خرید لینا | قیمت لینا LINA

Linear Finance

LINA

قیمت لینیر
$0.009114993 0.77%
قیمت فروش ما
6,086 ریال
قیمت خرید ما
5,844 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید لینا

ارز دیجیتال لینا

بسیاری از مردم، از سیستم مالی قدیمی استقبال نمی‌کنند. دسترسی به آن برای مردم عادی دشوار است، استفاده از آن برای سرمایه‌ گذاران کوچک‌ تر دشوار است، کارمزد بالا دارد، کند است و در خارج از ساعات کاری بانکی در دسترس نیست. علاوه بر این، تعداد فزاینده‌ ای از سرمایه‌ گذاران به کلاس دارایی‌های جدید و هیجان‌ انگیز ارزهای دیجیتال روی می‌آورند که هنوز در اکثر موارد از طریق سیستم مالی سنتی غیرقابل دسترسی هستند.

Linear Finance با ارائه یک پروتکل دارایی دلتا وان، غیر محفوظ، سازگار با زنجیره‌ای متقابل، هدف خود را ترویج فراگیری و دموکراتیک کردن دسترسی به دارایی‌های سرمایه‌ گذاری دیجیتال و سنتی است. تیم لینی‌یر دانش شرکت‌های سنتی مدیریت دارایی جهانی را با تجربه پروژه‌ های رمزنگاری ترکیب می‌کند تا امنیت دارایی‌ها را با ارزش بازار منصفانه و در عین حال صرفه‌جویی در هزینه‌ ها سریع و آسان کند. این یکی از اولین پروژه‌ های مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم است که سازگاری زنجیره‌ ای را ارائه می‌دهد.

یکی از نوآوری‌های اصلی لینی‌یر (لینا) «لیکوییدز» است که دارایی‌های مصنوعی هستند که کاربران می‌توانند بدون نگرانی، ایجاد، تجارت و مدیریت کنند. لیکوییدز می‌توانند دارایی‌هایی مانند ارزهای رمزنگاری شده، کالاها و شاخص‌های موضوعی را نشان دهند و سرمایه‌ گذاران را قادر می‌سازد تا سبدهایی با قرار گرفتن در معرض طیف وسیعی از محصولات ایجاد کنند. تعامل با توکن‌های مختلف مرتبط با لینا LINA از طریق برنامه‌های مختلف انجام می‌شود. این‌ها عبارتند از Linear Buildr ،Linear Exchange ،Linear Swap و Linear Vault.

این اکوسیستم توسط لینا LINA، توکن ابزار پروژه، می‌ تواند برای سهام به‌عنوان وثیقه پایه برای Liquids استفاده شود، تامین می‌ شود. لینا LINA همچنین نشانه حاکمیتی پروتکل است که به دارندگان آن اجازه می‌دهد در مورد پیشنهادهای بهبود خطی در موضوعاتی مانند نسبت وثیقه، تقسیم درآمد کارمزد و فهرست دارایی‌های مصنوعی رای دهند. در آینده، سازمان مستقل غیرمتمرکز خطی نیز در مورد توزیع جوایز و توکن‌های ذخیره رای خواهد داد.

خرید ارز دیجیتال لینا LINA

لیکوییدز یا دارایی‌های مصنوعی، نوآوری عمده‌ای هستند که لینی‌یر به بخش کریپتو می‌آورد. تیم Linear Finance با ترکیبی از تخصص‌های مالی ارز دیجیتال و سنتی، مکانی را برای کاربران خود فراهم می‌کند تا به راحتی در معرض سرمایه‌ گذاری با طیف وسیعی از محصولات مالی دیجیتال و سنتی قرار گیرند. لینا LINA یکی از اولین پروژه‌های DeFi است که روی ارز دیجیتال اتریوم ساخته شده و با زنجیره‌های متقابل سازگار است. اگرچه این پروتکل از زیرساخت اتریوم بهره می‌برد، اما از سایر بلاک چین‌ها برای ایجاد و مبادله لیکوییدز استفاده می‌کند که به معنای هزینه تراکنش کم‌ تر و توان عملیاتی بالاتر نسبت به اکثر صرافی‌های میزبانی‌شده در اتریوم است. با تسویه فوری، Linear Exchange یک محیط ایده‌ آل برای معامله‌گران با استفاده از نرم‌افزارهای الگوریتمی و انجام معاملات با فرکانس بالا فراهم می‌کند. در همین حال، استفاده از اوراکل قیمت مشکل پیشروی بسیاری از پروژه‌های مشابه را کاهش می‌دهد.

