خرید تریلیوم

Alien Worlds

TLM

قیمت تریلیوم
$0.01185925 7.63%
قیمت فروش ما
7,054 ریال
قیمت خرید ما
6,742 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید تریلیوم TLM

ارز تریلیوم که که با علامت اختصاری TLM شناخته می‌شود، توکن مخصوص و بومی بازی Alien Worlds است. الین وردز یکی از بازی‌های مشهور متاورسی است که در سال ۲۰۲۲ به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کرد و بسیاری از افراد، برای کسب درآمد کریپتویی از طریق بازی، به سراغ Alien Worlds آمدند. شما می‌توانید در این بازی با داشتن ارز دیجیتال تریلیوم، حاکمیت سیاره خود را به‌عهده بگیرید، در تصمیمات حاکمیتی و مهم بازی مشارکت کنید، تریلیوم‌های خود را استیک کنید، مبارزه کنید، تجهیزات بخرید و NFTهای مخصوص داخل بازی را خرید و فروش کنید.

بازی الین وردز، یکی از پروژه‌های شرکت Dacoco GmBH است؛ این شرکت سوییسی، بیش‌تر روی پروژه‌های مرتبط با برنامه‌های مالی غیرمتمرکز و پروژه‌های پردازش داده فعالیت می‌کند. 

ارز تریلیوم چیست؟

ارز تریلیوم در بازی Alien Worlds، به‌عنوان پاداش به بازیکنان پرداخت می‌شود. این توکن از استانداردهای ERC-20، BEP20 و WAX پشتیبانی می‌کند و به این معناست که فقط از طریق این شبکه‌ها می‌توانید تریلیوم را جابه‌جا کنید. 

شما با آغاز استخراج رمز ارز تریلیوم در بازی الین وردز، شانس برنده شدن یک NFT را دریافت می‌کنید. 

معرفی بازی الین وردز Alien Worlds

بازی Alien Worlds یا سرزمین بیگانگان، یک بازی متاورسی بر پایه بلاک‌چین است. شما باید در این جهان متاورسی درکنار بازیکنان دیگر، به جستجوی چیزهای ارزشمند و سیاره‌ها بپردازید و با دیگر سفینه‌ها مبارزه کنید تا جایزه بگیرید. 

اگر سیاره جدیدی بخرید، می‌توانید ارز TLM استخراج کنید یا سیاره خود را به بازیکن دیگری اجاره دهید تا تریلیوم استخراج کند. وقتی یک سیاره می‌خرید، رهبری این سیاره به‌صورت تمام و کامل به‌عهده شماست و اگر احساس کنید که به‌تنهایی از پس اداره یک سیاره برنمی‌آیید می‌توانید به انتخاب خود، بازیکنان دیگری را هم به‌عنوان لیدر به قلمرو خود اضافه کنید. 

نکته جالب توجه دیگر این است که شما می‌توانید توکن‌های تریلیوم خود را در سیاره‌تان استیک کنید و پاداش دریافت کنید. 

اگر در حین استخراج خوش‌شانس باشید، ممکن است بتوانید NFT ارزشمندی ماین کنید. تمامی آیتم‌های داخل بازی الین وردز، مثل سیارات، اسلحه‌ها، زمین‌ها و… به‌عنوان NFT قابل استخراج هستند.

البته شما می‌توانید NFTهای داخل بازی را با ارز تریلیوم TLM هم خریداری کنید. 

این به این معناست که تمام آیتم‌ها در بازی الین وردز، توکنایز می‌شود. هر NFT در دنیای بیگانه هدف خاصی در بازی دارد. به عنوان مثال، ابزارهای ماینینگ وجود دارند که می توانند به شما در بهبود کارایی استخراج خود کمک کنند و آواتارهای مفیدی وجود دارد که یک کاوشگر ماجراجو ممکن است برای جبران طول و دور خود از آن‌ها استفاده کند.

قیمت تریلیوم TLM

با توجه به افزایش روزافزون بازی‌های بلاک‌چینی و محبوبیت بازی Alien Worlds، فعالان حوزه ارز دیجیتال معتقدند که ارز دیجیتال تریلیوم، می‌تواند پیشرفت خوب و آینده روشنی داشته باشد. البته این به‌شرطی است که تیم توسعه‌دهنده بتواند روند روبه‌رشدی را پیش بگیرد. از سوی دیگر نمی‌توان ریسک سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها را نادیده گرفت، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از ضررهای احتمالی قبل از اقدام به خرید یا فروش ارز دیجیتال تریلیوم (TLM) تمام جوانب را با دقت بسنجید. رمز ارز تریلیوم در تاریخ ۱۱ آپریل ۲۰۲۱، با قیمت ۷.۱۶ دلار به بالاترین و در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۳ با قیمت ۰.۰۱ دلار به پایین‌ترین قیمت تمام زمان‌های خود رسید.

خرید ارز دیجیتال تریلیوم

شما می‌توانید ارز دیجیتال تریلیوم را به‌صورت مستقیم و ریالی از صرافی اکسکوینو خریداری کنید.

مرحله اول: ثبت‌نام در اکسکوینو

مرحله دوم: افزایش موجودی ریالی حساب از طریق واریز آنلاین یا آفلاین

مرحله سوم: اقدام به خرید ارز دیجیتال TLM به یکی از سه روش زیر:

۱- تبدیل: خرید آنی رمز ارز مدنظر با قیمت لحظه‌ای به‌صورت مستقیم

۲- سفارش‌گذاری: سفارش‌گذاری ۸ ساعته برای مقدار رمز ارز دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: مبادله ارز تریلیوم TLM با دیگر کاربران با کمترین کارمزد

 

شما می‌توانید ارز دیجیتال تریلیوم را در کیف‌پول‌های نرم‌افزاری متامسک، تراست ولت، کوین بیس و کیف پول اکسکوینو ذخیره و نگهداری کنید. 

فروش ارز تریلیوم

برای فروش رمز ارز تریلیوم TLM ، در قدم اول در اکسکوینو ثبت‌نام کنید.

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به سه روش زیر عمل کنید:

۱- تبدیل: فروش آنی و مستقیم رمز ارز با قیمت پیشنهادی اکسکوینو

۲- سفارش‌گذاری: ثبت سفارش فروش برای بازه زمانی ۸ ساعته با قیمت دلخواه

۳- اکسکوینو مارکت: انتقال دارایی از کیف پول خارجی یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو با اکسکوینو مارکت برای مبادله ارز دیجیتال تریلیوم TLM  با دیگر کاربران