سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403
تحلیل آینده ارزهای دیجیتال

بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال در یک هفته آینده

بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال در یک هفته آینده

تحلیل آینده ارزهای دیجیتال

نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال

هفته‌‏ای نیست که در آن شاهد نوساناتی قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال نباشیم. این بازار از زمان پیدایش، همواره دچار تغییر و تحولات قابل توجه قیمتی بسیاری شده است. البته در زمان‌‏های اخیر، شدت این نوسانات به نسبت پایین‏‌تر آمده و شاهد شکل‏‌گیری جوی تقریباً آرام در بازار ارزهای دیجیتال بوده‌‏ایم. ولی همچنان بسیاری از ارزهای دیجیتال این بازار، پتانسیل نوسانات قیمتی شدیدی را از خود نشان می‌‏دهند که ممکن است در یک هفته‏‌ی آینده، شاهد این تغییرات قیمتی باشیم.

چرا که بسیاری از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، به دلیل نزدیک شدن به انتهای سال، شرایط موجود را برای شکل‏‌گیری نوسانات قیمتی بسیار مناسب می‏‌بینند. در عین حال نیز بسیاری از ارزهای موجود در بازار، بروزرسانی‏‌های مناسبی را در ساختار عملکردی خود به وجود آورده‏‌اند که یقیناً باعث جذب تعداد قابل توجهی از کاربران و سرمایه‌‏گذاران بازار به خود خواهد شد. در نتیجه توصیه می‌‏شود که در طول یک هفته‌‏ی آینده، آنالیز تغییرات قیمتی ارزهای دیجیتال مختلف را به صورت کاملاً حساب شده‏‌ای انجام دهید تا از نوسانات احتمالی به وجود آمده در آن، قبل از هر فردی آگاهی داشته باشید. در این مقاله، به بررسی برخی از نوسانات ممکن در بازار، می‏‌پردازیم.

بیت کوین

بیت کوین مدتی است که در حدود قیمتی تقریباً ثابتی در بازار نوسان می‏‌کند. گاهی شاهد افزایش 50 تا 100 دلاری قیمت بیت کوین هستیم و گاهی نیز شاهد کاهش همین میزان قیمت از ارزش بیت کوین می‏‌باشیم. به بیانی دیگر، شرایط موجود، مدتی است که برای بیت کوین به صورت ثابتی تکرار شده است. در این بین کارشناسان بازار، باور دارند که در طول یک هفته‌‏ی آینده، احتمالاً شاهد افزایش قیمتی در حدود 150 دلاری در مورد بیت کوین باشیم. به طوری که با این افزایش قیمت احتمالی به وجود آمده، سرمایه‌‏گذاران به راحتی می‌‏توانند به سودهای مناسبی در بازار دست یابند.

اتریوم

این ارز دیجیتال در طول مدت اخیر، همواره با کاهش‌‏هایی نا امیدکننده رو به رو بوده است و بیش‏تر در حدود قیمتی 200 دلاری در حال نوسان می‌‏باشد. ولی با این وجود، کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، این پیش‏‌بینی را می‏‌کنند که اتریوم بتواند در طول یک هفته‏‌ی آینده، در حدود 20 تا 30 دلار، افزایش قیمت داشته باشد و بتواند ارزش خود را تا حدودی بالا ببرد.

لایت کوین

ارز دیجیتال لایت کوین، همواره به عنوان یکی از با ثبات‌‏ترین ارزهای دیجیتال در بازار شناخته شده است. این ارز در شرایط فعلی نیز نسبت به ارزهای دیجیتال دیگر، در وضعیت باثبات‌‏تری بوده و تغییرات چندان شدیدی در مورد قیمت آن مشاهده نشده است. ولی با این حال کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، این عقیده را دارند که لایت کوین بتواند افزایش قیمت مناسبی را در طول یک هفته‌‏ی آینده، داشته باشد.

بیت کوین کش

در مورد بیت کوین کش نیز پیش‏‌بینی می‏‌شود که این ارز دیجیتال بتواند در هر حالت در طول یک هفته‏‌ی آینده، با افزایش قیمت رو به رو شود. ولی این که این افزایش قیمت در چه حدی خواهد بود، چندان قابل پیش‏‌بینی نمی‏‌باشد. ولی کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، توصیه می‏‌کنند که سرمایه‏‌گذاران توجه ویژه‌‏ای به این ارز دیجیتال داشته باشند و حتماً مقداری از سرمایه‏‌ی خود را برای خرید این ارز دیجیتال در نظر داشته باشند. چرا که در وضعیت فعلی بیت کوین کش، به عنوان آن دسته از معدود ارزهایی شناخته می‏‌شود که توانسته از وابستگی خود به بیت کوین کاهش دهد و به رفتارهای مستقل‏‌تری را در بازار ارزهای دیجیتال از خود نشان دهد.

حال باید دید که در طول یک هفته‏‌ی آینده، بازار ارزهای دیجیتال چه نوسانات پر سودی را تجربه خواهد نمود.

 

همچنین ببینید

شکایت sec از ایلان ماسک

SEC از ایلان ماسک شکایت کرد

رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده از یک قاضی خواسته است تا ایلان ماسک را مجبور …

میم کوین جدید بازار، قوی‌تر از پپه و شیبا

میم کوین جدید بازار، قوی‌تر از پپه و شیبا

یک کامیونیتی مخصوص میم و طنز در حوزه سرمایه‌گذاری و ترید به نام  Wall Street …

همکاری گوگل و ارز دیجیتال پالیگان

همکاری گوگل و ارز دیجیتال پالیگان

پالیگان لبز (Polygan Labs) که سازنده شکه پالیگان با ارز دیجیتال متیک (Matic) است، روز …

تایید ETF بیت‌کوین باز هم به تعویق افتاد

تایید ETF بیت‌کوین باز هم به تعویق افتاد

دو سال پیش در نزدیکی اوج تاریخی بیت‌ کوین، بازار ایجاد صندوق‌های ETF بیت‌کوینی داغ …

    اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
    کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.