خرید یونی سواپ UNI

Uniswap

UNI

قیمت یونی‌سواپ
$5.059126 -0.2%
قیمت فروش ما
2,656,284 ریال
قیمت خرید ما
2,629,774 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید یونی سواپ

ارز دیجیتال یونی سواپ

ارز دیجیتال یونی سواپ با نماد اختصاری UNI ارز اختصاصی صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ است که در سپتامبر ۲۰۲۰ توسط این صرافی روی کار آمد. این صرافی به دارندگان این توکن این امکان را داده تا در تصمیم‌گیری‌های این صرافی شرکت کرده و رای دهند. این افراد همچنین می‌توانند در تامین کمک های مالی، استخرهای نقدینگی و پیشنهادات دیگر شرکت داشته باشند. هدف تیم توسعه‌دهنده یونی سواپ این است که این تیم دیگر درگیر اینگونه موارد نباشد و کلیه تصمیمات مربوط به این صرافی توسط دارندگان توکن UNI انجام شود.

قیمت ارز یونی سواپ

بعد از عرضه توکن صرافی یونی سواپ، این رمز ارز توانست بعد از یک روند ثابت به اوج تاریخی خودش در فوریه ۲۰۲۱ برسد.

این توکن در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۷.۵۶ دلار در حال معامله است. برای اطلاع از نمودار قیمت لحظه‌ای یونی می‌توانید به بخش مربوطه در بالای این صفحه مراجعه کنید. تعداد کل واحدهای این ارز دیجیتال ۱ میلیارد بوده که در حال حاضر و بر اساس داده‌های به‌دست آمده از سایت کوین مارکت کپ، یونی سواپ تعداد ۷۶۲،۲۰۹،۳۲۶.۵۴ واحد یعنی چیزی حدود ۷۶٪ از عرضه کل این توکن در گردش است.

خرید ارز دیجیتال یونی سواپ در اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش رمزارز یونی سواپ برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. پلتفرم مبادلاتی اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید توکن یونی می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید یونی سواپ کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند یونی سواپ را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله یونی سواپ را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش رمز ارز یونی سواپ

برای فروش رمز ارز یونی سواپ هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید یونی سواپ می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از یونی سواپهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش یونی سواپ خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان یونی سواپ موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

سوالات متداول