خرید ترا | قیمت ترا LUNA

Terra

LUNA

قیمت ترا
$0.45162516 -0.55%
قیمت فروش ما
273,400 ریال
قیمت خرید ما
259,060 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید ترا

ترا Terra یک پروتکل بلاک چین منبع باز برای میزبانی یک اکوسیستم پویا از dApps و ابزارهای توسعه سطح بالا است. بلاک چین ترا Terra با استفاده از مکانیزم اجماع اثبات سهام (POS)، مسیری را برای تجربه نسل بعدی DeFi ایجاد می‌کند.علاوه بر این، Terra یک پلتفرم پرداخت برای یک استیبل کوین الگوریتمی است که برای پیگیری قیمت ارز فیات ( با حمایت دولت) طراحی شده است. Terra توسط Terraform Labs در سال 2018 توسعه یافت. دو کوون و دانیل شین این آزمایشگاه مستقر در کره جنوبی را تأسیس کردند تا بهترین ویژگی‌ های یک ارز فیات و ارز دیجیتال بیت کوین را در یک توکنی که نوسانات قیمت ندارد، ترکیب کنند.

خرید ارز دیجیتال ترا Terra

استیبل کوین‌های پلتفرم ترا Terra از روشی متفاوت برای حفظ برابری قیمت نسبت به استیبل‌کوین‌های دارای پشتوانه فیات و استیبل‌کوین‌های دارای پشتوانه ارز دیجیتال استفاده می‌کنند. استیبل‌ کوین‌های این پلتفرم معمولاً به سرمایه‌گذار این امکان را می‌دهند که استیبل کوین خود را با مقداری معادل فیات یا مقداری ارز دیجیتال مبادله کند. این مورد در مورد BUSD است که ذخایر دلاری حسابرسی‌شده را حفظ می‌کند. با این حال، استیبل کوین‌های ترا از روش‌های الگوریتمی برای کنترل عرضه خود و حفظ تعادل استفاده می‌کنند. هراستیبل کوین، در واقع، پشتیبانی می‌شود و با توکن حاکمیتی و ابزار LUNA قابل مبادله است. Terra به‌عنوان یک طرف مقابل برای هرکسی که به دنبال مبادله استیبل کوین‌های خود با LUNA است و بالعکس عمل می‌کند، که بر منابع این دو توکن تأثیر می‌گذارد. برای خرید ارز دیجیتال ترا Terra در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو به مراحل زیر توجه کنید:

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال ترا Terra به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز ترا Terra با دیگر کاربران با کمترین کارمزد                                 

فروش ارز دیجیتال ترا Terra

توکن LUNA جزء استیبل کوین‌های الگوریتمی ترا Terra است زیرا نوسانات تقاضای استیبل کوین را جذب می‌کند. با یک سیاست پولی کشسان، LUNA به دقت عرضه ارزهای Terra را کنترل می‌کند. LUNA ارز دیجیتال Terra است که چهار نقش مختلف را در پروتکل ترا Terra ایفا می‌کند:

1. روشی برای پرداخت هزینه تراکنش در سیستم گس

2. راهی برای مشارکت در سیستم حاکمیتی پلتفرم: با قرار دادن توکن‌های LUNA خود، می‌توانید پیشنهاد هایی را با تغییراتی در مورد پروتکل Terra ایجاد کرده و به آن رأی دهید.

3. مکانیزمی برای جذب نوسانات تقاضا برای استیبل کوین‌ های ضرب ‌شده در Terra برای حفظ ثبات قیمت.

برای فروش رمز ارز ترا، در قدم اول در پلتفرم اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله ارز دیجیتال ترا Terra با دیگر کاربران

سقوط ارز دیجیتال ترا Terra

پس از حمله‌ای که در پروتکل بلاک چین انجام، UST (فیاتی که پشتوانه ترا Terra بود) نتوانست به درستی توکن‌های خود را برای بین عرضه و تقاضا، متعادل نگه دارد و در نتیجه تمام توکن‌های خود را سوزاند. پس از از دست دادن پیوند دلاری خود، UST شاهد یک فاجعه بود که طی این، کاملا ارزش خود را از دست داد، اتفاقی که تاریخ ارزهای دیجیتال، آن را فراموش نمی‌کند. این سقوط تاریخی باعث شد که دو کوون تلاش‌های احیا را افزایش دهد. در انجام این کار، او یک هارد فورک را پیشنهاد کرد که اکثریت اعضای جامعه کریپتو به آن رای مثبت دادند. بنابراین، دو بلاک چین ترا Terra اکنون به طور موازی عمل می‌کنند:

  • بلاک چین اصلی Terra با توکن "Luna Classic از "LUNA"
  • بلاک چین تازه راه‌اندازی‌شده با توکن بومی خود به نام «LUNA»

LUNA در مقطعی از سال جاری در رتبه هفتم ارزهای دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار گرفت. پس از آخرین چرخش رویدادها، رتبه LUNC بالاتر از 200 است. همانطور که در بالا دیدیم، خرابی Terra باعث ایجاد یک زنجیره جدید شد در حالی که زنجیره قدیمی به Terra Classic تغییر نام داد. از طرف دیگر، هدف Terra 2.0 پیاده‌سازی همه پروتکل‌ها و برنامه‌های کاربردی شبکه قبلی است. با این حال، این موضوع ما را با این سوال در مورد ابزار کاربردی یا کاربرد LUNC در زمان‌های آینده مواجه می‌کند.

قیمت ارز دیجیتال ترا Terra

ترا terra در حال حاضر دارای استیبل کوین‌هایی است که به دلار آمریکا، وون کره جنوبی و یورو و سایر موارد مرتبط هستند. در مدت زمان کوتاهی، این پروژه با استیبل کوین‌های ضرب‌شده در این پلتفرم، محبوبیت گسترده‌ای پیدا کرد. TerraUSD در حال حاضر به چهارمین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار رسیده است. برای اطلاع از قیمت ارز دیجیتال ترا Terra به مارکت اکسکوینو مراجعه کنید.

آینده ارز دیجیتال ترا Terra

نمی‌توان انکار کرد که بسیاری از سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال با از کار افتادن بلاک چین اصلی Terra در می 2022، اعتمادشان به دنیای کریپتو متزلزل شد. مردم به سرعت دو کوون را کلاه‌بردار نامیدند و نسبت به بازگشت Terra تردید داشتند. از زمان فورک، بلاک چین Terra Classic نویدبخش است. این توکن، به ویژه پس از اعلام بایننس مبنی بر کاهش مالیات LUNC در تراکنش‌هایش در حال افزایش است. این به احتمال افزایش ارزش Luna Classic در سال‌های آینده اشاره می‌کند. با این حال، این یک رمزارز جالب برای تماشا است و قطعاً باید برای توسعه بعدی چشمان خود را به آن نگاه کنید.