خرید سوایپ SXP

Solar

SXP

قیمت سولار
$0.36880272 2.81%
قیمت فروش ما
214,559 ریال
قیمت خرید ما
207,654 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید سوایپ

ارز دیجیتال سوایپ SXP چیست؟

ارز دیجیتال سوایپ با نماد اختصاری SXP از دسته توکن‌های اتریومی با استاندارد ERC-20 است. هدف اصلی از خلق این توکن تسهیل پرداخت با ارزهای دیجیتال است. از فاکتورهای اصلی و مهم در اکوسیستم سوایپ Swipe، به ارائه کارت اعتباری این پلتفرم می توان اشاره کرد.

اگرچه این کارت اعتباری اولین و تنها کارت اعتباری ارز دیجیتال موجود نیست ولی از مزیت‌های اصلی این کارت این است که برخلاف بسیاری از پروژه‌های مشابه، کاربران برای استفاده و برخورداری از خدمات کارت اعتباری پلتفرم Swipe، نیازی به استیکینگ این توکن ندارند.

کارکرد ارز دیجیتال سوایپ

کارکرد ارز دیجیتال سوایپ تنها به عنوان یک پروتکل مبتنی بر بلاک‌چین نیست. این پلتفرم امکان خریدهای حضوری و آنلاین را با استفاده از توکن بوکی خود برای افراد فراهم کرده است. این کار با استفاده از دو ابزار انجام می شود.

۱- کیف پول سوایپ

کیف پول غیرمتمرکز سوایپ والت (Swipe Wallet) با پشتیبانی از بیش از ۳۰ ارز دیجیتال و ارزهای فیات امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر و یا به ارزهای فیات و برعکس را برای افراد فراهم می‌کند. از آنجا که این کیف‌پول به کارت اعتباری سوایپ یا همان دبیت کارت سوایپ متصل است افراد می توانند از هر نقطه از جهان از آن در خریدهای خضووری یا آنلاین خود استفاده کنند.

۲- دبیت کارت سوایپ

دبیت کارت سوایپ توسط پلتفرم سوایپ پشتیبانی می‌شود و کاربران با استفاده از این کارت می‌توانند به‌راحتی و در سریعترین زمان پرداخت‌های خود را انجام دهند.

شایان ذکر است آن دسته از کاربرانی که توکن سوایپ SXP را در کیف پول‌های سوایپ، استیک یا سپرده‌گذاری کنند، در خریدهای خود از سایت‌های اسپاتیفای (Spotify)، نت‌فلیکس (Netflix)، آمازون پرایم (Amazon Prime) و گوگل پلی (Google Play) تخفیفات ویژه و بالایی را دریفات خواهند کرد.

ویژگی‌های مهم رمز ارز سوایپ

- امکان پرداخت مستقیم با ارز دیجیتال برای خرید کالا

- امکان دسترسی به توکن‌های SXP در هر دو بلاک‌چین اتریوم و بایننس

- امکان رأی‌دهی برای دارندگان توکن SXP

- تراکنش‌های رایگان شبکه سوایپ و عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای ثبت نام یا خریدی کارت‌‌های اعتباری سوایپ

کیف پول‌های کاربردی ارز دیجیتال سوایپ

از مهمترین و کاربردی ترین کیف پول‌هایی که از توکن SXP پشتیبانی می‌کنند به این موارد می‌توان اشاره کرد:

- کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

- کیف پول سخت افزاری لجر Ledger

 قیمت سوایپ sxp

حداکثر عرضه رمز ارز سوایپ  ۵۲۵،۱۱۶،۶۹۳ توکن است که از این میزان در حال حاضر ۵۰۷،۰۴۳،۱۹۶ سکه در گردش دارد. SXP در شرایط فعلی رتبه ۲۲۰ را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است.

 قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سوایپ sxp را از وب سایت رسمی اکسکوینو و در بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید ارز دیجیتال سوایپ

خرید سوایپ در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید sxp کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند سوایپ sxp را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله سوایپ را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش ارز سوایپ sxp

برای فروش سوایپ هم بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از sxpهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش سوایپ خود را ثبت کنید.

 اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان سوایپ موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید