یکی از نهنگ های بیت کوین در کمتر از سه ساعت 12200 بیت کوین را جابه جا کرد!

یکی از نهنگ های بیت کوین در کمتر از سه ساعت ۱۲۲۰۰ بیت کوین را جابه جا کرد!

نهنگ‌های بیت کوین موج‌های بزرگی را در این بازار مالی نوظهور ایجاد کردند. طبق گزارشات ویل الرت ( Whale Alert ) در کمتر از سه ساعت سه تراکنش از سمت نهنگ‌ها به ثبت رسیده است.

ویل الرت که یک ربات توییتر است و تراکنش‌های بسیار بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند گزارش داد که نهنگ‌های بیت کوین در طی چند ساعت بیش از ۱۴,۰۰۰ BTC را جابه‌جا کرده‌اند.

حرکات نهنگ‌های بیت کوین

طبق گزارش‌های ویل الرت نزدیک به ۱۱,۵۰۰ بیت کوین از پلتفرم معاملاتی کوین بیس و بایننس انتقال داده شده و حدود ۲,۵۰۰ سکه به صرافی بیت‌استمپ منتقل شده است.

بیت کوین

نهنگ‌ ارزهای دیجیتال به سرمایه‌گذارانی گفته می‌شود که مقدار زیادی از دارایی خالص ارزهای رمز نگاری شده را در اختیار دارند. نهنگ‌ها و تراکنش‌های مالی آن‌ها توسط بسیاری از افراد در جامعه ارزهای دیجیتال ردیابی شده و به عنوان شاخصی برای پیش بینی حرکات بعدی قیمت ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شود.

حرکت دارایی‌های نهنگ‌های سرمایه گذاری به سمت صرافی‌ها یک نشانه نزولی و خروج سرمایه آن‌ها از پلتفرم‌های معاملاتی یک نشانه صعودی برای بازار در نظر گرفته می‌شود.

خروج ۱۰,۰۰۰ بیت کوین از صرافی کوین بیس

بیشترین خروجی پلتفرم معاملاتی کوین بیس در تاریخ ۵ ژوئن بود که مقدار ۹,۸۵۹ بیت کوین به آدرس‌های مختلف انتقال داده شد. این انتقال در سه تراکنش ۱,۸۵۹ ، ۲,۰۰۰ و ۶,۰۰۰ عددی بیت کوین انجام شد. ارزش این مقدار بیت کوین در معاملات فعلی تقریبا معادل ۹۵ میلیون دلار می‌باشد.

در همین حال ۳,۲۰۰ بیت کوین معادل ۳۱,۰۲۹,۵۶۸ دلار به صرافی بایننس واریز و ۴,۹۰۰ بیت کوین معادل ۴۷,۵۱۴,۰۲۶ دلار در تاریخ ۵ ژوئن از این صرافی خارج شد.

همچنین نهنگ‌های ارز دیجیتال بیت کوین ۲,۵۰۰ BTC به صرافی Bitstamp و ۱,۱۷۴ BTC به OKEx منتقل کردند.

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین در محدوده ۹,۶۷۶ دلاری مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد. این ارز دیجیتال در نمودار هفتگی خود با افزایش ۱.۶۱ درصدی همراه است.

منبع: cryptopolitan