خرید سندباکس SAND

Sandbox

SAND

قیمت سندباکس
$0.47073312 4.08%
قیمت فروش ما
273,873 ریال
قیمت خرید ما
265,846 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید سندباکس

ارز دیجیتال سندباکس چیست؟

ارز دیجیتال سند SAND توکن بومی پلتفرم سندباکس است. یک پروژه بازی بلاک‌چین برای کسب درآمد یا همان P2E که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از توکن‌های غیرمثلی NFT روی بلاک‌چین اتریوم دنیای مجازی ایجاد کنند.

راه‌اندازی پلتفرم سندباکس به سال ۲۰۱۱ برمی‌گردد که در ابتدا یک پلتفرم بازی موبایلی بود و برای رقابت با ماین‌کرفت Minecraft طراحی شده بود. این پروژه سال ها بعد و در سال ۲۰۲۰ به همراه اکسی اینفینیتی Axie Infinity و دیسنترالند Decentraland به یکی از سریع ترین بازی های در حال رشد در دنیای رمزنگاری تبدیل شد.

ویژگی‌ها و اجزای اصلی پلتفرم سندباکس چیست؟

بازیکنان در دنیای مجازی سندباکس این امکان را دارند تا تجارب بازی خود را در بلاک‌چین اتریوم پیاده‌سازی کنند، مالک آن شوند و از آن کسب درآمد کنند. پلتفرم سندباکس از سه ویژگی اصلی تشکیل شده است:

 • VoxEdit یک ابزار ادیت وکسل (Voxel) است که توسط توسعه‌دهندگان سندباکس ساخته شده و هنرمندان و طراحان بازی را قادر می‌سازد تا دارایی‌های وکسل خود را برای متاورس Sandbox طراحی کنند. وکسل یا واکسل به تصاویر سه‌بعدی گفته می‌شود که از انسان‌ها، حیوانات، وسایل نقلیه، طبیعت، ابزارها و آیتم‌ها طراحی می‌شوند.
 • بازاری برای خرید و فروش دارایی‌هایNFT : این Marketplace سندباکس که در آپریل ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد، یک بازار NFT برای کاربران است تا دارایی های درون بازی یا همان Assets را با SAND که توکن بومی سندباکس است، معامله کنند.
 • ابزاری برای ساخت بازی و ایجاد تجربه‌های بازی در دنیای مجازی سندباکس: این ابزار که با نام Game Maker در پلتفرم سندباکس شناخته می‌شود به کاربران امکان ساخت و ایحاد بازی های سه بعدی منحصر به فرد خود را در دنیای متاورس سندباکس و آزمایش آن‌ها ‌می‌دهد. برنامه ساده‌اسی که برای استفاده از آن نیازی به دانش کدنویسی ندارید.

کاربردهای اصلی سندباکس چیست؟

کاربران پلتفرم سندباکس می‌توانند در حین بازی توکن SAND‌به‌دست بیاورند. این توکن را می‌توان در داخل بازی برای ارتقا و توسعه بخش‌های مختلف استفاده و خرج کرد.

دارندگان توکن سند علاوه‌براین می توانند با داشتن این توکن در حاکمیت پلتفرم سندباکس مشارکت داشته، حق رای دادن داشته باشند و در تصمیم‌گیری‌های این پلتفرم شرکت کنند.

بهترین کیف پول‌های سندباکس (SAND) کدام است؟

اگر شما هم از جمله افرادی هستیدکه می‌خواهید ارز دیجیتال سند را در یک کیف پول مطمئن و امن ذخیره و نگهداری کنید برای این کار می توانید از این کیف پول‌ها استفاده کنید:

 • کیف پول سخت افزاری لجر Ledger

 • کیف پول نرم‌افزاری تراست ولت Trust Wallet
 • کیف پول نرم‌افزاری و دسکتاپ اتمیک Atomic wallet

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سندباکس

در زمان نگارش این مطلب بر اساس داده های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال سند  با قیمتی برابر ۰.۵۹۷۲ دلار در حال معامله است و حجم معاملات ۲۴ ساعته این ارز دیجیتال برابر با ۱۴۵.۶ میلیون دلار است.

این ارز دیجیتال در حال حاضر در رتبه ۳۸ بازار قرار دارد. شما می توانید نمودار روند قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را در بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید سندباکس از صرافی اکسکوینو

پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید توکن سندباکس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید SAND کنید:

 • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند سندباکس را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
 • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله سندباکس را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش ارز سندباکس

برای فروش رمز ارز SAND هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید سندباکس می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

 1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از سندهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
 2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فرو توکنسند خود را ثبت کنید.
 3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان سند موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول