صرافی بایننس، به دارندگان این ارز دیجیتال تخفیفاتی را در انجام تراکنش‌های خود ارائه می‌دهد و همچنین توکن‌های لئو را طبق برنامه زمانبندی خود می‌سوزاند. طبق وایت پیپر این ارز دیجیتال، توکن‌سوزی‌های لئو به صورت ماهانه انجام می‌شود. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط آیفینکس، اینش شرکت قصد دارد حداقل 27% از درآمد ناخالص تلفیقی را در ماه قبل بازخرید کند و بسوزاند.

علاوه براین، آن دسته از کاربرانی که ارزش توکن‌های لئوی آنها بیش از ۵ هزار دلار باشد علاوه بر این تخفیفات از تخفیف ۱۰ درصدی مازاد برای تراکنش‌های خود برخوردار خواهند شد.

صرافی بیتفینکس

صرفی ارز دیجیتال بیتفینکس Bitfinex از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین صرافی‌های رمز ارزی در جهان است که کارمزد کم آن باعث محبوبیت و جلب توجه بسیاری از فعالان و تریدرهای این بازار شده است.

این صرافی در سال ۲۰۱۲ در هنگ کنگ تأسیس شد و علاوه بر برخورداری از ابزارهای معاملاتی رایج و کاربردی ارزهای دیجیتال از امنیت و تیم پشتیبانی خوبی برخوردار است.

از برترین مزایای این صرافی به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

مزایای صرافی بیتفینکس

۱-  پشتیبانی از روش‌های انتقال وجه جهت سپرده‌گذاری و برداشت

۲- پشتیبانی از ۴ زبان انگلیسی، کانتونی، روسی و چینی

۳- رابط کاربری ساده و کاربردی

۴- حجم نقدینگی بالا

ویژگی‌های لئو

سازگاری لئو با هر دو بلاک‌چین اتریوم و ایاس باعث شده تا کاربران این رمز ارز بتوانند تراکنش‌های آن را براحتی هم در بلاک‌چین اتریوم و هم در بلاک‌چین ایاس انجام دهند.

از دیگر ویژگی‌های این ارز دیجیتال به سازگاری آن با قراردادهای هوشمند می‌توان اشاره کرد. به این ترتیب توسعه‌دهندگان این امکان را دارند تا اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را بر بستر اتریوم یا EOS برای استفاده از توکن‌های LEO توسعه دهند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال لئو

اگر قصد دارید ارز دیجیتال لئو را در کیف پول مخصوص به این کار ذخیره و نگهداری کنید از بهترین و کاربردی‌ترین کیف پول‌هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند به موارد زیر می‌توان اشاراه کرد:

 • کیف پول سخت‌افزاری لجر Ledger
 • کیف پول سخت‌افزاری ترزور Trezor
 • کیف پول نرم‌افزاری اتمیک Atomic
 • کیف پول نرم‌افزاری تراست Trust
 • کیف پول نرم‌افزاری متامسک Metamask
 • کیف پول نرم‌افزاری مای‌اتر MyEther

قیمت لئو

ارز دیجیتال لئو UNUS SED LEO با ارزش بازار فعلی ۴.۲۶ میلیارد در رتبه ۱۷ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. عرضه کل این ارز ۹۸۵،۲۳۹،۵۰۴ میلیارد واحد است که از ماین میزان ۹۵۳،۹۵۴،۱۳۰.۰۰ واحد لئو تا این لحظه در بازار در گردش است. نمودار و قیمت لحظه‌ایتوکن لئو را در بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید و فروش لئو در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز لئو برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این میم‌کوین است. برای خرید لئو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید لئو

خرید لئو در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید لئو کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند لئو را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله لئو را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش لئو

برای فروش لئو هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید لئو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از لئوهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش لئو خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان لئو موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.