خرید سینتتیکس SNX

Synthetix

SNX

قیمت سینتتیکس
$2.161202 -0.76%
قیمت فروش ما
1,088,591 ریال
قیمت خرید ما
1,053,239 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید سینتتیکس

ارز دیجیتال سینتتیکس، درواقع یک پروژه DeFi برای دارایی‌های رمزارزی ترکیبی است که با هدف ایجاد یک AMM غیرمتمرکز راه‌اندازی شده است. این پلتفرم، به کاربران خود اجازه می‌دهد که فلزات گران‌بها، ارزهای فیات و بیت کوین و… را، بدون نیاز به خرید مستقیم دارایی، معامله کنند. خوب است بدانید که تمامی این عملیات، فارغ و به‌دور از دخالت بروکرها انجام می‌شوند. درواقع این پروژه، مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند است که روی بلاک چین اتریوم اجرا می‌شوند.

خدمات ارائه‌شونده توسط شبکه Synthetix، فقط از طریق کدنویسی و بدون هیچ‌گونه نیاز به واسطه مالی انجام می‌شوند. 

شبکه ارز سینتتیکس در سال ۲۰۱۸ میلادی، توسط پیتر مک‌کین Peter Mckean و کین وارویک Kain Warwick بنیان‌گذاری و راه‌اندازی شد. این پروژه ابتدا با نام Havven معرفی شد و شروع به کار کرد و بعدها به سینتتیکس Synthetix تغییر نام داد. پروژه Synthetix توانست در اولین سال فعالیت خود، ۳۰ میلیون دلار از طریق عرضه اولیه و فروش توکن SNX به‌دست آورد.

کاربرد ارز دیجیتال سینتتیکس SNX

ارز SNX، توکن رسمی پلتفرم سینتتیکس است. کاربران می‌توانند با وثیقه کردن این توکن اختصاصی، یک مدل مصنوعی از دارایی‌های مطرح جهان را بسازند، مدل مصنوعی را در صرافی داخل پلتفرم Synthetix معامله کنند و به نوع دیگری از دارایی تبدیل کنند. کاربرد دیگر ارز سینتتیکس، این است که کاربران می‌توانند در ازای وثیقه‌سازی SNX، توکن دیگری به‌عنوان پاداش دریافت کنند. 

فاکتورهایی مانند امنیت بالا و داشتن برنامه‌های متنوع، از عواملی است که باعث می‌شود تعداد زیادی از فعالان حوزه ارز دیجیتال، به سینتتیکس جذب شوند و این ارز را در سبد دارایی خود قرار دهند.

پلتفرم ارز سینتتیکس Synthetix

عملکرد پلتفرم سینتتیکس، بسیار پیچیده است. این پلتفرم درواقع دو نوع توکن دارد؛ اولین توکن همان ارز سینتتیکس است که به‌عنوان توکن اصلی پلتفرم شناخته می‌شود. نحوه عملکرد سینتتیکس به این‌صورت است که شما با ورود به پلتفرم، ارز SNX خریداری می‌کنید و در برنامه مخصوص، اقدام به قفل کردن این ارز می‌کنید. بعد از آن می‌توانید متناسب با حجم دارایی قفل شده خود، توکن Synth صادر کنید تا از این توکن‌ها، به‌عنوان نماینده قیمتی دارایی‌های خاص در دنیای واقعی استفاده کنید. 

برای هرکدام از دارایی‌ها، می‌توانید دو نوع توکن صادر کنید: توکن اول برای پیش‌بینی‌های صعودی و توکن دوم برای پیش‌بینی‌های نزولی است.

درنهایت شما می‌توانید در پلتفرم ارز دیجیتال سینتتیکس Synthetix، بدون نیاز به بروکرها، بانک‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، دارایی‌های خود را مدیریت کنید.

قیمت سینتتیکس SNX

قیمت و آینده هر ارز دیجیتال، به فاکتورهای فراوان و متعددی بستگی دارد. به‌نظر می‌رسد که کارشناسان و فعالان حوزه ارز دیجیتال، با توجه به نقشه راه ارز سینتتیکس و قابلیت‌های آن، دید مثبتی به این پروژه دارند. 

این پروژه یک ایده خلاقانه و کاربردی را به شیوه‌ای مناسب پیاده‌سازی کرده و حامیان مناسبی هم دارد. هم‌چنین SNX یک پروتکل منحصر‌به‌فرد است که برای تولید دارایی‌های ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بدون هیچ رقیب قدرتمندی در حال رشد است. با توجه به تمام این نکات، امکان این‌که SNX رشد مناسبی را تجربه کند دور از تصور نیست.

قیمت ارز SNX در سال ۲۰۲۱ با رقم ۲۸.۷۷ دلار به بالاترین حالت خود رسید.

شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سینتتیکس SNX را، به‌صورت آنلاین در وب‌سایت صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو مشاهده کنید.

خرید سینتتیکس

شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال سینتتیکس از طریق وب‌سایت اکسکوینو اقدام کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال سینتتیکس به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینومارکت: مبادله ارز دیجیتال سینتتیکس SNX با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

 

شما می‌توانید ارز SNX را که روی شبکه ERC-20 قرار دارد، در کیف پول‌های نرم‌افزاری اتمیک ولت، تراست ولت، MyEther، کیف پول اکسکوینو و کیف‌پول‌های سخت‌افزاری Ledger Nano X/S و ترزور نگهداری کنید.

فروش ارز دیجیتال سینتتیکس Synthetix

برای فروش ارز سینتتیکس، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینومارکت برای مبادله ارز دیجیتال سینتتیکس SNX با دیگر کاربران 

سوالات متداول