تحلیل قیمت بیت کوین

آخرین اخبار بیت کوین

روز گذشته در تاریخ 20 جولای، قیمت بیت کوین پس از پشت سر گذاشتن یک هفته پر چالش، به محدوده 11,000  دلار بازگشت.

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین پس از تجربه بازار گاوی شکل گرفته در اواخر ژوئن، و رسیدن به مرز 14,000 دلار، ماه گذشته بیشتر در محدوده 10 الی 13,000 دلار باقی ماند. این ارز دیجیتال در تاریخ 15 جولای، قبل از اینکه به محدوده زیر 10,000  دلار کاهش پیدا کند، برای مدت کوتاهی به قیمت 11,000 دلار  دست یافت. ارز دیجیتال بیت کوین در سه روز گذشته هم در محدوده 10,000 دلار به سر می‌برد.

قیمت بیت کوین

هفته گذشته، ارزهای دیجیتال با چالش‌های بسیاری مخصوصا در ایالت متحده آمریکا روبه‌رو شدند. همانطور که در خبرها خواندید، رییس جمهور ایالات متحده، طی پست‌های توییتری خود، بارها مخالفت خود را با ارزهای دیجیتال، به خصوص بیت کوین و لیبرا اعلام کرد.

تاثیر اظهارات ترامپ روی بیت کوین و لیبرا

توییت ترامپ چند روز قبل از اعلامیه‌های مجلس سنای کنگره ایالت متحده آمریکا منتشر شد و هر دوی این اتفاقات منجر به وجود آمدن نگرانی‌هایی در مورد پروژه ارز دیجیتال لیبرا ( متعلق به شرکت فیسبوک ) شد. در این میان مادلین دین ( یکی از اعضای مجلس سنای ایالت متحده آمریکا ) هم اعتماد کاربران به ارز دیجیتال لیبرا را با توجه به پیشینه تاریخی فیسبوک و مسائل مربوط به نگهداری اطلاعات کاربران، دشوار خواند.

گرچه ممکن است ارز دیجیتال لیبرا با آینده‌ای مبهم روبه‌رو باشد ولی رالی افزایش قیمت دیروز بیت کوین، بیانگر این مطلب است که خطری آینده بزرگترین ارز دیجیتال را تهدید نمی‌کند.

در همین راستا مطالعه تحلیل قیمت ارز دیجیتال بیت کوین از زبان یکی از تحلیل‌گران خالی از لطف نیست.

نمودارافزایش قیمت بیت کوین

برای مدت‌ها کیمیاگران در حال تلاش برای به دست آوردن یک دستوالعمل برای ساخت طلا بودند، ولی من آن را در ارزهای دیجیتال یافتم.

همانطور که در تصویر نمودار مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز دیجیتال تا حدودی قابل پیش بینی است. بیت کوین پس از تکمیل موج کاهش قیمت خود، توانست افزایش قیمت را تجربه کند. افزایش قیمت این ارز دیجیتال تا سطوح مقاومت 11,900 دلار، سپس بازگشت به محدوده 11,000 دلار و شروع روند صعودی و رسیدن به بیشترین قیمت سال جاری دور از انتظار نیست.