برای خرید ارز دیجیتال لینا LINA در صرافی آنلاین ارز دیجیتال اکسکوینو به مراحل زیر توجه کنید:

مرحله اول: ثبت‌ نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال لینا LINA به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز لینا LINA با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

فروش ارز دیجیتال لینا LINA

به طور کلی Linear Finance یک پروتکل دارایی غیرمتمرکز است که فورا دارایی‌های مصنوعی با نقدینگی نامحدود ایجاد می‌کند. این صرافی به طور خاص طراحی شده است تا معاملات لیکوییدز مختلف را سریع امکان‌پذیر کند. لینی‌یر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. لینا LINA دارای APY تخمینی 33.93٪ با بیش از 1.15 میلیارد سهام است. تعداد کل دارندگان توکن LINA راکد شده است. اخیراً قیمت LINA در هفت روز گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

Linear Finance توسط کوین تای و دری نگ تاسیس شد و 1.8 میلیون دلار سرمایه اولیه را در سال 2020 جمع‌آوری کرد. تای که به‌عنوان مدیر عامل لینی‌یر Linear فعالیت می‌کند، از UC Berkeley فارغ‌التحصیل شد و کار خود را در سیلیکون ولی آغاز کرد. او بیش از 20 میلیارد دلار معاملات خرید و واگذاری انجام داده است و بیش از یک دهه را روی بدهی‌های وثیقه‌دار و محصولات ساختاریافته برای بانک‌هایی مانند Credit Suisse و Standard Chartered کار کرده است.

Ng مدیر ارشد فناوری پروژه است و دارای کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر است. او در امور مالی تجارت در دویچه بانک و اچ‌اس‌بی‌سی کار می‌کرد قبل از اینکه وارد بلاک چین شود و بخش محصولات Liquefy، یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده توکن امنیتی آسیا را رهبری کند.تیم Linear Finance همچنین شامل مدیر ارشد بازاریابی Aedreon Marshall است که نقش مهمی در شکل‌گیری مشارکت‌های اصلی ارزهای دیجیتال داشته است و توسعه‌دهنده بلاک چین، جاناتان لی، که در پایه کد EOS مشارکت داشته است.

برای فروش ارز دیجیتال لینا LINA، در قدم اول در پلتفرم اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌ نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینومارکت برای مبادله ارز دیجیتال لینا LINA با دیگر کاربران

قیمت ارز دیجیتال لینا

سرمایه‌ گذارانی که به دنبال یک سبد متنوع هستند، Linear Finance را یک پلتفرم ارزشمند خواهند یافت زیرا از طریق دارایی‌های مصنوعی خود، در معرض طیف وسیعی از محصولات مالی رمزنگاری و سنتی قرار می‌گیرند. دامنه dApps در مجموعه محصول همچنین به این معنی است که کاربران می‌توانند مایعات بسازند و معامله کنند و بازدهی را در یک مکان تولید کنند.توکن لینا LINA ارزش خود را از کاربرد آن به دست می‌آورد. لینا LINA یک نشانه حکومتی است و دارندگان می‌توانند در مورد مسائل مهمی که بر پروتکل تأثیر می‌گذارد، تصمیم بگیرند. توکن لینا LINA همچنین به‌عنوان وثیقه پایه برای ایجاد مایعات مورد نیاز است. استفاده از LINA برای ایجاد lUSD به کاربران این حق را می‌دهد که جوایز و سهمی از کارمزدهای معاملاتی را از Linear Exchange دریافت کنند. این مزایا LINA را به یک توکن ارزشمند برای کاربران Linear لینی‌یر تبدیل می‌کند.

لینا LINA با تمام ارزشی که دارد، روی بستر بلاک چین واقع شده است، بنابراین قیمت آن نوسانات زیادی دارد.برای اطلاع از قیمت ارز دیجیتال لینا LINA می‌توانید به پلتفرم اکسکوینو مراجعه کنید.

