خرید ترا کلاسیک LUNC

Terra Classic

LUNC

قیمت ترا کلاسیک
$0.0001226104 0.07%
قیمت فروش ما
84 ریال
قیمت خرید ما
75 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید ترا کلاسیک

ارز دیجیتال لونا کلاسیک

لونا کلاسیک که در حال حاضر با نماد اختصاری LUNC در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود توکن بومی شبکه ترا Terra است. این شبکه بلاک‌چینی دربرگیرنده مجموعه‌ای از استیبل کوین‌ها است و پروتکل آن یک پروتکل متن‌باز و غیرمتمرکز لایه یک است که بر بستر Cosmos SDK و با هدف تولید استیبل کوین‌های الگوریتمی که قیمت ارزهای فیات را دنبال می‌کنند، طراحی شده است.

لونا کلاسیک به‌دنبال فروپاشی شبکه ترا که در تاریخ ۷ می  ۲۰۲۲رخ داد و پس از ایجاد یک انشعاب جدید در زنجیره Terra، همچنان در این شبکه باقی ماند. انشعابی که در پی آن یک زنجیره‌ کاملاً جدید در شبکه ترا به‌وجود آورد و این کار «لونا کلاسیک» و زنجیره‌ی «ترا کلاسیک» Terra Classic را کنار زد.

زنجیره‌ي جدیدی که پس از این انشعاب تولید شد، «ترا» Terra توکن آن در حال حاضر با نام «لونا ۲» Luna 2.0 در بازار شناخته می‌شود.

ویژگی های اصلی لونا کلاسیک چیست؟

از جمله مواردی که سبب منحصربفرد شدن ارز دیجیتال لونا کلاسیک شده عبارتند از:

  • استیبل کوین‌ها: شبکه ترا با استفاده از مکانیزم اثبات سهام PoS از استیبل کوین‌ها و به دنبال آن پرداخت‌های آسان در سراسر جهان پشتیبانی می‌کند. این شبکه برای مدیریت عرضه استیبل کوین‌ها از نوعی الگوریتم استفاده کرده و از این طریق ارتباط یک به یک خود با ارزهای فیات را حفظ می‌کند.

  • قابلیت مشارکت: از آنجا که توکن‌های ترا در چندین بلاک‌چین از جمله سولانا و اتریوم فعالیت می‌کنند کاربران این توکن می توانند دارایی‌های خود را در این بلاک‌چین‌ها به راحتی منتقل کنند.

قیمت لحظه‌ای و خرید و فروش ارز دیجیتال لونا کلاسیک

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای لونا کلاسیک یا تاریخچه و نمودار لحظه‌ای قیمت ارز لونا کلاسیک می‌توانید به بالای این صفحه مراجه کنید.

طبق داده‌های کوین مارکت کپ، رمز ارز لونا کلاسیک در حال حاضر در رتبه ۳۸ در بین رمز ارزهای بازار قرار دارد و در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۰.۰۰۰۱۸۲۲ در حال معامله است.

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز لونا کلاسیک برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند.

خرید لونا کلاسیک از صرافی اکسکوینو

پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید توکن لونا کلاسیک می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید LUNC کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند لونا کلاسیک را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله لونا کلاسیک را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش ارز لونا کلاسیک

برای فروش رمز ارز LUNC هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید لونا کلاسیک می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از لونا کلاسیکهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.

  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش لونا کلاسیک خود را ثبت کنید.
  3. اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان لونا کلاسیک موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول