اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین کش نیازمند زمان برای افزایش ثبات

بیت کوین کش

پیدایش ارز دیجیتال بیت کوین کش

ارز دیجیتال بیت کوین کش نیز به مانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بازار، در پی یک هدف مشخص و با داشتن یک پروژه قابل توجه، وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. به طوری که هدف اصلی این ارز دیجیتال، رقابت مستقیم با بیت کوین و بدست آوردن برتری و غلبه نسبت به آن بوده است. در واقع بیت کوین کش، در ساختار خود تقریباً از ساختار و ویژگی‌‏های بیت کوین استفاده کرده تنها با این تفاوت که بسیاری از نواقص موجود در شبکه‌‏ی بیت کوین، در ساختار بیت کوین کش رفع شده و ویژگی‌‏های مثبت در آن، بهبود داده شده است.

البته در کل بر خلاف آن طور که انتظار می‏‌رفت، بیت کوین کش نتوانست در رقابت با بیت کوین، به دستاوردها و اهداف پیش‏‌بینی‌‏شده‏‌ی خود دست یابد. تقریباً یک سال و نیم است که از ظهور بیت کوین کش در بازار ارزهای دیجیتال می‏‌گذرد و در حال حاضر این ارز دیجیتال در رتبه‏‌ی دوم بازار از نظر ارزش و قیمت قرار دارد.

وابستگی قیمت بیت کوین کش به بیت کوین

در این بین با وجود شکل‌‏گیری پروژه‌‏های جانبی زیاد حول بیت کوین کش، هنوز هم شاهد آن هستیم که این ارز دیجیتال نتوانسته است که خود را از تأثیرات بیت کوین خارج نماید و همچنان با نوسانات و تغییرات قیمت بیت کوین، دچار تغییرات قیمتی شدید می‌‏شود. یکی از آخرین نمونه‌‏های این وابستگی شدید، در کاهش همه‏ جانبه‌‏ی قیمت ارزهای دیجیتال در پی کاهش قیمت بیت کوین در بازار بوده است که ارز دیجیتال بیت کوین کش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دچار کاهش‏‌های شدیدی در قیمت و ارزش خود شده است.

در این راستا، کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، این عقیده را دارند که بیت کوین کش برای عملی نمودن اهداف خود، ابتدا نیاز دارد که به یک ثبات نسبی در بازار برسد. بدین معنا که دیگر باید شاهد آن باشیم که تغییرات قیمتی بیت کوین کش فقط به خاطر فعالیت‎های خودش باشد و ارزهای دیجیتال دیگر، نتوانند به صورت مستقیم بر این ارز دیجیتال تأثیر بگذارند. برای تحقق این مهم بیت کوین کش، نیاز دارد که فعالیت‌‏های گسترده‏‌ای را در سطح بازار ارزهای دیجیتال در نظر داشته و عملی نماید.

رساندن بیت کوین کش به یک سطح از ثبات نسبی در بازار ارزهای دیجیتال

از جمله‏‌ی فعالیت‏‌های مورد نیاز برای رساندن بیت کوین کش به یک سطح از ثبات نسبی در بازار ارزهای دیجیتال، تلاش این ارز دیجیتال برای افزایش میزان کاربرد و استفاده از خود می‌‏باشد. در واقع بیتکوین کش باید از استراتژی‏‌های فعالیتی مشخصی استفاده نماید تا بتواند در پی این استراتژی‌‏ها، میزان مشتریان و کاربران خود را افزایش دهد. با افزایش میزان کاربران و مشتریان آماده‌‏ی خرید یک ارز دیجیتال، به تدریج شاهد افزایش خرید و فروش مربوط به آن ارز دیجیتال در بازار خواهیم شد و در نتیجه گردش مالی آن ارز دیجیتال با افزایش چشم‌گیری رو به رو شده و خواهد توانست که شبکه‏‌ی فعالیت خود را گسترش داده و با یک ثبات نسبی رو به رو شود.

در این بین، بیت کوین کش نیز برای افزایش میزان بازار مصرف خود، پروژه‌‏های گسترده‌‏ای را عملی نموده است. به طوری که در حال حاضر به شیوه‏‌های گوناگون و در برنامه‌‏های کاربردی مختلف، از ارز دیجیتال بیتکوین کش به عنوان ارز دیجیتال پایه استفاده می‏‌شود. در این راستا، البته بیت کوین کش باید فعالیت‌‏های بسیار بیش‏تری را انجام دهد تا بتواند میزان ثبات خود را در بازار افزایش دهد.

آینده روشن بیت کوین کش

به عقیده‌‏ی کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، همه‌‏ی این موارد تنها در راستای گذر زمان ممکن خواهند بود. به طوری که ایشان این نظر را دارند که بیت کوین کش هنوز ارز دیجیتال بسیار جوانی بوده و برای رسیدن به بلوغ و ثبات نیاز به گذشت زمان قابل توجهی می‌‏باشد. ولی این وعده از طرف کارشناسان خبره‌‏ی بازار ارزهای دیجیتال نیز داده می‌‏شود که بیتکوین کش علاوه بر این که در ماه‏‌های آینده، خواهد توانست ارزش و قیمت خود را در بازار افزایش دهد، همچنین قادر خواهد بود تا در رقابت با بیت کوین، خود را به جایگاه‏‌های بسیار بهتری برساند. بنابراین سرمایه‏‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال، علاوه بر کسب درآمد کوتاه مدت از بیت کوین کش، می‏‌توانند با یک نگاه و توجه ویژه‏‌تری، یک استراتژی و هدف‏‌گذاری بلند مدتی را نسبت به این ارز دیجیتال داشته باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا