خرید زی کش ZEC

Zcash

ZEC

قیمت زی‌کش
$24.489962 -1.77%
قیمت فروش ما
14,404,663 ریال
قیمت خرید ما
14,140,936 ریال

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

فروش و خرید زی کش

درباره زی کش

زی کش نوعی بلاک‌چین و ارز دیجیتال متمرکز بر حفظ حریم خصوصی است که در جهت پوشش کاستیهای مربوط به بیت کوین، به وجود آمد. زی کش هم از الگوریتم بیت کوین استفاده می‌کند ولی تنها تفاوت آن، روند نیمه شفاف آن محسوب می‌شود.

کارکرد زی کش

زی کش هم مانند بیت‌کوین از الگوریتم اثبات کار (PoW) استفاده می‌کند. این بلاک‌چین با استفاده از بلوک‌های جدید امنیت شبکه را بالا می‌برد و افراد می‌توانند با اطمینان خاطر به انجام تراکنش‌های خود در این شبکه بپردازند. زی کش با بکارگیری سیستم انتقال بهتر در مقایسه با بیت‌کوین تراکنش‌های بیشتری را انجام می‌دهد.

علاوه براین، زی کش نسبت به بیت‌‌کوین دارای حریم خصوصی قوی‌تری است و افراد نمی توانند به راحتی به تراکنش‌های یکدیگر دسترسی پیدا کنند.

مهمترین ویژگی‌های زی کش

امنیت بالا: در ارز دیجیتال زی کش دو نوع تراکنش قابل انجام است. تراکنش معمولی و شفاف مشابه بیت کوین و تراکنش مخفیانه و خصوصی که منجر به مخفی ماندن اطلاعات تراکنش انجام شده می شود و امنیت بسیار بالایی دارد.

معاملات چند امضایی: تراکنش های چند امضایی در زی کش از نوع تراکنش های شفاف بوده و برای انجام این تراکنش ها لازم است چند نفر آن را تایید کنند.

کارمزد بسیار پایین: میزان هزینه پرداختی هر تراکنش در زی کش بسیار کم و معادل 0.0001 ZEC است.

نمایش اطلاعات پرداخت: امکان فاش کردن جزئیاتی از معامله توسط فرستنده و یا گیرنده برای اشخاص دیگر وجود دارد.

انقضای معامله: اگر پس از مدت زمان 50 دقیقه هیچ برداشتی از یک تراکنش صورت نگیرد، آن معامله به طور خودکار لغو گردیده و مالیاتی به آن تراکنش تعلق نمی گیرد.

امنیت زی کش چگونه تامین می‌شود‌؟

پلتفرم ارز دیجیتال زی کش همواره در تلاش بوده تا میزان امنیت و حریم خصوصی در بستر خود افزایش دهد. به همین دلیل کاربران این پلتفرم می‌توانند بدون اینکه کسی مطلع شود اقدم به نقل‌وانتقال ارز دیجیتال ZEC خود کرده یا آن را به میزان دلخواه در کیف پول خود ذخیره کنند.

در واقع یکی از شاخصه‌های بارز شبکه ارز دیجیتال زی کش امنیت بالای آن است. این پلتفرم از یک ‌لایه امنیتی بیشتر نسبت به بیت‌کوین برخوردار است. علاوه بر این، خصوصی بودن تراکنش‌های آن باعث شده تا نسبت به بسیاری از شبکه‌های هم‌رده خود ایمن‌تر باشد.

خرید و فروش زی کش در اکسکوینو

برای خرید و فروش زی کش از طریق بستر معاملاتی اکسکوینو می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

خرید زی کش

مرحله اول: ثبت‌نام در سایت اکسکوینو به آدرس www.excoino.com

مرحله دوم: موجودی ریالی حساب خود را افزایش دهید که برای این کار هم نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت مطابق با قوانین اکسکوینو دارید.

مرحله سوم: پس از افزایش موجودی ریالی خود که از دو طریق واریز آنلاین یا آفلاین انجام می‌شود به یکی از سه روش زیر اقدام به خرید زی کش کنید:

  • تبدیل: در بخش تبدیل، کاربران می‌توانند زی کش را با قیمت لحظه‌ای بازار و به صورت آنی خریداری کنند.
  • سفارش‌گذاری: اگر تمایل به خرید این رمزارز با قیمت دلخواه خود را دارید می‌توانید از طریق این بخش و با سفارش‌گذاری ۸ ساعته، مقدار رمزارز دلخواه خود را خریداری کنید.
  • اکسکوینومارکت: بخش آخر یعنی بازار معاملاتی اکسکوینو که با نام اکسکوینومارکت شناخته می‌شود کاربران می‌توانند رمزارزهای موردنظر خود از جمله زی کش را با یکدیگر و با کمترین میزان کارمزد مبادله کنند.

فروش زی کش

برای فروش زی کش هم، چنانچه از کاربران اکسکوینو نیستید بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید اقدام به فروش این رمزارز کنید. برای اینکار هم مانند مراحل خرید زی کش می‌توانید به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

- تبدیل: در این بخش می‌توانید مقدار موردنظر از زی کش‌های خود را به صورت مستقیم و با قیمت پیشنهادی اکسکوینو بفروشید.

- سفارش‌گذاری: در این قسمت، با ثبت قیمت دلخواه در بازه زمانی ۸ ساعته می‌توانید سفارش فروش زی کش خود را ثبت کنید.

- اکسکوینومارکت: در پلتفرم معاملاتی اکسکوینومارکت هم می‌توانید با انتقال دارایی از کیف پول خارجی خود به این بستر یا انتقال بدون کارمزد از کیف پول اکسکوینو به این بستر، میزان زی کش موردنظر خود را با کاربران دیگر مبادله کنید.