خرید کوانت QNT

Quant

QNT

قیمت کوانت
$116.93784 -2.13%
قیمت فروش ما
59,747,517 ریال
قیمت خرید ما
58,126,644 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید کوانت

درباره کوانت

ارز دیجیتال کوانت با علامت اختصاری QNT یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 است که از آن برای پرداخت هزینه کالا، خدمات و هزینه دریافت مجوز در شبکه کوانت استفاده می‌شود. از مزایای اصلی و مهم شبکه کوانت ایجاد ارتباط بین بین چندین شبکه بلاک‌چین با استفاده از سیستم عامل اورلجر (Overledger) است که با این روش مشکلات مربوط به قابلیت همکاری بلاک‌چین‌ها را بدون استفاده از نرم‌افزارهای پیچیده برطرف می‌کند.

 کارکرد کوانت

یکی از مسائل چالش‌برانگیز در فناوری بلاک‌چین و دفتر توزیع شده، عدم وجود همکاری بین پروژه‌های بلاک چینی است. مشکلی که راه‌حل آن توسط پروژه ارز دیجیتال کوانت و با برقراری ارتباط بین بلاک‌چین‌ها حل می‌کند.

کوانت علاوه بر برقراری ارتباط بین بلاک‌چین‌ها، وظیفه ایجاد لایه‌های مختلفی را که شامل لایه‌های تراکنش، پیا‌م رسانی، فیلترینگ و سفارش می‌شود بر عهده دارد. وظیفه لایه تراکنش، مدیریت تراکنش‌ها است. انواع اطلاعات شامل داده‌های قرارداد هوشمند و داده‌ّهای تراکنش در لایه پیام‌رسانی ذخیره می‌شوند. لایه فیلترینگ و سفارش هم وظیفه کنترل و مدیریت پیام‌ها به خصوص پیام‌هایی که شامل اطلاعات تراکنش هستند را بر عهده دارد.

مهمترین ویژگی‌های کوانت

سیستم عامل کوانت اورلجر Quant Overledger از مهمترین ویژگی‌های شبکه بلاک‌چینی کوانت محسوب می‌شود زیرا همانند یک دروازه از طریق آن هر پروژه مبتنی بر بلاک‌چین امکان دسترسی به سایر بلاک‌چین ها را دارد. از دیگر ویژگی‌های این پروژه به قابلیت ارائه به‌روزترین داده‌ها و اجازه ارتباط سیستم‌های بانکی به یکدیگر می‌توان اشاره کرد. کوانت نیازی به کد نویسی ندارد چرا که اجازه ایجاد دارایی‌های جدید در هر دفتر توزیع شده متصل را می‌دهد.

امنیت کوانت چگونه تامین می‌شود‌؟

از آنجا که ارز دیجیتال کوانت یک توکن اتریومی و با استاندارد ERC-20 است به همین جهت از امنیت منحصر به فرد اتریوم بهره می‌گیرد. علاوه بر این، تدابیر امنیتی هم در داخل خود شبکه صورت گرفته که احتمال خرابکاری را به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد.

 خرید کوانت در اکسکوینو

برای خرید کوانت از طریق بستر معاملاتی اکسکوینو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: ثبت‌نام در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com

مرحله دوم: موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید کوانت کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند کوانت را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام اکسکوینومارکت شناخته می‌شود کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله کوانت را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش کوانت در اکسکوینو

برای فروش کوانت هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید کوانت می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

- تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از کوانت‌های خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.

- سفارش‌گذاری: در این قسمت، با ثبت قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش کوانت خود را ثبت کنید.

- اکسکوینومارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود به این بستر یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو به این بستر، میزان کوانت موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.