افزایش قیمت بیت کوین

بیت کوین، همچنان در تورنمنت افزایش قیمت

تام لی، یکی از بنیان‌گذاران شرکت فاندستریت ( Fundstrat )  گفت: روند افزایش قیمت بیت کوین در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت. وی معتقد است قیمت ارز دیجیتال بیت کوین طی 6 ماه آینده افزایش 200 درصدی را تجربه خواهد کرد.

تام لی طی مصاحبه‌ای که با یاهو فایننس داشت خاطر نشان کرد که ارز دیجیتال بیت کوین شاخص میانگین متحرک 200 روزه را رد کرده و تجربه ثابت کرده است که در صورت بروز این اتفاق، سرمایه‌گذاران به سود چشمگیری دست خواهند یافت.

وی در ادامه اظهار داشت: هرگاه قیمت بیت کوین به محدوده بالاتر از شاخص میانگین متحرک 200 روزه برسد، میانگین سود 6 ماهه این ارز دیجیتال 197 درصد خواهد بود. بنابراین احتمال افزایش قیمت بیت کوین از سطوح فعلی دور از انتظار نیست.

پیش از این نیز موسس فانداستریت بیان کرده بود در صورتی که   دست یافتن قیمت بیت کوین به سطوح بالاتر از شاخص میانگین متحرک، افزایش قیمت 80 درصدی را به همراه خواهد داشت.

دارایی امنی به نام بیت کوین

تام لی همچنین افزود قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در سال 2020 میلادی به دلیل رویدادهای ژئوپولیتیکی اخیر با افزایش بیشتری همراه خواهد بود.

پیش از این نیز موسس فانداستریت بیان کرده بود در صورتی که قیمت بیت کوین به سطوح بالاتر از شاخص میانگین متحرک خود برسد افزایش قیمت 80 درصدی را به همراه خواهد داشت.

ارز دیجیتال بیت کوین که روند افزایش قیمت خود را از آغاز سال 2020 میلادی شروع کرده بود تنها در ماه ژانویه توانست 32 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. در ماه فوریه نیز این کوین به روند افزایش قیمت خود ادامه داده و به 9,253 دلار رسید.

در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال معادل 264 میلیارد دلار است که بیت کوین حدود 64.5 درصد از سهم کل بازار را از آن خود کرده است.