چگونه برای لینا LINA، کیف پول انتخاب کنیم؟

به‌عنوان یک توکن لینا ERC-20 ،LINA را می‌توان در هر کیف پولی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کند ذخیره کرد و نوع انتخابی شما احتمالاً بستگی به این دارد که می‌خواهید از آن برای چه استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.کیف پول‌های سخت‌افزاری یا کیف پول‌های سرد مانند Ledger یا Trezor امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری آفلاین ارائه می‌دهند. با این حال، آن‌ها می‌توانند به دانش فنی بیشتری نیاز داشته باشند و گزینه گران‌تری هستند. به این ترتیب، آن‌ها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری از LINA برای کاربران با تجربه‌تر، مناسب‌تر باشند.

کیف پول‌های نرم‌افزاری گزینه دیگری را ارائه می‌دهند و استفاده از آن‌ها رایگان و آسان است. آن‌ها برای دانلود به‌عنوان برنامه‌های گوشی هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند و می‌توانند حافظ یا غیرحضانت باشند. با کیف‌پول‌های نگهبانی، کلیدهای خصوصی توسط ارائه‌دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان‌گیری می‌شوند. کیف پول‌های غیرقانونی از عناصر امن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می‌کنند. اگرچه راحت هستند، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند و ممکن است برای تعداد کمتری از LINA یا بیشتر کاربران تازه‌کار مناسب‌تر باشند.

کیف پول‌های آنلاین یا کیف پول‌های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. با این حال، کیف‌پول‌های گرم محسوب می‌شوند و می‌توانند امنیت کمتری نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری داشته باشند. از آن‌جایی که احتمالاً به پلتفرم برای مدیریت LINA خود اعتماد دارید، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و نگهداری را انتخاب کنید. به این ترتیب، آن‌ها برای نگهداری مقادیر کمتر ارزهای دیجیتال یا برای کسانی که معاملات مکرر انجام می‌دهند، مناسب هستند.

ارز دیجیتال لینا LINA چگونه کار می‌کند؟

سواپ لینی‌یر

این dApp ساخته شده به صورت سفارشی، قابلیت تعویض زنجیره‌ای را برای حفظ اتصال و ترکیب‌پذیری در اکوسیستم‌های مختلف DeFi ارائه می‌دهد. سواپ لینا روی اتریوم ساخته شده است، اما همچنین با زنجیره هوشمند بایننس ادغام شده است و ادغام با پولکادوت برنامه‌ریزی شده است. هر یک از توکن‌های Linear، اعم از LINA، lUSD، یا Liquids را می‌توان با سایر فرمت‌های بلاک چین تعویض کرد و در عین حال در هزینه‌های گس صرفه جویی کرد.

Vault لینی‌یر

این dApp نسل بازده مشتریان را قادر می‌سازد تا درآمد غیرفعال کسب کنند. کاربران می‌توانند توکن‌های lUSD یا LP خود را برای دریافت سود در lUSD، BUSD، و LINA به اشتراک بگذارند. برخی از پاداش‌های سهام از صرافی لینی‌یر می‌آیند، زیرا صرافی‌های توکن دارای کارمزد تراکنش هستند که ابتدا 0.25 درصد تعیین شده بود. پاداش‌های بیشتر LINA از تورم توکن حاصل می‌شود. هر دوی این پاداش‌ها به صورت هفتگی به سهام‌داران به تناسب پرداخت می‌شود، مشروط بر اینکه نسبت تعهد آن‌ها بالاتر از آستانه باشد.

آینده ارز دیجیتال لینا LINA

لینا lina دسترسی به دارایی‌های سرمایه‌گذاری را با فراهم کردن بستری مناسب برای سرمایه‌گذاران به منظور ایجاد و مدیریت سریع و آسان مجموعه‌ای از محصولات سنتی و دیجیتال و در عین حال صرفه‌جویی در هزینه‌ها، دموکراتیزه می‌کند.این کار از طریق دارایی‌های مصنوعی پروژه، Liquids انجام می‌شود که می‌توان آن‌ها را ایجاد کرد، داد و ستد کرد و از طریق dApp‌های مختلف Linear برای تولید بازده استفاده کرد. توکن ابزار پروتکل LINA برای حاکمیت و وثیقه لیکوییدز مهم است.ادغام برنامه‌ریزی‌شده با Polkadot، همراه با سایر ادغام‌های بالقوه آینده، می‌تواند باعث رشد پلتفرم شود و پروژه و نشانه آن را ارزشمندتر کند.