خرید سوشی SUSHI

Sushi

SUSHI

قیمت سوشی
$1.077642 0.29%
قیمت فروش ما
714,708 ریال
قیمت خرید ما
687,588 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید سوشی

درباره سوشی 

سوشی سوآپ یک صرافی غیرمتمرکز است که بر بستر اتریوم در شبکه بلاک چین فعالیت می‌کند. فعالیت سوشی SUSHI در زمینه دیفای است. هدف سازندگان و ایجادکنندگان سوشی، تشویق کاربران به ارائه استخرهای نقدینگی و تبادل دارایی است. سوشی یک فورک از شبکه یونی سوآپ UniSwap است. 

این صرافی مانند بسیاری از صرافی‌های غیرمتمرکز دیگر، با استفاده از قراردادهای هوشمند عمل می‌کند. هر کاربر می‌تواند استخر نقدینگی ارائه کند، دارایی خود را در استخرهای نقدینگی سوشی SUSHI قفل کند و دارایی ارز دیجیتال خود را به‌صورت مستقیم و بدون واسطه معامله کند. اگر کسی در زمان قفل شدن نقدینگی از یک استخر استفاده کند، باید کارمزد بپردازد و این کارمزد توسط سوشی بین کسانی که ارز دیجیتال خود را در استخر قفل کرده بودند تقسیم می‌شود.

از مزایای ارز سوشی، می‌توان به عدم نیاز به احراز هویت برای انجام معاملات، امکان دریافت پاداش در قالب سوشی SUSHI و تبدیل آن به اتریوم و امنیت بسیار بالای صرافی سوشی سواپ اشاره کرد. 

سوشی سواپ در سال ۲۰۲۰، توسط سرآشپز نومی و اکس ماکی پایه‌گذاری شد و از سال ۲۰۲۱، NFT خود را نیز در بازار ارزهای دیجیتال عرضه کرد. 

کاربرد ارز دیجیتال سوشی SUSHI

توکن سوشی SUSHI، توکن رسمی سوشی سواپ است و با داشتن پشتوانه‌ای قدرتمند، روی بلاک چین‌های مختلفی قابل خرید و فروش است. این ارز به‌عنوان ارز بومی صرافی سوشی SUSHI، نقش حیاتی و اصلی دارد، چرا که دارندگان ارز سوشی، می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های اساسی پلتفرم شراکت کنند و رای بدهند. 

همچنین دارندگان ارز سوشی می‌توانند با اضافه کردن دارایی‌هایی خود به استخرهای نقدینگی و استیک کردن این توکن، کسب درآمد کنند.

در سال ۲۰۱۸، هایدن آدامز صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ را تاسیس کرد و دو سال بعد از آن، سرآشپز نومی و اکس ماکی (که افرادی ناشناس بودند) با ایجاد تغییراتی روی یونی سواپ، یک فورک جدید با نام SushiSwap پایه‌گذاری کردند و به این ترتیب ارز دیجیتال سوشی، در سال ۲۰۲۰ میلادی به‌صورت رسمی وارد بازار رمز ارزها شد. 

استخرهای نقدینگی سوشی سواپ عبارتند از:

 • USDT-ETH

 • USDC-ETH

 • DAI-ETH

 • USD-ETH

 • LEND-ETH

 • SNX-ETH

 • UMA-ETH

 • LINK-ETH

 • BAND-ETH

 • YFI-ETH

 • SUSHI-ETH

با توجه به این‌که تمامی توکن‌های سوشی به یک‌باره عرضه شدند، ارز دیجیتال Sushi قابل استخراج نیست. 

قیمت سوشی سواپ SushiSwap

شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سوشی را به‌صورت آنلاین و زنده در وب‌سایت صرافی اکسکوینو مشاهده کنید. 

ارز سوشی داستان‌های جالبی را از سر گذرانده و مانند دیگر رمز ارزها، نوسانات قیمتی بسیاری داشته است. با توجه به پشتوانه قدرتمند ارز دیجیتال سوشی سواپ، تحلیل‌گران آینده‌ی روشنی را برای این رمز ارز کاربردی پیش‌بینی می‌کنند؛ چرا که سوشی از بسیاری از پروژه‌های موجود دیفای پیشی گرفت. طبق ادعای والِت اینوستور Wallet Investor، ارز سوشی برای سرمایه‌گذاری‌های طولانی‌مدت گزینه مناسبی نیست. براساس پیش‌بینی‌های این سرویس، قیمت توکن سوشی تا سال ۲۰۲۵، به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. به گفته والت اینوستور، در سال ۲۰۲۳، قیمت این توکن ممکن است به یک سنت نیز کاهش یابد.

بر اساس تحلیل تکنیکال، در یک شرایط مطلوب، قیمت توکن سوشی ممکن است به ۳۰ دلار افزایش هم برسد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که این توکن در مرحله تثبیت قیمت قرار دارد. در صورتی که اگر توکن سوشی وارد منطقه پشتیبانی شود، قیمت آن می‌تواند تا ۴۰ دلار هم افزایش پیدا کند و البته، لازم به ذکر است که همه این اعداد نسبی هستند و در نهایت، قیمت توکن سوشی به حجم معاملات آن بستگی دارد.

خرید ارز دیجیتال سوشی 

شما می‌توانید ارز سوشی را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال سوشی به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز دیجیتال سوشی SUSHI با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

 

شما می‌توانید ارز دیجیتال سوشی را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل متامسک، تراست ولت، اتمیک، اکسکوینو و کیف پول‌‌های سخت‌افزاری Ledger Nano S و Trezor One نگهداری کنید.

فروش سوشی SUSHI

برای فروش رمز ارز سوشی سواپ SushiSwap، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله رمز ارز SUSHI با دیگر کاربران

سوالات متداول