خرید دیسنترالند MANA

Decentraland

MANA

قیمت دیسنترالند
$0.29838328 -0.14%
قیمت فروش ما
149,793 ریال
قیمت خرید ما
147,440 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید دیسنترالند

دیسنترالند چیست؟

دیسنترالند یک پلتفرم دنیای مجازی تعاملی با قابلیت شخصی‌سازی توسط کاربران است. به زبان ساده، دیسنترالند یک دنیای متاورسی یا یک بازی با گرافیک کارتونی است که از بستر بلاک‌چین اتریوم استفاده می‌کند. کاربران به لطف بلاک‌چین اتریوم و توکن‌های غیرمثلی می‌توانند به خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال در این دنیا بپردازند.

دیسنترالند در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۲۰ به طور کلی در دسترس عموم قرار گرفت. این پلتفرم در ابتدا به عنوان یک پروژه دو بعدی توسعه یافت که به آرامی به دنیایی سه بعدی تبدیل شد. دیسنترالند در سال ۲۰۲۱ به عنوان پادشاه متاورس‌ها لقب گرفت.

به طور کلی می‌توان زمین‌ها Lands و توکن مانا MANA را دو سوخت اصلی این پروژه دانست.

کاربردهای مانا

همانطور که گفته شد مانا رمزارز بومی اکوسیستم دیسنترالند است اما نه تنها به عنوان یک رمزارز عادی عمل می‌کند، بلکه هولدرهای این توکن می‌توانند به ازای هر مانا یک قدرت رای‌دهی در Decentraland DAO کسب کنند.

دارندگان مانا می‌توانند برای مشارکت در کنترل و مدیریت دنیای دیسنترالند، توکن‌های MANA خود را به wMANA تبدیل و در DAO قفل کنند. هر wMANA بیان‌گر یک رای در این سیستم است.

علاوه بر این برای خرید زمین‌ها و دیگر موارد درون بازی این بستر که به صورت توکن‌های غیرمثلی NFT قابل معامله‌اند، باید از توکن مانا استفاده کرد.

ویژگی‌های ارز دیجیتال مانا

 • امکان خرید و فروش توکن‌های غیرمثلی بازار دیسنترالند
 • تنها ارز قابل استفاده در متاورس دیسنترالند
 • توکنومیک جذاب
 • خاصیت ضدتورمی
 • دسترسی بالا به واسطه ویژگی میان زنجیره‌ای

امنیت مانا MANA

اولین نکته‌ای که در این بخش باید به آن اشاره کرد، غیرمتمرکز بودن و رای‌گیری‌های درون شبکه دیسنترالند و توکن بومی آن یعنی مانا است. وجود دیسنترالند دائو و تصمیم‌گیری دارندگان مانا امنیت این شبکه را تا حد زیادی بالا می‌برد.

در کنار این امر، دو بلاکچین اتریوم و پالیگان به عنوان دو مورد از بهترین بلاکچین‌های حال حاضر امنیت داده‌ها و توکن‌های این بستر را بر دوش می‌کشند.

و در آخر باید به منبع باز بودن این بستر اشاره کرد. تمامی کدهای دیسنترالند بر روی گیت‌هاب Github در دسترس است و کاربران می‌توانند بدون هیچ مشکلی این داده‌ها را بررسی کنند که خود امکان خطای امنیتی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

خرید و فروش مانا در اکسکوینو

اگه به دنیای متاورس علاقمندید، سرمایه‌گذاری یا خرید و فروش مانا برای شما یک گزینه ایده‌آل خواهد بود. در گام اول به یک بستر معاملاتی امن و ایرانی نیاز دارید که اکسکوینو با بهترین قیمت و کارمرد توکن مانا را در اختیار شما قرار می‌دهد.

خرید

فرایند خرید مانا در چهار مرحله زیر خلاصه می‌شود.

مرحله اول: ایجاد حساب‌ کاربری در اکسکوینو

مرحله دوم: احراز هویت برای انجام معاملات ریالی

مرحله سوم: افزایش موجودی حساب چه به صورت ریالی و چه به صورت رمزارزی از بخش «واریز»

مرحله چهارم: استفاده از یکی از سه بخش خرید مانا در اکسکوینو

 • تبدیل: امکان خرید از اکسکوینو با قیمت لحظه‌ای بازار و بدون محدودیت حجم
 • سفارش‌گذاری: در این بخش می‌توان یک سفارش به میزان و قیمت دلخواه برای خرید مانا با یک زمان انقضا ۸ ساعته ثبت کنید.
 • اکسکوینومارکت: این بخش برای کاربران حرفه‌ای‌تر مناسب‌تر است. کاربران اکسکوینومارکت می‌توانند سفارش‌های خود را بدون محدودیت زمانی و قیمتی برای خرید رمزارز مانا ثبت کنند.

فروش

فروش مانا نیز به سه روش در اکسکوینو امکان‌پذیر است که باید مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول: ثبت نام در اکسکوینو

مرحله دوم: تکمیل احراز هویت برای فروش مانا بصورت ریالی

مرحله سوم: ارسال رمزارزهای مانا از کیف پول‌های شخص ثالث به اکسکوینو (اگر در حساب خود مانا دارید این مرحله را نادیده بگیرید)

مرحله چهارم: استفاده از یکی از سه روش روش زیر برای فروش مانا:

 • تبدیل: در این بخش می‌توانید به شکلی بسیار ساده و به صورت آنی مانا خود را بفروش برسانید
 • سفارش‌گذاری: در کیف پول اکسکوینو نیز می‌توانید با استفاده از سفارش‌گذاری، فروش مانا خود را با قیمت دلخواه ثبت کنید تا با رسیدن قیمت به عدد سفارش‌گذاری شده، سفارش شما با تکمیل شود.
 • اکسکوینومارکت: دقیقا مانند بخش خرید، در اکسکوینومارکت می‌توان به صورت همتا به همتا سفارش فروش مانا را با قیمت دلخواه ثبت کرد.