خرید پرومتئوس | قیمت پرومتئوس PROM

Prom

PROM

قیمت پرومتوس
$11.9247465 1.83%
قیمت فروش ما
7,799,925 ریال
قیمت خرید ما
7,415,281 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید پرومتئوس

ارز دیجیتال پرومتئوس - PHI

ارز دیجیتال پرومتئوس با نماد اختصاری PHI، که یک چارچوب غیرمتمرکز با امنیت بالا است و امکان ذخیره‌ سازی و تبادل داده‌ها را تحت یک مدل کاملاً غیرمتمرکز و متولی فراهم می‌کند. شبکه Prometheus در ابتدا برای خدمت به‌ عنوان یک بازار برای تجارت داده‌ها به تنهایی ایجاد شد، با این حال، توسعه‌دهندگان این پلتفرم به طور قابل توجهی موارد استفاده از آن را گسترش دادند. سیستم تبادل داده اختصاصی این پلتفرم به نام Stoa شناخته می‌شود و کاربران می‌توانند به راحتی از این پلتفرم PHI را خریداری کنند، همچنین این شبکه طوری طراحی شده است که افراد برای فروش این توکن به مشکل نخورند.

PROM به افراد اجازه می‌دهد تا از فروش داده‌های خود یا اکتشافات قبلی خود که به‌عنوان فایل ذخیره شده‌اند، پاداش کسب کنند.  به‌عنوان مثال، در دنیای هنر، این پلتفرم مسیری را برای هنرمندان ایجاد می‌کند تا از طرفداران خود برای فروش قطعات اصلی مانند موسیقی، تصاویر یا ویدیوها به آن‌ها پاداش دریافت کنند. این سیستم اساساً به‌عنوان یک مرکز غیر متمرکز است که بیشتر در صنعت داده‌های بزرگ کاربرد دارد. این می‌تواند چندین صنعت از جمله مراقبت‌های بهداشتی، تحقیقات، امور مالی، بازاریابی، املاک و مستغلات و چندین صنعت دیگر را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین یک نقطه ملاقات برای شرکت‌کنندگان این صنایع با مصرف‌کنندگان داده ایجاد می‌کند.

ارز دیجیتال Prometeus روی شبکه اتریوم (Ethereum) استوار است. اتریوم یک پلتفرم بلاکچین است که به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های قابل اجرا روی بلاکچین را می‌دهد. ارز دیجیتال PROM از امکانات و توانایی‌های شبکه اتریوم برای اجرای قراردادهای هوشمند خود و انجام تراکنش‌ها استفاده می‌کند. این به ارز دیجیتال PROM امکان می‌دهد تا از زیرساخت قدرتمند و پایدار شبکه اتریوم بهره‌برداری کند و از امنیت و انعطاف‌پذیری این شبکه بهره‌مند شود.

خرید ارز دیجیتال پرومتئوس PHI

قبل از استقرار رسمی این پلتفرم، بنیان‌گذاران آن تحقیقات زیادی انجام دادند و متوجه شدند که جامعه به محیطی نیاز دارد که بتوانند آزادانه درباره خرید داده‌ها در مقیاس بزرگ به‌طور امن و ناشناس بحث کنند و خرید و فروش خود را انجام دهند. به دلیل این کشف، در مرحله توسعه سیستم، پروژه زیرساختی را در اکوسیستم خود اجرا و توسعه داد که از طریق بلاک چین عمومی، یک شبکه اجتماعی اصلی و همچنین خدمات پیام‌رسانی، آزادی بیشتری را برای همه شرکت ‌کنندگان فراهم می‌کند.سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای خرید پرومتئوس در اکسکوینو است. برای دستورالعمل، نحوه خرید ارز دیجیتال و ایمن نگه داشتن آن را بررسی کنید.

اگر قصد خرید دارید، کمی وقت بگذارید پلتفرم اکسکوینو را بررسی کنید. این سرویس نوآورانه به شما امکان می‌دهد خریدهای خود را در یک برنامه هفتگی، دو هفته‌ای یا ماهانه برنامه‌ریزی کنید. بسیاری از مشاوران مالی این استراتژی را برای ایجاد ارزش در یک سبد سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنند.

برای خرید ارز دیجیتال PROM به مراحل زیر توجه کنید:

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال PROM به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز PROM با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

فروش ارز دیجیتال پرومتئوس PHI

توکن PHI یک راه حل DeFi مبتنی بر داده است که راه حل‌هایی برای مشکلات مربوط به کارگزاری داده ارائه می‌دهد. این پروژه، همانطور که توسط تیم مسئول ایجاد آن بیان شد، محصول چندین اشکال تحقیقاتی بود که برای ارائه راه‌حل‌های مرتبط با داده‌ها انجام شد، که از بخش کارگزاری شروع شد و به بخش‌های دیگر صنعت، گسترش یافت. پلتفرم Prometeus به‌عنوان یک سیستم غیرمتمرکز لایه 2 توسط آزمایشگاه‌های این پلتفرم  برای غنی‌سازی جهان با تبادل و ذخیره داده‌های قابل اعتماد و ناشناس ایجاد شده است. توکن بومی شبکه پرومتئوس توکن PHI است و دو عملکرد اصلی را در شبکه انجام می‌دهد.

  • سازش شبکه: پس از راه‌اندازی شبکه اصلی، کاربران باید برای شرکت در اجماع شبکه، Proof of Stake، و دریافت پاداش‌های PROM در ازای آن، این پلتفرم را به اشتراک بگذارند.
  • پرداخت‌ها: PROM به‌عنوان شکل اصلی پرداخت برای خدمات در برنامه‌های مبتنی بر پلتفرم استفاده می‌شود. این توکن در خارج از شبکه نیز ارزش قابل توجهی دارد و با توکن‌های دیگری مانند USDC و BUSD قابل مبادله است.

شبکه Prometeus خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که در چندین محصول ارائه می‌شود. یکی از این محصولات Ignite است که یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز است که به شرکت‌کنندگان این شبکه اجازه می‌دهد نظرات خود را آزادانه از طریق فایل‌های رسانه‌ای و متون خود به اشتراک بگذارند. پست‌های ایجادشده در پلتفرم، در سراسر زنجیره هوشمند Binance توزیع می‌شوند و داده‌های توزیع‌شده ذخیره می‌شوند و غیرقابل تغییر هستند، در نتیجه می‌توانند داده‌های مورد نیاز را برای همیشه حفظ کنند. این پلتفرم مبتنی بر Arweave است، به این معنی که شبکه Ignite را نمی‌توان متوقف کرد. به گفته پلتفرم Ignite، ماموریت آن ایجاد دنیایی است که در آن اطلاعات در سطح جهانی قابل دسترسی و به‌صورت آنلاین رایگان باشد.

شما می‌توانید برای فروش و خرید پرومتئوس PROM، وارد پلتفرم اکسکوینو شوید.

برای فروش پرومتئوس، در قدم اول در پلتفرم اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت ‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینومارکت برای مبادله ارز دیجیتال PROM با دیگر کاربران

قیمت ارز دیجیتال پرومتئوس PHI

پس از ایجاد شبکه Prometeus، توکن اختصاصی آن، PROM، با عرضه کلی 20،000،000 توکن منتشر شد. در حال حاضر، مقدار توکن های در گردش روی 16449996 PROM تعیین شده است.در مدل توزیع آن، در مجموع 24 درصد به فروش توکن و سپس 5.76 درصد به مشاور و تیم آن اختصاص یافت. 45 درصد صرفاً به‌عنوان ایردراپ و سایر تلاش‌های بازاریابی به جامعه اختصاص داده شد، سپس 6 درصد از عرضه توکن به نقدینگی اولیه پلتفرم اختصاص یافت. این سیستم همچنین 15 درصد ذخیره و 5 درصد آخر را به اکوسیستم اختصاص داد.

قیمت ارز دیجیتال پرومتئوس را به صورت لحظه ای می‌توانید از پلتفرم اکسکوینو دنبال کنید. قیمت در 24 ساعت گذشته در حجم معاملات 2,799,045 € به میزان +0.00289668 € تغییر کرده است. رتبه بازار Prometeus بر اساس ارزش بازار 64,797,160 € 324 است. PROM دارای عرضه در گردش 18250000 PROM است. بالاترین قیمت پرومتئوس ثبت شده 87.38 € است. و کم‌ترین قیمت ثبت شده 0.08 € است.

آیا شبکه ارز دیجیتال پرومتئوس، امن است؟

ارز دیجیتال Prometeus یکی از ارزهای دیجیتال است که بر اساس فناوری بلاکچین و تکنولوژی قراردادهای هوشمند اثر می‌گذارد. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ به طور رسمی معرفی شد و هدف اصلی آن توسعه یک سیستم پرداخت جهانی است. در عین حال، پرومتئوس هدف دارد تا مشکلات و محدودیت‌های موجود در سیستم‌های موجود پرداخت را برطرف کند و به کاربران امکان انجام تراکنش‌های سریع، ارزان و امن را بدهد. همچنین، ارز دیجیتال PROM از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند، امکان برنامه‌ریزی و اجرای خودکار تراکنش‌ها را فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال Prometeus با استفاده از تکنولوژی بلاکچین، امکان انتقال ارزها را بین افراد بدون نیاز به واسطه‌ها و بانک‌ها فراهم می‌کند. این ارز دیجیتال برای انجام تراکنش‌ها از یک شبکه از کامپیوترهای متصل به هم استفاده می‌کند که به عنوان یک کتاب‌خانه عمومی از تمام تراکنش‌ها عمل می‌کند.

به‌عنوان یک ارز دیجیتال، PROM از فناوری بلاکچین استفاده می‌کند که امنیت و شفافیت بالایی را برای تراکنش‌ها فراهم می‌کند. همچنین، ارز دیجیتال PROM از الگوریتم Proof of Stake برای تأیید تراکنش‌ها استفاده می‌کند که به این معنی است که افرادی که سهام Prometeus را دارند، می‌توانند شبکه را تأیید کنند و نیازی به استخراج ماینینگ نیست. این باعث می‌شود تا Prometeus تراکنش‌ها را با سرعت بالا و با هزینه کمتری انجام دهد.

علاوه‌ بر این، Prometeus از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند که امکان برنامه‌ریزی و اجرای خودکار تراکنش‌ها را فراهم می‌کند. این به کاربران امکان می‌دهد تا قوانین و شرایط خاصی را در تراکنش‌های خود تعیین کنند و بدون نیاز به دخالت دیگران، تراکنش‌ها را انجام دهند. PROM همچنین قابلیت توسعه و ارتقاء دارد و تیم توسعه آن در حال کار بر روی بهبودهای بزرگی برای سیستم پرداخت جهانی آن است.سیستم PROM پس از یک سری تحقیقات عمیق در مورد مشکلات پیش روی صنعت بلاک چین و کاربرد آن در راه حل‌های انتقال و فروش داده روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شد.باتوجه به توسعه پلتفرم Prometeus روی زنجیره هوشمند Binance، این پلتفرم با پروتکل امنیتی مشابه با اکوسیستم Binance مجهز شده است. به این ترتیب، این پلتفرم توسط گروهی از افراد واگذار شده تا حفاظت شبکه را تامین کند و با اطمینان از اینکه تراکنش‌های انجام‌شده در شبکه آن به‌طور گسترده مورد بررسی قرار می‌گیرند و هر تراکنش توسط تعداد زیادی از کاربران شبکه قبل از انجام آن بررسی می‌شود.

کدام کیف پول‌ها PROM را پشتیبانی می‌کنند؟

پلتفرم PTPWallet از بسیاری از ارزهای دیجیتال مانند (PROM) به‌طور هم ‌زمان پشتیبانی می‌کند. این شبکه به دلیل کاربرد وسیع آن، به یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌ها تبدیل شده است زیرا به‌عنوان پلتفرم و موتوری برای کشف سایر ارزهای دیجیتال عمل می‌کند. علاوه‌ بر این، کاربران می‌توانند به راحتی از PTPWallet به‌عنوان کیف پول PROM خود استفاده کنند، زیرا یک رابط ساده و تعاملی ارائه می‌دهد که به افراد امکان معامله و خرید پرومتئوس در سیستم آن را آسان می‌کند.