اخبار بیت کوین

اخبار ارزهای دیجیتال در یک نگاه (۸ دی)

  • سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاری سازمان‌ها بر روی اتریوم

به نقل از دو توییت از تحلیلگر معروف رایان واتکینز (Ryan Watkins)، راه اندازی قراردادهای آتی اتریوم نشانه آن است که سرمایه‌گذاری سازمان‌ها در سال ۲۰۲۱ بر روی اتریوم خواهد بود و موسسات در سال پیش رو به خرید اتریوم روی خواهند آورد.

منبع: coindesk

  • رشد ارز دیجیتال اجتناب ناپذیر است

ادوارد اسنودن (Edward Snowden) کارمند سابق آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا و افشاگر معروف گفت که ارزهای دیجیتال این‌جا هستند که بمانند اما می‌توان گفت که ارزهای دیجیتال بانک‌های مرکزی برتری خاصی نسبت به پول‌های فیات سنتی ندارند. وی افزود که کریپتو یک دارایی غیر قابل اجتناب است و ارزهای دیجیتال نسل و مرحله بعدی پول هستند. اسنودن از بیت کوین استفاده می‌کند و به کارت‌های اعتباری اعتقاد چندانی ندارد.

منبع dailyhodl

  • شرکت‌ها ۳۰ میلیارد دلار ذخیره بیت کوین دارند

تنها تعداد معدودی شرکت در جهان وجود دارد که مجموعاً ۱.۱۵ میلیون بیت کوین در خزانه خود دارند. با رشد اخیر قیمت بیت کوین این دارایی اکنون بیش از ۳۰ میلیارد دلار ارزش دارد. آمار منتشر شده توسط Bitcoin Treasuries نشان می‌دهد که ۲۹ شرکت صاحب ۵.۴۸ درصد از کل بیت کوین‌های موجود در جهان هستند. در این میان، شرکت MicroStrategy با بیش از ۷۰ هزار بیت کوین به ارزش ۱.۸ میلیارد دلار بیشترین سهم از ذخایر رمز ارزی را دارا است.

منبع: decrypt

  • منتقدانی که طرفدار بیت کوین می‌شوند

مارک کوبان (Mark Cuban) سرمایه‌گذار آمریکایی و مالک تیم بسکتبال دالاس ماوریکس که پیش‌تر از مخالفان و منتقدین بیت کوین بود، در توئیتی اعلام کرد که با خرید لباس‌های باشگاه با بیت کوین، از تخفیف ۲۵ درصدی بهرمند شوید. پذیرش بیت کوین به‌جای دلار از سوی کوبان، تغییر نظر وی نسبت به بیت کوین را نشان می‌دهد. پیش‌تر مارک کوبان از مخالفان جدی بیت کوین بود.

منبع: cointelegraph

  • ترون نخستین پروتکل NFT خود را راه اندازی می‌کند

ترون (TRX) با استاندارد TRC-721 وارد دنیای NFTها می‌شود. پیش‌تر، بازار NFTها در بلاک‌چین اتریوم رونق داشته است. توکن‌های غیر قابل تعویض (Non-Fungible Tokens) توکن‌هایی هستند که نسبت به کالاهای منحصربفرد ایجاد می‌شوند و قیمت یکسانی ندارند. یکی از کاربردهای این توکن اسناد هویتی است

منبع: en.ethereumworldnews

  • نتیجه یک نظرسنجی: وال‌استریتی‌ها علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بیت کوین هستند

در ماه سپتامبر همبستگی میان شرکت‌های S&P500 و بیت کوین به بالا‌ترین حد خود رسید. بر اساس نتایج نظر سنجی سالیانه وب‌سایت «The Block» نشان می‌دهد که تعداد بیشتری از مردم فکر می‌کنند که چنین شرکت‌های شاخص S&P500 تا پایان سال 2021 در ترازنامه خود بیت کوین خواهند داشت.

منبع: Theblockcrypto

  • ارزش اتریوم به بالا‌ترین سطح سالانه خود رسید

ارزش بزرگترین آلت‌کوین دنیا، طی 24 ساعت اخیر، افزایشی 12 درصدی را تجربه کرد. اتریوم، در زمان نگارش این مطلب با عبور از 700 دلار، به بالا‌ترین قیمت ثبت شده از سال 2018 تاکنون دست یافت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا