خرید ریوین | قیمت ریوین RVN

Revain

REV

قیمت ریوین
$0.0000633575 -1.26%
قیمت فروش ما
39 ریال
قیمت خرید ما
34 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید ریوین

خرید ارز دیجیتال ریوین (REVAIN)

ارز دیجیتال ریوین یک پلتفرم برای نظردهی در بلاکچین است. هدف از ایجاد این ارز، فراهم کردن محیطی آنلاین برای نظرسنجی در مورد توکن‌ های مختلف است. این ارز از ویژگی ‌های اصلی شبکه بلاک چین نظیر غیرمتمرکز بودن و امنیت استفاده می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های این پلتفرم، بهره ‌مندی از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا است.

معرفی ارز دیجیتال ریوین (REVAIN)

هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کنار مزیت‌ های بلاکچین باعث شده تا نظرات قلابی از پلتفرم حذف شود و در نتیجه نتایج قابل قبول و دقیق‌تری در مقایسه با سایر پلتفرم‌ ها ایجاد شود. یکی دیگر از مزایای استفاده از ارز دیجیتال ریوین  (REV)، جلوگیری از تغییر یا حذف کردن نظرات است. در این پلتفرم همواره تصویری از نظر اصلی وجود دارد. این رمز ارز اولین ‌بار در سال 2018  به بازارهای جهانی وارد شد و روی پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

تیم پروژه


ریوین در سال 2018 توسط تیمی 16 نفره و عمدتا روسی ساخته شد. دفتر مرکزی این تیم در موسکو قرار داد و رینات ارسلانوف مدیر ارشد پروژه ریوین است.

توکن‌های ریوین

REV در ابتدا به جای توکن REV از توکن R استفاده میشد. این موضوع بعدها به دلیل مشکل در ادغام بلاکچین‌ها، باعث تغییر توکن R به توکنREV شد. و RVN توکن‌های پلتفرم ریوین هستند. RVN استیبل کوین مورد استفاده در پلتفرم است و REV توکن خارجی آن که برای خرید و فروش ریوین مورد استفاده قرار می‌گیرد. RVN برای تبادلات درون سیستم ریوین ساخته شده است. یعنی به طور مستقیم برای خرید و فروش آن مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و صرفا جنبه امتیازدهی دارد. این موضوع نباید باعث شود تا شما فکر کنید RVN بی ارزش است! RVN قابل تبدیل به REV است. درنتیجه پس از تبدیل می‌توانید از این ارز برای خرید و فروش و مبادلات در صرافی‌های مختلف استفاده کنید. در واقع شما با فعالیت در  پلتفرم ریوین امتیازاتی به صورت استیبل کوینRVN به دست می‌آورید که قابل تبدیل به REV و سپس تبادل با سایر ارزها است. دقت کنید تبدیلات درون شبکه ریوین رایگان و بدون کارمزد است.

نحوه کسب استیبل کوین RVN

در پلتفرم ریوین، پس از ارسال نظرات صحیح به کاربران امتیازی معادل 1RVN داده می‌شود. هر RVN برابر یک دلار است. فرایند کسب امتیاز نیاز به بررسی در سه مرحله توسط هوش مصنوعی، تائید دستی و در نهایت ناظران دارد.

 • هوش مصنوعی: بررسی نظرات برای جلوگیری از سرقت ادبی یا نظرات جعلی
 • تائید دستی: ارسال نظرات برای شرکت‌ها به منظور مشاهده
 • ناظران: درصورت اعتراض شرکت‌ها، ناظران با بررسی و تحقیق اقدام به بررسی نظرات کاربران و شرکت‌ها می‌ کنند.

پس از گذشتن از این سه مرحله امتیازات به شما تعلق می‌گیرد و با تبدیل RVN به REV می‌توانید خرید ریوین را انجام دهید. برای فروش این ارز دیجیتال می‌توانید از صرافی‌های مختلف استفاده کنید. استفاده از این توکن، باعث می‌شود تا هزینه تعاملات در داخل شبکه کاهش یابد.

توکن REV

این توکن بر اساس استاندارهای ERC-20 اتریوم، TRC2 و BEP20 ساخته شده است. تا زمان نگارش مقاله حجم کل ارز دیجیتال ریوین وجود در بازار برابر با 241,424,000.00 دلار است که چیزی معادل  0.02%از سهم بازار کریپتوکارنسی است. حجم مبادلات روزانه REV در برخی روزها به 13.66 میلیون دلار نیز می‌رسد.

کیف پول ‌های مناسب برای توکن

در قسمت قبل گفته شد که این توکن به شکل ERC-20 و TRC20 موجود است، این موضوع باعث شده تا برای خرید و فروش ریوین و نگهداری از آن، بتوان از انوع کیف پول‌های متفاوت گرم یا سرد استفاده کرد. کیف ‌پول هایی نظیر سیف پال، تراست ولت و متامسک به دلیل مولتی کوین بودن برای نگهداری از این توکن مناسب‌اند. کیف پول سرد مناسب برای نگهداری این ارز،Ledger Nano ، Trezor و انواع دیگر کیف پول‌های سرد است.

مزایا و معایب ارز دیجیتال ریوین (REVAIN)

کوین‌های مختلف در بازار کریپتوکارنسی بسته  به هدف مورد استفاده، دارای مزایا و معایب زیادی هستند، در این بخش از مقاله به بررسی مزایا و معایب خرید و فروش ریوین می‌پردازیم.

مزایای ارز دیجیتال ریوین کوین (REV)

مزایای این ارز دیجیتال زیاد است و در این مقاله به بررسی بخشی از آنها پرداخته می‌شود:

 • استخراج کوین‌ها یکی از موضوعات مهم برای بسیاری از افراد است. خرید ماینر و استفاده از آن نیاز به صرف زمان و هزینه زیاد دارد. اما طراحی ریوین کوین به گونه‌ای است که با کامپیوترهای معمولی نیز قابل استخراج است. این موضوع به دلیل تمرکز استخراج باعث می‌شود امنیت و آسیب‌پذیری شبکه در مقایسه با استخراج غیر متمرکز( به دلیل استفاده از ASIC ها) بیشتر شود.
 • تمام مزایای مربوط به کوین‌های مختلف مثل مستقل از نهادها و سازمان‌های دولتی بودن در این ارز نیز وجود دارد.
 • یکی از ویژگی‌های جالب ریوین در مقایسه با بسیاری از کوین‌های دیگر، استفاده از مکانیزم اجماع اثبات کار است. یکی دیگر از ارزهایی که از این مکانیزم استفاده میکند، بیت کوین است. این موضوع باعث می‌شود تا امکان استخراج غیرمتمرکز از الگوریتم وجود داشته باشد.
 • پاداش شبکه‌ای خرید ریوین کوین برابر با 2500 و زمان تولید بلاک آن چیزی در حدود 1 دقیقه است
 • یکی دیگر از مزایای این کوین، ایجاد توکن‌های غیر قابل تعویض است.
 • ارز دیجیتال REVAIN از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند.
 • از آنجایی‌که این پلتفرم بر مبنای نظرات کاربران است، کنترل این نظرات برای سازندگان بسیار مهم است، به همین جهت شرکت سازنده علاوه بر استفاده از هوش مصنوعی در جهت شناسایی  نظرات قلابی، فرمولی را ایجاد کرده که اگر تعداد نظرات قلابی برای یک شرکت یا سازنده زیاد باشد، از سود شرکت‌ها کاسته شود.
 • شرکت‌ها می‌توانند نسبت به نظرات منفی واکنش نشان دهند اما کاربران نیز به همان میزان می‌توانند نسبت به نظرات شرکت‌ها واکنش دهند.

معایب ارز دیجیتال ریوین کوین

 • نکته مهم در خرید و فروش رمز ارز REV رابط کاربری قدیمی نسخه موبایل آن است. این موضوع باعث شده تا استفاده از این پلتفرم اندکی سخت باشد و این موضوع باعث شده تا کسب RVN اندکی دشوار باشد.
 • بازار این ارز دیجیتال جای پیشرفت بسیار زیادی دارد و هنوز کاربران زیادی از این ارز و نحوه خرید ریوین یا فروش آن اطلاعات زیادی ندارند. اما این پروژه، بی‌همتا است و این موضوع بر جذابیت فروش این رمز ارز یا خرید ونگهداری آن افزوده است.

فروش و خرید ارز دیجیتال ریوین از صرافی اکسکوینو

خرید ریوین از طریق صرافی‌های زیادی صورت می‌گیرد. یکی از بهترین صرافی ‌های حال حاضر برای فروش و خرید ارز دیجیتال ریوین صرافی اکسکوینو است. در این صرافی خرید و فروشREV از طریق معاملات با جفت ارز تتر یعنی (USDT) صورت می‌گیرد. در کیف پول اکسکوینو خرید ریوین از طریق تبدیل ریال، بیت کوین و ارزهای دیگر نظیر بیت کوین کش و اتریوم نیز صورت می‌گیرد. فروش REV و تبادلات دیگر نیز از طریق همین روش‌ها انجام می‌شود. در کیف پول اکسکوینو امکان نگهداری این توکن به صورت REV نیز وجود دارد.

مراحل خرید و فروش در اکسکوینو

خرید و فروش ریوین در سایت اکسکوینو  ساده است و شما می‌توانید به سرعت نسبت به ثبت نام و خرید و فروش اقدام نمایید.

خرید ریوین از اکسکوینو

برای خرید ارز دیجیتال ریوین از اکسکوینو باید از مسیر زیر استفاده کنید:

 1. پس از ثبت نام اولیه در سایت اکسکوینو لازم است اقدام به احراز هویت نمایید. این کار در جهت سهولت در خرید و فروش با ریال صورت می‌گیرد.
 2. موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید این کار به دو صورت آفلاین و آنلاین انجام می‌شود.

پس از گذراندن مراحل قبل، نوبت به خرید و فروش با یکی از روش‌های زیر است:

 1. تبدیل: با این روش برای خرید با در نظر گرفتن قیمت لحظه‌ای ریوین، اقدام به خرید در لحظه با قیمت پیشنهادی اکسکوینو می‌کنید.
 2. سفارش‌گذاری: اگر قیمت پیشنهادی شما با قیمت لحظه‌ای ریوین که توسط اکسکوینو پیشنهاد می‌شود، یکسان نیست، می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال ریوین از اکسکوینو اقدام به سفارش‌گذاری کنید. به این صورت زمانی‌که قیمت لحظه ‌ای با قیمت پیشنهادی شما یکی باشد، خرید انجام می‌شود. دقت کنید این سفارش‌گذاری تنها 8 ساعت اعتبار دارد.
 3. اکسکوینو مارکت: در این بخش شما می‌توانید با در نظر گرفتن قیمت ریوین با کاربران دیگر صحبت کنید و ارز دیجیتال خود را با قیمت دلخواه از کاربران دیگر بخرید یا به آنها بفروشید.

فروش ریوین در اکسکوینو

در قسمت قبل به خرید ریوین از صرافی اکسکوینو پرداختیم اما مسیر فروش در این صرافی به شرح زیر است:

 • مانند خرید ارز دیجیتال، برای فروش نیز در ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و احراز هویت شوید.
 • برای فروش ارزهای دیجیتال ابتدا باید ارز دیجیتال ریوین خود را به کیف پول منتقل کنید. برای اینکار بر روی گزینه واریز کلیک کنید و آدرس عمومی کیف پول خود را وارد کنید.
 • برای فروش آن سه راه دارید:
 1. تبدیل: برای اینکار مثل روش خرید ریوین باید طبق قیمت لحظه‌ای ریوین که توسط اکسکوینو پیشنهاد می‌شود، اقدام به خرید و فروش کنید. اگر قیمت ریوین از نظر شما برای فروش مناسب نیست می‌توانید از دو روش دیگر استفاده کنید.
 2. سفارش گذاری: در این بخش با در نظر گرفتن بازه زمانی 8 ساعته قیمت ریوین مورد نظر خود را برای فروش را وارد کنید.
 3. اکسکوینومارکت: در این روش نیز با انتقال دارایی به طور مستقیم از کیف پول خارجی به مارکن یا انتقال بدون کارمزد می‌توانید ریوین خود را به سایر کاربران بفروشید.

