خرید پالیگان | قیمت پالیگان MATIC

Polygan

MATIC

قیمت پولیگان
$0.77622597 4.75%
قیمت فروش ما
500,387 ریال
قیمت خرید ما
491,294 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید پالیگان

شبکه پالیگان که قبلا تحت عنوان متیک MATIC ‌شناخته می‌شد پروتکل و چارچوبی برای ساخت و اتصال شبکه‌های بلاک‌چینی سازگار با اتریوم است. هدف این پروتکل رفع برخی از محدودیت‌های عمده اتریوم از جمله توان عملیاتی آن، تجربه ضعیف کاربری و عدم حاکمیت جامعه، را با استفاده از یک راه حل جدید زنجیره‌ای است.

خرید و فروش پالیگان در اکسکوینو

علاقمندان به فروش و خرید ارز دیجیتال پالیگان برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این میم‌کوین است. برای خرید پالیگان می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید پالیگان Palygan

خرید پالیگان در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید پالیگان کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند پالیگان را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند. بررسی قیمت ارز دیجیتال پالیگان در نمودار تحلیلی بالای همین صفحه امکان پذیر است.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله پالیگان را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش پالیگان Palygan 

برای فروش پالیگان هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید پالیگان می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از پالیگانهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با ثبت قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش پالیگان خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان پالیگان موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

کارکرد پالیگان

هدف اصلی از طراحی و راه‌اندازی پالیگان کمک به نرم‌افزارهای غیرمتمرکز به منظور سرعت بخشیدن به پرداخت‌های خود آنها است. پالیگان از طریق ادغام رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) تخصصی با کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) خود، امکان تسویه‌حساب تقریباً آنی را فراهم می‌کند. این فرایند نرم‌افزارهای غیرمتمرکز، فروشندگان و کاربران را قادر می‌سازد که پذیرش یا پرداخت‌ها را از طریق توکن‌های اتریومی با استاندارد ERC-20 به‌صورت آنی انجام دهند. شبکه پالیگان، چارچوب پلاسما یا همان  Plasma Frameworkرا با معماری بلاک‌چین مبتنی بر اثبات سهام ترکیب می‌کند. در واقع این چارچوب برای تضمین امنیت دارایی‌های روی زنجیره اصلی (مثل توکن‌های ERC20 و ERC721) اتریوم مورد استفاده قرار می‌گیرد و در عین حال امنیت تراکنش‌ها را با استفاده از شبکه اثبات سهام ساخته شده بر روی تندرمنیت تامین می‌کند. منظور از تندرمینت پروتکل و پلتفرم بلاک‌چینی و ابزاری برای استفاده توسعه‌دهنده‌ها است مه با استفاده از آن این امکان را دارند تا قسمت‌های دشوار فنی رمزنگاری را کنار زده و مستقیما وارد توسعه برنامه‌های بلاک‌چینی شوند.

مهمترین ویژگی‌های ارز دیجیتال پالیگان

 • سازگاری بالای پالیگان و اتریوم این امکان را به کاربران این شبکه داده تا به تمام ویژگی‌های بلاک‌چین اتریوم دسترسی داشته باشند. علاوه‌ براین، انتقال از شبکه اتریوم به پالیگان بسیار ساده و آسان انجام می‌شود.
 • مقیاس‌پذیری بالای شبکه پالیگان به همراه قابلیت پردازش تراکنش‌ها با هزینه محدود، از مهم‌ترین ویژگی‌های پالیگان محسوب می‌شود.
 • اجرای پروتکل‌های Polygonپالیگان هیچگونه تأثیر منفی روی امنیت این شبکه ندارد.
 • افزایش تعدا برنامه‌های اجرا شده روی شبکه پالیگان باعث ایجاد استقلال هویتی مستقل از اتریوم آن شده است.
 • توسعه بلاک‌چین‌های اختصاصی و مستقل در Polygon بسیار راحت صورت می‌گیرد.
 • کار با بلاک‌چین پالیگان بسیار آسان و راحت است و پیچیدگی‌های مربوط به فناوری بلاک‌چین را ندارد.

امنیت پالیگان چگونه تامین می‌شود‌؟

امنیت شبکه پالیگان به واسطه اعتبارسنج‌ها یا همان اپراتورهای شبکه تامین می‌شود. نقش این اعتبارسنج‌ها اجرای یک فول نود، تولید بلاک‌ها، اعتبارسنجی و مشارکت در اجماع و انجام بازرسی‌ها در شبکه اصلی اتریوم است.اعتبارسنج‌ها در واقع توکن‌های متیک خود را به‌عنوان وثیقه در اختیار شبکه گذاشته و در ازای تلاش برای تأمین امنیت شبکه، پاداش کسب می‌کنند. علاوه بر این، تا زمانی که دو سوم از اعتبارسنج‌های شبکه به‌درستی به وظیفه خود عمل کنند، شبکه با دقت به کار خود ادامه خواهد داد.

 

سوالات متداول