خرید مونرو | قیمت مونرو XRM

Monero

XMR

قیمت مونرو
$145.029936 -0.15%
قیمت فروش ما
84,645,270 ریال
قیمت خرید ما
82,088,365 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید مونرو

مونرو با نماد اختصاری XMR یک ارز دیجیتال منبع باز و حریم خصوصی است که راه‌اندازی آن به سال ۲۰۱۴ برمی‌گردد. الگوریتم استفاده شده در مونرو اجماع اثبات کار یا PoW است و به همین دلیل این ارز دیجیتال را هم مانند بیت کوین می توان استخراج کرد. هدف کلی ساخت این ارز دیجیتال، اجازه پرداخت سریع، ارزان و بدون ترس از سانسور است زیرا که هیچ محدودیتی در اندازه بلوک از پیش تعیین شده وجود ندارد.

 خرید مونرو در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو

علاقمندان به خرید و فروش ارز دیجیتال مونرو XRM برای این کار باید از طریق یک بستر معاملاتی امن ارز دیجیتال اقدام کنند. صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو از جمله بسترهای امن و مطمئن برای خرید و فروش و معامله این توکن است. برای خرید توکن XRM می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

مرحله اول: در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com ثبت‌نام کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی و برای اینکه بتوانید رمزارزهای مورد نظر خود را خریداری کنید باید موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید مونرو کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند ارز دیجیتال مونرو را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام «اکسکوینو مارکت» شناخته می‌شود. کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله مونرو را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش ارز دیجیتال مونروXRM

برای فروش مونرو هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید مونرو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

  1. تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از مونروهای خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.
  2. سفارش‌گذاری: در این قسمت، با قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش مونرو خود را ثبت کنید.
  3.  اکسکوینو مارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو، میزان مونرو موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.

قیمت ارزدیجیتال مونرو XMR

رمز ارز مونرو XMR در حال حاضر در رتبه ۲۴ در میان ارزهای دیجیتال قرار دارد. قیمت زنده و نمودار لحظه ای قیمت ارز دیجیتال مونرو را می‌توانید در بالای ابن صفحه مشاهده کنید.

امنیت ارز دیجیتال مونرو Monero 

از اهداف اصلی ارز دیجیتال مونرو جلوگیری از تمرکز است. به همین جهت شبکه این ارز دیجیتال با بهره‌گیری از مکانیزم اجماعی به نام کریپتونایت cryptonight که مبتنی بر سیستم اثبات کار PoW است و به این ترتیب امنیت این شبکه را هم به خوبی تامین می‌کند.

مهمترین ویژگی‌های ارز دیجیتال مونرو

- امکان ردیابی تراکنش‌ها وجود ندارد

- تیم توسعه دهنده و پشتیبانی بزرگ و متعهد

- مونرو به عنوان یکی از خصوصی‌ترین ارزرمزهای پایه فعالیت می‌کند

- افراد خود تعیین‌ کننده این هستند که چه کسانی معاملاتشان را ببینند

بهترین کیف پول‌های مونرو کدام است؟

از جمله بهترین کیف پول‌‌های ارز دیجیتال برای نگهداری مونرو به موارد زیر می توان اشاره کرد:

- لجر نانو ایکس  Ledger Nano X

- ترزور  Trezor

- مونروجو والت  Monerujo Wallet

- فری والت  Freewallet

- کیک والت  Cake Wallet 

- اگزودوس  Exodus

- مونرو جی‌یو آی والت Monero GUI Wallet

- مونرو پیپر والت  Monero Paper Wallet

- مای مونرو والت  MyMonero Wallet

- اج والت Edge Wallet