خرید اومیسه گو OMG

OMG Network

OMG

قیمت اومیسه گو
$0.74469 -2.56%
قیمت فروش ما
433,108 ریال
قیمت خرید ما
418,173 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید اومیسه گو

ارز دیجیتال اومیسه‌گو OMG چیست؟

ارز دیجیتال امویسه‌گو که به توکن اوم ام جی کوین OMG نیز معروف ایت توسط شرکت مادر آن یعنی اومیسه روی کار آمد. اومیسه در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک درگاه پرداخت آنلاین مشابه پی پال Paypal ایجاد شد. در حال حاضر دفتر این شرکت در تایلند قرار دارد.

این شرکت استفاده از OMG را برای تکمیل شبکه پرداخت خود آغاز کرده است. از جمله شرکت‌هایی که از اومیسه به عنوان درگاه پرداخت استفاده می‌کنند به مک‌دونالد McDonald’s و علی‌پی Alipay می‌توان اشاره کرد.

یکی از اهداف اصلی اومیسه گو کاهش کارمزدهای سرسام‌آور و تسهیل تراکنش‌های مالی است. از جمله تبادل ارزهای فیات و رمزارزها، پرداخت‌های خرد، ارسال پول و … .

کاربردهای مهم اومیسه‌گو چیست؟

هدف از طراحی شبکه اومیسه‌گو و تکن این شبکه استفاده از آن برای مصارف متنوع و کاربردی است. با استفاده از این پلتفرم مواردی از قبیل تجارت B2B، مدیریت دارایی‌ها، تامین منابع مالی تو زنجیره تامین، انتقال وجه به سراسر دنیا، پرداخت‌های آنلاین، انعقاد قراردادهای هوشمند، انجام معاملات همتا به و از این قبیل را می توان به‌‌راحتی انجام داد.

از دیگر کاربردهای مهم توکن OMG استفاده از آن به عنوان ابزاری برای پرداخت هزینه معاملات و تراکنش‌ها در شبکه‌های اتریوم و پلاسما است.

پشتیبانی پلتفرم اومیسگو از معاملات و شبکه SWIFT از قابلیت‌های دیگر این پلتفرم است که توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده است. به این ترتیب می‌توان معاملات مالی کلان بین صرافی‌ها یا کسب و کارهای بزرگ را به راحتی و با کمترین کارمزد از شبکه اومیسه گو انجام داد.

کیف پول‌هایی که از ارز دیجیتال OMG پشتیبانی می‌کنند

ولت دیجیتالی منحصربفردOMG  با نام White-Label Wallet ، امکانات و قابلیت‌های زیادی رو در اختیار کاربران این رمز ارز قرار می‌دهد.

از دیگر کیف پول های معتبر و معروفی که از توکن OMG پشتیبانی می‌کنند به کیف پول‌های لجر نانو اس، ترزور مدل وان، مای اتر ولت، اکسودوس و جاکس می‌توان اشاره کرد.

قیمت ارز اومیسه‌گو  OMG

ارز ارز دیجیتال اومیسه‌گو با ارزش بازار حدود ۱۴۱.۵ میلیون دلار در حال حاضر در رتبه ۱۸۰ بازار قرار دارد. در حال حاضر تعداد ۱۴۰،۲۴۵،۳۹۸ عدد از توکن OMG در گردش است. اوج قیمتی این ارز دیجیتال به سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد که توانست به قیمت ۲۵.۹ دلار برسد. اما بعد از آن و به دنبال ریزش بازار در سال ۲۰۱۸، ارزش این ارز نیز کاهش پیدا کرد و به محدوده ۸.۳ دلار رسید.

برای اطلاع از قیمت زنده و نمودار لحظه‌ای این ارز دیجیتال به صفحه قیمت‌ رمز ارزهای اکسکوینو مراجعه کنید و یا قیمت لحظه‌ای اومیسه‌گو را از بالای این صفحه دنبال کنید.

خرید ارز دیجیتال اومیسه گو در اکسکوینو

برای خرید رمز ارز OMG در اکسکوینو به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید او ام جی توکن کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند اومیسه‌گو را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله OMG را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز OMG در اکسکوینو

برای فروش رمز ارز لیسک هم مانند مراحل خرید لیسک می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از OMGهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش او ام جی کوین خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان اومیسه‌گو موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.