خرید لیسک LSK

Lisk

LSK

قیمت لیسک
$1.2128896 -2.31%
قیمت فروش ما
617,406 ریال
قیمت خرید ما
601,679 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید لیسک

ارز دیجیتال لیسک چیست؟

لیسک یک پلتفرم بلاکچین عمومی است که روی برنامه‌های غیرمتمرکز کار می‌کند و توکن آن با نماد LSK نمایش داده می‌شود. این پلتفرم در اوایل سال ۲۰۱۶ توسط Max Kordek و Oliver Beddows به عنوان یکی از شاخه‌های تکنولوژی دنیای رمزنگاری وارد بازار شد.  Liskهم مانند بیت‌کوین و بسیاری از رمز ارزهای دیگر بازار، ارائه‌دهنده یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز و شبکه پولی دیجیتال است. این پلتفرم از هیچ یک از الگوریتمهای اثبات کار Proof of Work و اثبات سهام (Proof of Stake) استفاده است.

تفاوت لیسک با سایر پلتفرم‌های بلاکچین

در حالی که اتریوم از قراردادهای هوشمند و زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی به‌ عنوان یک ابزار بک‌اند استفاده می‌کند، لیسک در حال دست‌یابی به کاربران و توسعه‌دهندگانی است که از javascript استفاده می‌کنند. SDK ارائه‌شده توسط لیسک مبتنی برJavascript است و استفاده از آن بسیار ساده است. با توجه به این‌که بسیاری از توسعه‌دهندگان javascript را می‌شناسند و از آن استفاده می‌کنند، چه نیازی به ایجاد کدهای جدید وجود دارد؟ این دقیقاً همان چیزی است که لیسک به آن اصرار دارد.

برخلاف بسیاری از شبکه‌های رمز ارزی که از زبام بنامه نویسی سالیدیتی استفاده می‌کنند، زبان برنامه‌نویسی شبکه لیسک جاوا اسکریپت است و به هکین دلیل از آنجا که بسیاری از توسعه‌دهندگان از این زبان برنامه‌نویسی استفاده می کنند کار با آن بسیار راحت است. در واقع هدف تیم توسعه‌دهنده این ارز دیجیتال تمرکز روی استفاده از قالب‌های از پیش آماده به منظور ایجاد توسعه‌هایی بزرگ‌تر و سریع‌تر به جای تمرکز روی ایجاد زبانی جدید و اختصاصی بوده است.

قیمت ارز لیسک LISK

ارز دیجیتال لیسک از اوایل سال ۲۰۱۶ به طور رسمی کار خود را آغاز کرد و معاملات آن در بین فعالان این بازار از همان زمان شروع شد. قیمت این ارز دیجیتال بعد از نوسانات اولیهدر محدوده ۰.۳۰ دلار قرار گرفت. با این حال به دنبال بازار گاوی اواسط سال ۲۰۱۷ قیمت این ارز دیجیتال نیز تحت تأثیر این بازار افزایش پیدا کرد. در اوایل ژانویه سال ۲۰۱۸ قیمت رمز ارز LISK به بالاترین حد خود در سطح ۳۸.۴۰ دلار رسید و با این افزایش قیمت سود صد برابری را نصیب دارندگان خود کرد.

برای اطلاع از فقیمت زنده و نمودار لحظه‌ای این ارز دیجیتال به صفحه قیمت‌ رمز ارزهای اکسکوینو مراجعه کنید و یا قیمت لحظه‌ای لیسک را از بالای این صفحه دنبال کنید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال لیسک کدام است؟

از کاربردی‌تریم کیف پول‌های رمز ارزی برای نگهداری ارز لیک به این موارد می‌توان اشاره کرد:

- لیسک‌‌ نانو (Lisk Nano)

- لیسک‌‌ هاب (Lisk Hub)

- لیسک‌‌کور (Lisk Core)

- کوین پیمنت (CoinPayments)

- ترزور (TREZOR)

خرید ارز دیجیتال لیسک در اکسکوینو

برای خرید رمز ارز LISK در اکسکوینو به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید لیسک کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند لیسک را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله لیسک را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز لیسک

برای فروش رمز ارز لیسک هم مانند مراحل خرید لیسک می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از لیسکهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش لیسک خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان لیسک موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.