خرید وو نتورک WOO

Woo Network

WOO

قیمت وو نتورک
$0.1767271 0.58%
قیمت فروش ما
90,247 ریال
قیمت خرید ما
87,959 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید وو نتورک

ارز دیجیتال وو نتورک چیست؟

ارز دیجیتال وو نتورک که در بازار با نماد WOO شناخته می‌شود توکن اصلی شبکه وو Woo Network است که عامل اصلی اتصال همه محصولات ارائه شده توسط این بستر است. میزان عرضه کلی این توکن ۳ میلیارد واحد توکن است که به واسطه یک قرارداد هوشمند هر ماه مقداری از این عرضه سوزانده می‌شود تا در آخر ۵۰ درصد از عرضه کل یعنی ۱.۵ میلیارد توکن از بین برود.

کارکرد ارز دیجیتال وو

دارندگان توکن وو از مزایای متعددی در این شبکه بهره‌مند خواهند شد. از جمله این مزایا به معاملات بدون کارمزد در بستر WOO X، بازگشت وجه در معاملات (Trade-to-Earn)، استیک کردن، تخفیف‌ در استفاده از خدمات شبکه وو، ایردراپ‌های WOO Ventures و ابزارهای مدیریتی ویژه می‌توان اشاره کرد.

کیف‌ پول‌های ارز دیجیتال وو نتورک

علاقه‌مندان به نگهداری  ذخیره ارز دیجیتال وو نتورک می‌توانند آن را در کیف‌پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر نانو اس و ایکس و ترزور مدل وان و تی ذخیره کنند. از مهمترین مزایای این کیف پول‌ها در مقایسه با کیف پول‌‌های نرم‌افزاری  امنیت بالای آن‌ها در مقابل حملات هکری است.

از نمونه‌های کیف پول‌های نرم‌افزاری که از توکن وو پشتیبانی می‌کنند به کیف پول‌های کیف اگسودوس Exodus، کوینومی Coinomi، متاماسک Metamask و تراست والت Trust Wallet می‌توان اشاره کرد.

 قیمت وو نتورک

ارز دیجیتال WOO در حال حاضر در رتبه ۱۹۲ در میان سایر ارزهای دیجیتال قرار دارد. طبق پیش‌بینی‌های انجام شده توسط سایت والت اینوستور Wallet Investor روند قیمتی این دارایی تا سال ۲۰۲۴ نزولی خواهد بود و پیش‌بینی شده تا پایان سال جاری ارزش هر توکن وو به ۰.۱۴۵ دلار و در ۲۰۲۳ نیز به ۰.۰۰۷۶۹ دلار برسد. انتظار می‌رود این روند در سال ۲۰۲۵ تغییر کند و شاهد قیمت ۰.۱۰۷۳ دلار برای هر توکن باشیم.

 قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال وو را از وب سایت رسمی اکسکوینو و در بالای این صفحه مشاهده کنید.

خرید ارز دیجیتال وو نتورک

خرید وو نتورک در اکسکوینو به سادگی صورت می‌گیرد. کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای موردنظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید woo‌ کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند وو نتورک woo را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله وو نتورک را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش ارز دیجیتال وو نتورک

برای فروش وو نتورک هم بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از توکن‌های woo خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش وو نتورک خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان وو نتورک موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.