تغییرات قیمت ریوین از ابتدا تاکنون

اگر به تحلیل نمودار قیمت ریوین علاقه‌ مندید این مطلب مخصوص شما ست. ارز دیجیتال ریوین یکی از ارزهای سنت ‌شکن بازار است که توانسته نظر مثبت بسیاری از افراد را نسبت به خود جلب کند. در ابتدای معرفی این ارز، به دلیل نبود اعتماد کافی از طرف خریداران برای تهیه، با اینرسی مواجه بود، اما اکنون و با جلب نظر کاربران این اینرسی از بین رفته و این ارز توانسته برای سرمایه گذاران سود به همراه بیاورد. بالاترین قیمت ثبت شده برای ریوین معادل 140.553.48  دلار در در تاریخ 14 دسامبر سال 2021 بوده است. طی چند ماه گذشته قیمت ریوین تغییرات قابل توجهی داشته و توانست به هر توکن قیمتی معادل 0.07396 دلار برسد، اما در حال حاضر قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال ریوین اندکی کاهش یافته است. برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای و خرید ارز دیجیتال ریوین می‌توانید از سایت اکسکوینو استفاده کنید.
پیش ‌بینی قیمت ریوین در آینده

هدف ارز دیجیتال ریوین که با معمولا نماد REV نمایش داده می‌شود، تنظیم نظردهی آنلاین برای موضوعات مختلف است. این موضوع باعث می‌شود تا علاوه‌بر آنکه مشاغل نظرات صحیح و دقیق از کاربران بگیرند، کاربران نیز نسبت به ارائه نظرات صحیح مشتاق شوند. این موضوع به افزایش شفافیت سیستم کمک می‌کند. وجود این سیستم یعنی افزایش شفافیت و جلوگیری از ایجاد نظرات قلابی در کنار بی‌رقیب بودن این پروژه، باعث شده تا این پلتفرم تبدیل به یک سیستم با قابلیت گسترده شود. 
پیش‌بینی آینده یک ارز دیجیتال اصولا کار راحتی نیست و به موضوعات زیادی بستگی دارد طبق پیش بینی صورت گرفته توسط کارشناسان مختلف حداقل قیمت ریوین در سال 2026 معادل 0.00173 دلار خواهد بود. در مورد حداکثر قیمت نظرات متفاوت است اما بیشتر افراد اعتقاد دارند این ارز می‌تواند تا قیمت 0.00216 دلار برسد. این موضوع بدان معناست که اگر شما امسال معادل 100 دلار در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، در پایان سال 2026  سرمایه شما معادل 340 دلار است. دقت کنید ممکن است این ارز بازگشت سرمایه به میزان بالا ودر بازه زمانی کوتاه نداشته باشد اما در طولانی مدت خرید و فروش ریوین یا نگهداری آن می‌تواند یک تصمیم درست برای سرمایه گذاری طولانی مدت یا اصطلاحا هولد باشد.

ارز دیجیتال ریوین و نقش آن در آینده ارزهای دیجیتال

در این مقاله به خرید و فروش ریوین، تاریخچه و تغییرات قیمت، مزایا و معایب آن و پیش‌بینی در مورد آینده این ارز پرداختیم. جذابیت‌های پروژه ریوین بر هیچکس پوشیده نیست. ترکیب هوش مصنوعی و اینترنت اشیا با بلاکچین باعث شده تا ساختاری ایجاد شود که نظرات واقعی استفاده در رابطه با شرکت‌ها، ساختارها و خدمات منتشر شود. این موضوع توانسته از ریوین پروژه ‌ای قوی ایجاد کند. پرداخت جایزه برای افرادی که نظرات مفید دارند و کنترل این نظرات باعث شده تا افرادی که به این پروژه جذب می‌شوند، هر روز بیشتر از روز قبل باشد. این ارز دو توکن REV و  RVN دارد که توکن دوم، استیبل کوین مورد استفاده در پلتفرم داخلی است این ارز نیز مانند همه ارزهای دیگر فراز و نشیب‌های بسیاری داشته اما طبق سخنان گفته شده، آینده این ارز با افزایش قیمت و محبوبیت همراه است. امیدواریم این مقاله به سوالات شما در زمینه این ارز پاسخ داده باشد و برای خرید ارز دیجیتال ریوین از اکسکوینو به‌خوبی تصمیم‌ گیری کنید.